Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Do dołu

Autor Wątek: DOGI NIEMIECKIE  (Przeczytany 165751 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #120 : 2005-06-21, 14:02 »
Słuchajcie w zeszłe wakacje jak pojechałam do dalekiej rodziny i przyszła pora spania to moja "koffana" ciocia stwierdziła, że Blacki ma iść do szopy  :grr: a kiedy ja stwierdziłam, ze śpi albo ze mną, albo wyjeżdżam, to mało co moi rodzice nie  :killl: ciotki.
Bo jak to ich niuniuś miałby spać sam i to w dodatku w szopie?! Przeciez on (ponad 70 kg.) będzie się bał :P
NO i chcąc nie chcą ciotka musiała się zgodzić, aby spał ze mną :P Ale rodzinka już nas więcej nie zaprosiła, a na imieniny ojca nawet kartki nie przysłali :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #121 : 2005-06-21, 14:04 »
LoooL :lol:
Ja nawet z Nelą na podłodze raz u babci spałam, bo nie chciała Neli do łóżka wpuścić.
Potem mnie plecy bolały a babcia miała wyrzuty sumienia... :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #122 : 2005-06-21, 14:04 »
heee, heee...niezła anegdota...
a co do stukania...u mnie jest weselej...po pierwszych podziwach, nagle do nich dociera, że wielkość psa wiąże się z czymś jeszcze i pada to pytanie.....ile ona musi zjeść????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #122 : 2005-06-21, 14:04 »

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #123 : 2005-06-21, 14:05 »
Dla mnie traktowanie psa jak członka rodziny, najlepszego przyjaciela czy dziecko jest najzupełniej normalne... ;)
Mam dokładnie takie same podejście jak Wy i tak właśnie traktuje moją sunię, która jak widać dożycą nie jest (ale troszkę arlekinka przypomina :lol:) Nie wyobrażam sobie np wakacji bez niej i chce wszędzie ją zabierać... :kocham:
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #124 : 2005-06-21, 14:10 »
Dziewczyny moze powinnyśmy iśc do lekarza? To jest już chyba epidemia :P Bo przecież jak można traktować te psie darmozjady jak kochaniutkie, słodziutkie "mysie pysie" ? :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #125 : 2005-06-21, 14:11 »
Mnie to często polecano :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #126 : 2005-06-21, 14:11 »
a ja dzisiaj mialam okropna sytuacje...
chodze z guciem na spacery od STYCZNIA do lasu.. nigdy go nie spuszczalam.. dzisiaj pierwszy raz go spuściłam. ide z nim ide, patrze.. na przeciwko nas koń jedzie (niedaleko jest stajnia).. gustaw oczywiscie wystrzelil do konia.. a ja w panike.. jakos mi sie udalo go z PePe złapać, zagonic, ale stracha mialam straszliwego.. dziewczyna perfekcyjnie utrzymala i uspokoila konia.. ale i tak mnie opieprzyla, zebym go nie spuszczala jak on sie tak zachowuje.. ja jestem i "psia" i "konska" wiec tymbardziej sie tym przejelam.. :(

ale jestem przybita przez to, matko.. moze ja sie powinnam szydelkowaniem zajac.. :cry:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #127 : 2005-06-21, 14:13 »
Vio, to Gucio nigdy nie biega swobodnie?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #128 : 2005-06-21, 14:20 »
jasne ze biega, ale nie na spacerach ZE MNĄ. biega jak go biorą właściciele. ja ryzykować więcej nie chcę.. w co ja sie w ogole pakuje.. kurde..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #128 : 2005-06-21, 14:20 »

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #129 : 2005-06-21, 14:22 »
Vio moze zacznij z nim chodzić do stajni, by się przyzwyczaił. Powinno mu minąć :)
A powiedzcie mi jak sobie radzicie z przywoływaniem dogów ( i innych psiaków) do siebie? Bo ja mogę stanąć na głowie, a Blacki i tak ma mnie w poważaniu ;/
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #130 : 2005-06-21, 15:01 »
mówiłam, że Neferka jest inna...nie ma możliwości aby nie była przy mnie...wystarczy że na nią spojrzę. Nawet gdy przechodzę w domu koło okna, ona już podnosi głowę i spogląda  czy czasem jej nie wołam.
I jeszcze powiedzcie, czy wasze dogi też tak pilnują aby nikt nikomu nie zrobił krzywdy??? Nefra tego nie była uczona nigdy, a jednak...nieraz jak widzi bawiącą się gromadę dzieci i którteś do któregoś za mocno kopnie piłkę, ona to traktuje jak próbę uderzenia, agresji i wkracza między nich. Kiedyś byli u nas znajomi i koleżanka chciała skarcić klapsem dziecko (trochę przy tym podniosła głos) . Nefra, która teoretycznie sała jak zabita pod fotelem, natychmiast znalazła się między dzieckiem i matką. Zasłoniła sobą dziecko i popatrzyła wymownie matce w oczy: przestań, bo będę musiała być niemiła....
« Ostatnia zmiana: 2005-06-21, 15:04 autor Nefra »
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #131 : 2005-06-21, 16:21 »
Preludium ja z nim do stajni chodzic nie bede, bo to nie moj pies...

