Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: Mundial !!  (Przeczytany 28852 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Mundial !!
« : 2006-06-13, 11:43 »
No nie wierzę że nie ma jeszcze takiego tematu :P

Oglądacie mecze? Komu kibicujecie? Kto będzie zwycięzcą?(pytanie..)

Ja kibicuję Czechom i dlatego strasznie się cieszę że wygrali wczoraj z USA 3:0  :jupi2: Jeszcze przeżywam ten mecz, świetnie zagrali i to bez Barosa który nie wyszedł z powodu kontuzji.. Rosicky górą, i Koller oczywiście.

A jutro mecz z Niemcami.. no comments strach się bać, ale wierzę, wierzę wygrają! (Polacy)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #1 : 2006-06-13, 11:53 »
ja wierze w Polaków :) musi nam sie udać, to ze pzregraliśmy mecz z Ekwadorem to nie znaczy że przegramy z Niemcami. Tylko szkoda że jak był mecz z Ekwadorem to sędzia nie zaliczył gola :( twierdził że był faul, gdyby był ten gol to na pewno nasza drużyna bardziej by się zmobilizowała bo by wiedzieli że są równe szanse, ale szlak trafił sedziego :sciana:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #2 : 2006-06-13, 12:04 »
To nie był faul tylko spalony, i rzeczywiście spokojnie mógł zaliczyć. Z Niemcami będzie ciężko bo Ekwador jest słabszym zespołem niż oni a dał sobie z nami radę, chcę żebyśmy wygrali chociażby dlatego żeby utrzeć Niemcom nosa, od piątkowego meczu smieją się z nas strasznie, również z polskich kibiców którzy super dopingowali..ciekawe czy Ballack zagra..

I ciekawe co dziś pokaże Brazylia ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mundial !!
« Odpowiedz #2 : 2006-06-13, 12:04 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #3 : 2006-06-13, 13:43 »
A ja kibicuje Niemcom :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #4 : 2006-06-13, 14:15 »
a ja myśle że polska przegra wszystkie mecze :P

a wygra zapewne brazylia ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #5 : 2006-06-13, 14:36 »
agnes211 nie myśl tak :P bo myślenie takie nic ci nie da :lol: pliss nie myślcie że Polska przegra, to nasi chłopcy i musimy w nich wierzyć! :)
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #6 : 2006-06-13, 15:05 »
Chciałabym, żeby Niemcy wygrali cały ten Mundial...nie ogladam tego, tylko jak moi rodzice oglądają, to jedym uchem słucham co tam sie dzieje...  :D Ale hce zobaczyc jak gra ten piłkarz na R.. Ronaldinio czy jakoś tak :D
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #7 : 2006-06-13, 15:05 »
No nie wierzę że nie ma jeszcze takiego tematu :P
Bo po 1. nie ma już ESIA... :P po 2. gadaliśmy o tym w "Sporcie na bierząco"

Wow, ktoś wierzy w wygraną z Niemacmi? Wow...

Wygrana z USA to marny sukces... :P Czy Ameryka kiedykowiek z kimś wygrała? :D
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #8 : 2006-06-13, 15:47 »
a jenak ktoś wierzy ;) JA! :lol: :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mundial !!
« Odpowiedz #8 : 2006-06-13, 15:47 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #9 : 2006-06-13, 16:37 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:58 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #10 : 2006-06-13, 16:50 »
Wszędzie akcesoria związane z Niemcami ^^ Flaga, czapa, a nawet... bokserki taty :lol:
Ale to wszystko przypadek :) Te rzeczy dostaliśmy
W oknie wisi flaga "Polska 2006"... Nie mają szans :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #11 : 2006-06-13, 16:53 »
Francja jest dobra czy super dobra? A Szwajcaria?

Ja jestem realistką... to Niemcy... :P a my to Polska... Niech się ratują Kostaryką...
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #12 : 2006-06-13, 18:18 »
Rzeczywiście gadaliście, nie wiedziałam, nie śledzę teraz dokładnie takich wątków.

A z Czechami to nawet nie chodzi o te bramki ale o całokształt meczu - po prostu grali inteligentnie i w ogóle nie chce mi się wchodzić w szczegóły :P A w eliminacjach też wygrali prawie każdy mecz, ,,czarny koń" tych mistrzostw..według mnie oczywiście

Ja nie wiem jak można kibicować Niemcom. Mimo dobrych chęci nie trawię tego narodu ;)

Teraz mecz Francja - Szwajcaria; przestałam oglądać bo nie podoba mi się ich gra, lepiej poczekać na Brazylię o 21 :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #13 : 2006-06-13, 18:30 »
Czego chcesz od niemców? ;) W każdym narodzie są tacy i inni ludzie... :)
Ah, a na konferencji, to po średnim wydumanym polskim Smolarka jak usłyszałam jego płynny niemiecki, to się rozpłynęłam, choć język źle mi się kojarzy... ;) (z Helgą z liceum, która mnie niemca uczyła).

Kogo obchodzi Francja - Szwajcaria? A co z Koreą i Togo?! :cry:  :( Ja ce obaczyć!

Wiem tylko, że Korea wygrała z Togo 2:1... no i że jedną bramkę strzeliło moje cudo kochane... :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #14 : 2006-06-13, 19:58 »
Po prostu wkurza mnie te masowe śmianie się z Polaków. Wiem że nie wszyscy tacy są ale uraz pozostaje. Do Smolarka nic nie mam, absolutnie nic, jest ok przynajmniej biegał po boisku jak grali z Ekwadorem.

