Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Jakie lubicie zwierzęta???????????????  (Przeczytany 9596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiunia(sylwia)

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« : 2004-06-23, 14:42 »
powiedzcia jakie najbardziej lubicie zwierzęta   bo ja szczegulnie psy,koty,konie,lampardy i delfiny :roll:  :o  :)  :D  :P  ;)
Zapisane

Achaja

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #1 : 2004-06-23, 19:32 »
ja lubię lamparty,geparty,pantery,pumy,oceloty,irbisy,wilki i lisy te zwierzęta kocham!
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #2 : 2004-06-24, 01:42 »
żyraffy i zebry noi słaonie wogóle całe zoo
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedz #2 : 2004-06-24, 01:42 »

misiunia(sylwia)

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #3 : 2004-06-24, 13:07 »
a psy albo koty?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #4 : 2004-06-24, 22:25 »
ja bardzo lubie a nawet kocham pieski i koty!!!!!!!!! oraz: delfini, dzikie koty, wilczki, koniki i prawie wszystkie zwierzatka :P  :wink:  :wink:  :lol:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #5 : 2004-06-25, 14:26 »
psy, dzikie koty i dachowce, wilki, konie, i wiele innych (prawie wszystkie)  :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Misty.K

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #6 : 2004-06-25, 16:01 »
Ziwrzętami, które lubię i w pewien sposób podziwiam, szanuję są: Konie, Psy, Jelenie, Orły, Orki i Delfiny, hmm... :) nie wiem... chyba tyle takich NAJ... a nie mam czasu sie rozpisywac ;P
Zapisane

Tomaskus

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #7 : 2004-06-25, 20:06 »
Ja lubię czarną pumę.
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #8 : 2004-06-25, 20:41 »
Hmmm.... Wydaje mi się, że nie ma czarnych pum... Czy nie chodzi Ci przypadkiem o czarną panterę??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedz #8 : 2004-06-25, 20:41 »

Shadow_evelyn

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #9 : 2004-06-25, 21:46 »
Hmmmmmmm z takich najbadziej to: konie, dzikie koty, psowate, delfinki, orki, orły (zwłaszcza ten na zdjęciu ;) ), niektóre gady....... a zresztą dużo tu wymieniać...... mam tylko wstret do owadów :/ staram sie zwalczyć ale nie wychodzi za bardzo.....
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #10 : 2004-06-25, 21:53 »
Hmm... Wydaje mi się, że aby zwalczyć wstręt do czegoś należy to poznać... Dowiedzieć się jak najwięcej o danym obiekcie lęku i uświadomić sobie, że to nam nie przeszkadza... Nie jest groźne... A potem przebywać z tym na codzień i przkonywać się, że to nic nam nie zrobi...
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #11 : 2004-06-25, 22:20 »
Komary, kleszcze, szerszenie, bąki to moi wrogowie numer 1 (te to podobno sa groźne ;) ---> napewno wiele wie to z doświatczenia)... Pająki!!!!!!! ---> nie mam pojęcia dlaczego się ich boje... wiem ze te które niekiedy wchodzą do domu (nawet te najmniejsze) nic mi nie zrobią.... ale jednak, nie potrafie żyć z nimi w współnym pomieszczeniu... wiele razy próbowałam się do nich przyzwyczaić (jeden był w łazience i nic sobie z tego nie robiłam ---> myślałam ze w koncu się przyzwyczaje...) ale nic z tego... dalej się ich boje z niewyjaśnionych powodów... moze dlatego ze mają tak gwałtowne ruchy czy co... nie mam pojęcia... Ale Twój pomysł Misty moze pomoże mi w przezwycięzeniu strachu hmmm bo w koncu w stosunku do innych też zbyt pieszczotliwie się zachowuje... (no bo jak mi siądzie jakiis wielgachny chrabaszcz to jak tu się nie bać :/) ale postaram się... w końcu przez cały rok się już staram...
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #12 : 2004-06-26, 10:05 »
Nie martw się! Napewno uda Ci się przezwyciężyć strach. Poczytaj sobie o tych różnych stworzeniach i może wtedy będziesz się czuć pewniej, gdy je lepiej poznasz. A co do pająków, to one raczej boją się nas, a my nie powinniśmy. Czyż nie jesteśmu duuuuuuużo razy więksi???
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #13 : 2004-06-26, 11:52 »
Hmmm a one dużo razy mniejsze :/. Dla mnie nie jest przyjemny pajęczy spacerek po moim ciele ;)
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #14 : 2004-06-26, 11:54 »
Wiem, mi się też to nie podoba, ale wiem, że taki pająk mi nic nie zrobi jeśli ja go zostawie w spokoju, dlatego niech sobie żyje, skoro mnie omija z daleka... Tak samo z osami itp. Jeśli ich nie rozdrażnie to nic mi nie zrobią, czyż nie????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedz #14 : 2004-06-26, 11:54 »

