Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: Tygrysomaniacy :)  (Przeczytany 15420 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Zapisane

Żołnierka

  • Gość
Odp: Tygrysomaniacy :)
« Odpowiedź #151 : 2005-05-10, 12:58 »
Ja wśród dzikich kotów, to wręcz ubóstawiam tygrysy... Podobno, wśród najpiękniejszych zwierząt, na pierwszym miejscu znjadują sie tygrysy... Tak ludzie odpowiadali w jednym sondażu i ja się całkowicie zgadzam. To chyba najpiękniejsze ziwerzęta, są takie dumne, groźne, emanują grozą, dostojeństwem oraz pięknem. Są cudne, naprawdę. I parwdę powiedziawszy nie rozumiem tych ludzi, którzy biorą sobie tygrysa do domu, jako małego kociaka, agdy już on dorośnie i nabiarze rozmiarów własciwych tygrysowi, to dopiero wtedy udaje im się przejżeć na oczy i nie baczac na to, ze czyną nieodpowiedzialnie, pozbywają się tych zwierząt, badź je nadzwyczajniej zaaniedbują. To jest straszne. Bóg każdej z żyjących istot dał srodowisko, w którym ma wieść swój żywot i nie mozemy postępować wbrem jego woli i zamykac tygrysy w klatce. To są zwierzęta wolne i na pewno ni uśmiecha im sie życie w klatce. takie jest moje zdanie :)
Zapisane

Dorsha

  • Gość
Odp: Tygrysomaniacy :)
« Odpowiedź #152 : 2006-03-26, 14:02 »
Tygrysy to najpiękniejsze dzikie zwierzęta! Najbardziej kocham białe bengale! TYGRYSOMANIACY ŁĄCZCIE SIĘ
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Tygrysomaniacy :)
« Odpowiedz #152 : 2006-03-26, 14:02 »

alisha4

  • Gość
Odp: Tygrysomaniacy :)
« Odpowiedź #153 : 2006-06-12, 15:07 »
siemka jestem wielka fanka tych cudnych kotkow. jesli chcecie informacje o tych cudnych kiciach wysylajcie pytania ta alisha4@tlen.pl . moj tata ma wielki rezerwat z dzikimi kotami. jesli ktos chce tam pojechac to wysylajcie swoje prozby na powyzszy mail a wzamian otrzymacie pytanie na ktore trzeba odpowiedziec. ten kto odpowie poprawnie bedzie mogl przyjechac na ten rezerwat. ostatnio urodzily sie male gepardziatka. jest ich szesc. takie malusie  slodziusie. chcecie fotki to tez piszcie na ten mail ktory wczesniej podalam. buzki . papa i czekam na maile.

P.S. Na kazdym mailu podajcie swoj mail i imie.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 22 zapytaniami.