Francja - Szwajcaria - nudy :P To jednak Korea wygrała? Fajnie choć Tobago maja klasę :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mundial !!
« Odpowiedz #14 : 2006-06-13, 19:58 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #15 : 2006-06-13, 20:20 »
Korea rządzi... :P
Nie Tobago, tylko Togo. Tobago jest +/- między Amerykami, a Togo w Afryce... :P No i Tobago raczej nie występuje osobno, tylko jako Trynidad i Tobago.
I tak albo wredna Szwajcaria albo Francja dokopią Korei... :( A chciałam, zeby z grupy wyszła. Ładnie to tak teraz wygląda... mogło by zostać... :P Korea Południowa - 3 pkt., Swajcaria i Francja - 1 pkt. i Togo 0 pkt. :D

Co do naśmiewania się z Polaków, to to nam serwują media... To, że żadne dobre rzeczy do nas nie docierają nie znaczy że ich nie ma, po porstu są nudne z medialnego punktu wiedzenia... jakby Niecy się sugerowali np. wypowiedziami naszych polityków to też by nas mało lubili... e, może tak jest... :P
« Ostatnia zmiana: 2006-06-14, 12:55 autor charon »
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #16 : 2006-06-14, 16:14 »
ogolnie jestem za Brazylia i to bez dwoch zdan :D
dzisiaj bede ogladac mecz i podejrzewam ze przegramy 5:0....przykro mi to mowic ale Polacy sa beznadziejni...
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #17 : 2006-06-14, 16:16 »
Polacy nei zdobyli nawet jednej bramki z Ekwadorem, nawet ja mówiłam, że ta 1 będzie... to co dopiero Niemcy... :P No ale, może, może... Niech będzie 1:4 (Polska:Niemcy)... :)
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #18 : 2006-06-14, 19:04 »
Ja ide w slady charon tez sprzedaje swój patriotyzm....... wierze gdzieś po cichu że sie uda ale realnie mysle że wygraja niemcy nawet sie załozyłam z kol o złotówke że niemcy wygrają.........ma podobno padac deszcz chyba jesteśmy lepsi w takich warunkach w deszczu wygralismy z ekwadorem wczesniej 3:0 no nie wiem jezeli chcemy wyjść z grupy to nie ma innej możliwości jak wygrać....w co wątpie ale zobaczymy....
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #19 : 2006-06-14, 19:16 »
Jak dla mnie kibicowanie nie ma wiele wspólnego z patriotyzemem, nie jest to ponoszenie ofiar dla ojczyzny (chyba, że rozumie się przez to tracenie pieniędzy w zakładach lub zakup biletów) ani też nie świadczy o szacunku do ojczyzny - są lepsze i gorsze drużyny, a ojczyzna ta sama. Jakby tak było to nasi kibice okazali się przeciwieństwiem patriotów, pożucając piłkaży po porażce... ;)

Eh, wyjście z grupy - może naj je zapewnić Kostaryka i Ekwador przegrywając sromotnie z każdym, a remisując ze sobą.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #20 : 2006-06-14, 19:33 »
własnie mój chłopak mi powiedział że polacy powiedzieli że będą grać aż do ostatniej kropli krwi :P i będą walczyć :P ciekawe....
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Odp: Mundial !!
« Odpowiedz #20 : 2006-06-14, 19:33 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #21 : 2006-06-14, 19:43 »
Pokrękciło mi się z Togo i Tobago i w ogóle :P

Polska wygra bo zrobiłam sobie założenie że jak w programie lokalnym wystąpi prezenterka blondynka to wygramy, i tak się stało :))
Brazylia wczoraj grała ale nie dała z siebie wszystkiego, chyba. I Hiszpania rozgromiła Ukrainę 4:0, aż mi było ich szkoda..
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #22 : 2006-06-14, 21:19 »
Ogladam i juz mi sie znudzilo :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #23 : 2006-06-14, 21:25 »
Chyba jestem za Polską... :P Tzn. kibicuje Polsce, ale wynik pozostaje taki sam.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #24 : 2006-06-14, 21:47 »
ale wiecie co? chyba moherowe babcie tym razem się musiały naprawdę bardzo mocno modlić - toż to przecież cud, że nam dwa razy piłka do naszej bramki nie wpadła :lol:
bardzo ładny mecz, podoba mi się :)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #25 : 2006-06-14, 21:49 »
Mi rowniez :D Nareszcie :D
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #26 : 2006-06-14, 21:50 »
jejciu normalnie super! :) super nasi chłopcy grają i tak trzymać! :D
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #27 : 2006-06-14, 22:02 »
Ta ostatnia akcja była dobra :lol: Ale Polacy nie brali w niej udziału ;) Miał zeza czy co? :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mundial !!
« Odpowiedz #27 : 2006-06-14, 22:02 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #28 : 2006-06-14, 22:04 »
aaa w ogóle zapomniałam napisać, że tutaj oglądam mecze w tutejszej tv, czyli komentarz po angielsku - na szczęście pan komentator radzi sobie bardzo dobrze z nazwiskami naszych. Jedynie ma problem z jednym, w jego wykonaniu jedno z nazwisk brzmi "Krzisznówek" :D
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Odp: Mundial !!
« Odpowiedź #29 : 2006-06-14, 22:06 »
no macie szczescie ze nie mieszkacie w niemczech WE FRANKFRCIE, gdzie bedzie garc duzo druzn na commerzbank arena ,jak jaa....
wrzedzie wiesza flagi deutschland i jedna kolezanka nawet z tatuazem flagi niemcow do szkoly przyszla :P
no coz,ale ja sobie w orsay kupilam t-shirt z polska ;);)
Polska gola,taka kibicow wola *lool*
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 31 zapytaniami.