Kurcze no.jestem totalna załamka teraz :|
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #132 : 2005-06-21, 16:24 »
Ojej... Vioas musialas sie niezle przestraszyc :( Moze rzeczywiscie go nie spuszczaj? W koncu to nie twoj pies... Gdyby cos zrobil albo cos to by jeszcze wlasciciele dostali op. ze pies jest spuszczany z nieznajoma osoba :/
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #133 : 2005-06-21, 16:36 »
Dogi są fajnymi pieskami ale bardzo dużymi.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #134 : 2005-06-21, 16:40 »
No cos Ty :roll:

Bjuti no więcej go spuszczać nie będę.. Wystawiać go też jednak nie wystawiam w Gdyni, i to chyba nawet lepiej :roll: (Sędzia ten sam jest a nie może mu dać drugiego CWC)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #134 : 2005-06-21, 16:40 »

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #135 : 2005-06-21, 17:47 »
Wik, nic takiego strasznego się nie stało... nie przejmuj się tym tak bardzo, wiem, że się bardzo przestraszyłaś, ale już jest dobrze i nie ma sensu się teraz zamartwiać... ważne, że wszystko się dobrze skończyło :tuli:

Preludium, to jakaś choroba kynologiczna... przeciwieństwo kynofobii, a może coś jeszcze gorszego... ;) :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #136 : 2005-06-21, 17:48 »
no wiem ale mimo wszystko :(
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #137 : 2005-06-21, 17:55 »
A powiedziałaś o tym pani Magdzie...?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #138 : 2005-06-21, 17:55 »
tak :P
Smiała sie z Gucia :lol:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #139 : 2005-06-21, 18:34 »
Vio, kiedyś miałam podobną sytuacje. Bafi też raz pucił sie w pogoń za koniem, w pewnym momencie juz nziknal mi z oczu :shock:  ..spanikowałam totalnie, ale po chwili patrze... zawrócił, biegnie  do  mnie ... ufff... ale przestraszyłam nie na żarty... przecież  gdyby nie wrócił to pozostaloby tylko szukać "wiatru w polu".
Dlatego teraz mam oczy dookoła glowy gdy tylko widze konia przywoluje psa, siad i czeka aż koń zniknie z zasiegu wzroku. Tobie radze to samo, albo po porostu spuść Gucia tam gdzie nie ma tylu rozproszeń.
Szkoda ze Wasz pierwszy sapcerek bez smyczy okazał sie taki pechowy...widze że Cie to bardzo zniechęciło do dalszych prób...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #140 : 2005-06-21, 18:35 »
Ale on biedny chciał tylko się przywitać z konikiem... nic więcej... ;) a teraz się z niego śmieją... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #140 : 2005-06-21, 18:35 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #141 : 2005-06-21, 18:39 »
Dalma no :P

Aujeszka "moj" jezdziec wygladał na obcykanego, bo sie zatrzymal.. niektorzy to galopem dawaj, co moim zdaniem bardzo pogarsza sytuacje.. wlasnie w tym problem ze w tym lesie po raz drugi widzialam zywa dusze, a chodze tam od stycznia..wiec tam rozproszen teoretycznie w ogole ne ma.. :? zniechecilo mnie a owszem, bardzo.. nie chce wiecej ryzykowac.. :(
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #142 : 2005-07-17, 12:03 »
Mehehe ten jego urok osobisty powala :P
A Amigo Perro maj± niezłe dogi, tylko oni s± bardziej nastawieni na błękity, wydaje mi się ze od nich płaszczaka nie kupisz :P Ale ich dogi maj± to "co¶" :)

pan szutkiewicz to ojciec mojej koleżanki z klasy :P hahaha nie wiedziałam że ich hodowla jest taka znana i że on jest tak znany :P i wogóle :P hahahahahhaa
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #143 : 2005-07-17, 19:47 »
Mój koffany dog a ja byłam przekonana że Ty masz mixa fosteriera... Ale może nie doczytałam tego postu do końca :lol:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #144 : 2005-07-17, 19:58 »
dogi  :kocham: uwielbiam takie olbrzymy :) ale raczje  nie będę miała bo napewno do dwu pokojowego mieszkania nie kupie sobie tego psa  :lol:
najbardziej to arlekiny, widzialam ostatnio takiego, cudo  :kocham:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #145 : 2005-07-21, 13:03 »
pan szutkiewicz to ojciec mojej koleżanki z klasy :P hahaha nie wiedziałam że ich hodowla jest taka znana i że on jest tak znany :P i wogóle :P hahahahahhaa


Pozdrow ode mnie kolezanke :;d:
Czy znany..czy ja wiem.. raczej szanowany w kregu dogarzy :)
A ich hodowla...ahhh :kocham:
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #146 : 2005-07-21, 14:37 »
Ola14 ja mam dogusia w trzypokojowym mieszkaniu i nie narzekam :) a wręcz przeciwnie, mam zamiar nabyć drugiego :P
Jeżeli dogowi zapewnisz dużą ilość ruchu to mieszkanko mu nie przeszkadza ;) A są nawet hodowle, które w małym mieszkanku mają szczeniaczki i bardzo dobrze sobie radzą :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #147 : 2005-07-21, 15:07 »
Bo dogowi nie przeszkadza wielkosc mieszkania o ile nie jest juz naprawde przesadzona (np. zagracone male mieszkanie do ktorego dog wchodzi przodem a wychodzi tylem bo nie ma sie gdzie obrocic :lol: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #147 : 2005-07-21, 15:07 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #148 : 2005-07-22, 04:11 »
 A ogonka nie rozwala o ściany?
 I wam nie przeszkadzają ślady brudnych wiielkich łap np po deszczu?
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #149 : 2005-07-22, 17:02 »
Blacky nie rozwala sobie ogonka, najwyżej coś nim zrzuci :P

A przed wejściem do mieszkania po deszczu to wycieram mu łapki i brzuch ręcznikiem :)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.