Shadow_evelyn

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #15 : 2004-06-26, 12:15 »
Nio tak ale jak wpadnie coś za pralke no i tam jest niezaóważony pająk i on pospaceruje sobie na mojej rece... to jest krzyk masakryczny... i nie potrafie tego powstrzymać, choć będe się starała.
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #16 : 2004-06-26, 12:51 »
Ojej... Jak mnie pająk zaskoczy to też czasem krzyknę... ;) Ale jak widzę go tak normalnie to jest spoko. Ja nie przeszkadzam mu, a on nie przeszkadza mnie.
Zapisane

Sila13

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #17 : 2004-06-28, 14:04 »
PAJĄK??!! brrrrr.... kto poruszył jego temat?? :(  Ja tam KOCHAM moje pikne rekinki, czyż nie są fascynujące??:) Walenie też są wspaniałe, a kotowate? Bardzo ciekawe są również ptaki, np. harpia, sokoły ( wiecie że sokól wędrowny, przy spadaniu osiąga nawet 280km/h??!!)...
Zapisane

Essey

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #18 : 2004-06-30, 19:24 »
Pająki lepiej zostawmy w spokoju...brrr...cierpnie mi skóra na sama myśl. Ja kocham gryzonie, dosłownie wszystkie (pomijając golce).
Zapisane

PuchonKa

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #19 : 2004-06-30, 19:39 »
A ja bezgranicznie kocham WSZYSTKIE zwierzęta i nie wyobrażam sobie bez nich życia!!!
Zapisane

Jav

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #20 : 2004-06-30, 20:07 »
Popieram puchonke, chociaż szczególnie uwielbiam chomiczki, bo jest to mój pierwszy zwierzak :D. Nienawidzę robalów, z wyjątkiem motyli i mrówek :>. Te z poza polski zwierzeta to wszelkiego rodzaju lwiopodobne tzn. gepardy tygrysy itp. Zapomniałam dodać że kocham także koty (chociaż nigdy nie miałam  :cry: ).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedz #20 : 2004-06-30, 20:07 »

Apiska

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #21 : 2004-07-01, 13:19 »
Dzikie kotki :) Mraaau :)
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #22 : 2004-07-01, 17:05 »
Nio tak życie bez zwierząt... było by takie ciche i nudne. Też je lubie... ale owady (pająki :shock: )......
Zapisane

kustosz82

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #23 : 2004-07-02, 11:48 »
Chyba łatwiej jest napisać za jakimi zwierzętami się nie przepada. Ja osobiście bardzo lubię wszystkie stworzonka ale najmniejszą sympatią darzę padlinorzeców (hiena, sęp itp)
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #24 : 2004-07-04, 20:34 »
Ja ogolnie uwielbiam zwierzatka. Choc sadze, ze sa takie, ktore lubie bardziej lub mniej.
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #25 : 2004-07-04, 20:42 »
A dlaczego temat (a raczej ankieta) "jakie lubicie zwierzaki" (chyba chodzi o WSZYSTKIE, dzikie i domowe, no nie??) to dlaczego jest w dziale dzikich zwierząt? widziałam że niektórzy napisali tylko, jakie dzikie lubią.... jeśli ci chodziło o wszystkie zwierzaki, mogłaś zrobić to w "ankietach zwierzęcych" a nie tu, bo tutaj trudno zrozumieć  :roll:

Ja lubie bardzo wszystkie zwierzątka, prócz niektórych owadów, takie jak - pająki, karaluchy, mrówki, komary... blee  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Moniaa

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #26 : 2004-07-04, 20:43 »
Wlasnie ja tez nie lubie niektorych owadow i pajeczakow...
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #27 : 2004-07-04, 23:37 »
Ja uwielbiam wilki!!!, szczury, konie (chociaż niedawno mnie jeden ugryzł :? ), owce, pumy, koty, orki, delfiny, świnie(właśnie uwielbiam świnki :kocham: , są bardzo mądre wbrew pozorom i śliczniutkie, tylko są tak dręczone przez człowieka... :() no dobra nie będę wymieniać bo za dużo tego jest, w sumie to lubię wszystkie zwierzaki, nawet owady i pajęczaki mi nie przeszkadzają oczywiście dopóki nie spacerują sobie po mnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedz #27 : 2004-07-04, 23:37 »

Moniaa

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #28 : 2004-07-05, 16:13 »
Mi ogolnie tak owady i pajaczaki nie przeszkadzaja, ale gdy jakies nichciane znajduja sie w mniejscu, gdzie ich nie chce to jestem zla
Zapisane

PrettyGirl

  • Gość
Jakie lubicie zwierzęta???????????????
« Odpowiedź #29 : 2004-07-07, 16:31 »
Uwielbiam kroliki, moglabym godzinami patrzec na malutkie, bawiace sie gryzonie (sa takie slodziutkie  :lol: ). Jednak najbardziej zachwycaja mnie zyrafy...sa cudowne  :mrgreen:
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 28 zapytaniami.