Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Foczki :)  (Przeczytany 2294 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Foczki :)
« : 2005-10-26, 18:56 »
Witajcie ;)
Lubicie foki? widzieliście kiedys takową na wolności? Pytanie szczególnie skierowane do osob mieszkających nad morzem? :) wdzieliscie kiedyś w naszym Bałtyku foczkę? ;)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Iskierka

  • Gość
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #1 : 2005-10-27, 20:29 »
Ja mieszkam  na płd. Polski wiec nie ale kiedy byłam na zielonej koloni to widziałam i byłam tez w takim zoo cyyba to było czy cos w tym zwi,azynym co były foki. najbardziej podoba mi się foka grenlandzka bo podoba mi się jej wygląd. Jak młoda jest i biała to wtedy jest najpiekniejsza. :D Chciałabym zobaczyc ta foke na żywo . Pozdrawiam.
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #2 : 2005-10-29, 14:54 »
Ja mieszkam na płd. Polski wiec nie ale kiedy byłam na zielonej koloni to widziałam i byłam tez w takim zoo cyyba to było czy cos w tym zwi,azynym co były foki. najbardziej podoba mi się foka grenlandzka bo podoba mi się jej wygl±d. Jak młoda jest i biała to wtedy jest najpiekniejsza. :D Chciałabym zobaczyc ta foke na żywo . Pozdrawiam.
To bylo fokarium znajdujące się na Helu.Zajmuje się ono restytucją foki szarej w Morzu Bałtyckim.Jeżeli ktoś tam będzie to mam do niego (niej) prośbę o wrzucenie symbolicznej złotówki do tamtejszej skarbonki.W ten sposób wspieramy ten szczytny cel przywrócenia Bałtykowi foki szarej.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: Foczki :)
« Odpowiedz #2 : 2005-10-29, 14:54 »

ESIO

  • Gość
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #3 : 2005-10-29, 22:05 »
Lubie foczki :kocham:
Niestety nie widzialem żadnej na żywo :(
Zapisane

Sai

  • Gość
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #4 : 2005-11-10, 23:11 »
Ja też lubię foczki,i jeszce inne zwierzęta morskie ale fokę widziałam na Helu w fokarium dość łądne warunki miały a tak na wolności to nie.Widzialam też w zoo w Chorzowie ale tam miały opłakane warunkie  mały basen :( ale juz ich nie ma naszceście bo by tam się zamęczyły  :stop:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #5 : 2006-08-01, 14:32 »
Może tak odkopiemy temacik? :D
Ostatnio byłam w fokarium, zrobiłąm sporo zdjęć (jak chcecie to wstawię ;)), a na ferie jadę na wolontariat :kocham:
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #6 : 2006-08-02, 10:06 »
Ja niedawno dostałam ulotki i petycję z vivy(co jakiś chas przysyłają mi nowe materiały) odnośnie rzezi fok na kanadzie...straszne...poryczalam się.
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #7 : 2006-08-02, 10:38 »
Ehh potworne :( Oglądałam do tej pory jeden filmik dotyczący zabijania fok i więcej mi nie trzeba :( Obraz tej brutalności utkwił mi w pamięci chyba do końca życia...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #8 : 2006-08-02, 16:00 »
Ja rowniez niedawno byłam w fokarium, swietne miejsce, a foki jeszcze lepsze :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Foczki :)
« Odpowiedz #8 : 2006-08-02, 16:00 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Foczki :)
« Odpowiedź #9 : 2006-08-03, 22:53 »
No to moze wkleje fotki :wink:








:D


:kocham:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.177 sekund z 28 zapytaniami.