Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: To samo IP.  (Przeczytany 5236 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
To samo IP.
« : 2009-07-24, 00:20 »
Kiedyś pisałam o tym, że zaczepiła mnie jakaś pani i opowiadała o wnuczce, która dostała na 18-stkę maltańczyka.
Ostatnio zarejstrowałam się na forum o maltańczykach...
i się okazało, że jest tam dziewczyna z Dębicy.
To była ta. ;)
Wiem, że moje całe osiedle, które ma neta z tej firmy co ja, ma chyba to samo IP, ponieważ moja siostra kiedyś z kumpelą na jakimś chacie zauważyły, że mają to samo IP.
No, ale się okazało że ta dziewczyna ma to samo IP co ja, chociaż z innego osiedla jest...
Dzisiaj się spotkałyśmy i porobiłyśmy fotki na dowód, że nasze psy się różnią od siebie. (Lucy jest większa)
A moderatorka z tekstem, że bardzo podbne te nasze maltańczyki. (przy osobnych fotkach)  :roll:
A do mnie z tekstami, że mam ujawnić swoje prawdziwe oblicze i przyznać się do jednego fikcyjnego konta. XD
Pisałam na tym w ShoutBoxie. :P
No to ja jej, pisze, że no sorry nie moja wina, że mamy to samo IP. -.-'
I jak mam jej udowodnić, że my to dwie różne osoby?
Zdjęcia bawiących się psiaków ją nie przekonały... (wstawiłam na forum jak są DWA TE maltańczyki na zdjęciu naraz)
grozi mi banem. :]
A mnie ciekawi, czemu mamy to samo IP i ogółem pewnie dużo ludu z Dębicy pewnie tysz takie IP ma.  :galy:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

rmatysiak

  • *
  • Wiadomości: 237
Odp: To samo IP.
« Odpowiedź #1 : 2009-07-31, 09:29 »
ppx-> napisz tamtemu moderatorowi ze jestes za maskaradą i dlatego wszyscy macie to samo IP. Jak coś kuma w informatyce powinien moderator zrozumieć.
Ps
Ale szczeże wątpie żeby moderator zrozumiał w razie czego moge mu pokazać jak załozyć wiele kont z róznych numerów IP :)
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: To samo IP.
« Odpowiedź #2 : 2009-08-23, 17:17 »
Słyszeliście o tym, że można dostać bana, za to że ma się tego samego dostawcę internetu?
O to już wiecie, forum o maltańczykach po prostu jest "boskie". XD"
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: To samo IP.
« Odpowiedz #2 : 2009-08-23, 17:17 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: To samo IP.
« Odpowiedź #3 : 2009-08-25, 00:29 »
Jeszcze przekręcił nick. :lol22:
Cytuj
Po pierwsze. Wystepujesz pod dwoma nickami! Pepeiks i Klaudinkuns.

Po drugie. Probujsz sil z @dminem.

Po trzecie. Pepeiks dostaje bana po odebraniu przedmiotowej informacji, a Klaudinkunst bedzie otoczona szczegolna troska przeze mnie. Jesli naruszy regulamin dostanie dwutygodniowy urlop.

@dmin

Klaudinkus też dostała bana, za to, że napisała to:

Cytuj
Witam

Piszę na pm bo ta cała sprawa z IP robi się śmieszna, jeżeli jest się adminem, zakłada się forum, siedzi się w tym, zna się trochę na serwerach, to powinno się wiedzieć, że zdarza się, że dwie osoby MOGĄ mieć to samo IP, ponieważ czerpią internet z tego samego źródła, a jest to prywatna firma, która znajduje się w naszym mieście. http://www.saite.com.pl/ Tam są numery telefonów, gdzie można się dowiedzieć, że naprawdę dużo osób z naszego miasta ma IP takie same, ponieważ się nie zmienia! o. Zrób se "Pan" admin z tym co chcesz. Dziwne jest to zamieszanie i to, że na siłę chcesz "Pan" stracić dwie osoby. To Tyle, pozdrawiam

KLAUDINKUS!


Forum było fajne pod względem użytkowników. :P
Ale admin i pewna moderatorka są anty-reklamą tego forum. :x
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: To samo IP.
« Odpowiedź #4 : 2009-08-26, 23:16 »
Na PW? :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

rmatysiak

  • *
  • Wiadomości: 237
Odp: To samo IP.
« Odpowiedź #5 : 2009-08-28, 08:50 »
Podaj linka to się też pośmieję.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 24 zapytaniami.