Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: pomocy :(  (Przeczytany 1952 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GiveMeMore

  • *
  • Wiadomości: 2
pomocy :(
« : 2012-05-20, 12:40 »
uciekła mi kotka , nie było jej w domu 3 tygodnie, znalazła się, ale zachowuje się jak zupełnie inaczej. Mam wrażenie ,że to w ogóle nie ona ... :( mam pytanie czy to możliwe ,żeby się aż tak zmieniła ? czy mieliście podobną sytuacje?
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: pomocy :(
« Odpowiedź #1 : 2012-05-20, 12:51 »
Moze byc chora, przestraszona, w ciąży, albo wszystko naraz....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: pomocy :(
« Odpowiedź #2 : 2012-05-20, 13:02 »
Moze byc chora, przestraszona, w ciąży, albo wszystko naraz....
dokładnie, to mogla byc dla niej trauma , zwierzeta jak ludzie reaguja na extremalne sytuacje postaw sie na jej miejscu , musisz byc bardzo cierpliwy/a i wyrozumiały/a
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: pomocy :(
« Odpowiedz #2 : 2012-05-20, 13:02 »

GiveMeMore

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: pomocy :(
« Odpowiedź #3 : 2012-05-20, 13:49 »
jest wysterylizowana więc w ciąży raczej nie jest ... ale jej nie poznaje .. :(
Zapisane

Scooby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 130
Odp: pomocy :(
« Odpowiedź #4 : 2012-05-20, 14:32 »
Mojego szwagra kocica też zniknęła na 4 dni i po powrocie była strasznie głodna i jakaś wystraszona-taka na pół dzika.Ale po paru godzinach jak sie najadła wyspała to potem wszystko wróciło do normy.Musisz jej teraz okazywac dużo zainteresowania-przytulać ją,bawić się a będzie wszystko okey.
Zapisane

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: pomocy :(
« Odpowiedź #5 : 2012-05-20, 14:37 »
nie wiesz co sie z nia dzialo gdzie byla i co robila ile psow ja przgonilo, kotow pobilo i ludzi do, ktorych sie zblizala odstraszalo to wszustko to dla kociaka trauma!!!
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Scooby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 130
Odp: pomocy :(
« Odpowiedź #6 : 2012-05-20, 14:45 »
nie wiesz co sie z nia dzialo gdzie byla i co robila ile psow ja przgonilo, kotow pobilo i ludzi do, ktorych sie zblizala odstraszalo to wszustko to dla kociaka trauma!!!
Tak racja.Więc teraz trzeba wiecej czasu poświęcic tej kotce a napewno bedzie dobrze,tylko trzeba cierpliwości,nie wszystko od razu.Czas pokaże.
Zapisane

marwet

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 115
    • WWW
Odp: pomocy :(
« Odpowiedź #7 : 2012-06-16, 23:15 »
Jakiś czas temu przygarnąłem kociciczke, która przynieśli mi  stanie skrajnego wyczerpania do gabinetu moi klienci. Kociczka prze kilka tygodni nie dawała się dotknąć potem stawała się bardziej ufna, w końcu zawędrowała do domu dogadał się z moimi pozostałymi kotami i teraz nie wyobraża sobie zapewne życia bez głaskania i przytulania. Po dawnych wydarzeniach pozostał jej jeszcze uraz i bywa że się nagle przestraszny jakiegoś dźwięku czy gwałtownego ruchy i ucieka. Po prostu musisz poczekać i kot wróci do normy
Zapisane
Marwet, dermatologia weterynaryjna www.marwet-turka.pl
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 23 zapytaniami.