Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zdrowie Pieska  (Przeczytany 2646 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PatrykR

  • *
  • Wiadomości: 1
Zdrowie Pieska
« : 2017-07-03, 01:41 »
Witam, zanim wybiore sie do weta, mam pytanie.
Wczoraj mój piesek byl pełen energii itp.
Rano nie mógł chodzić tylnimi łapami, osowiały,brak apetytu, nie moze załatwić potrzeb, siedzi patrzac sie w sufit z kocim grzbietem. czy jest to co bardzo poważnego? Czy moga go uspic? jestem bardzo do niego przywiazany ;c
Zapisane

Tesciok

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: Zdrowie Pieska
« Odpowiedź #1 : 2017-07-13, 20:15 »
Im szybciej się pójdzie do weterynarza w takich sytuacjach tym lepiej, jak piesek ucierpi to przez to, że pisałeś na forum zamiast się nim zająć
Zapisane

uran

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zdrowie Pieska
« Odpowiedź #2 : 2019-05-28, 19:14 »
Może jakieś jedzenie mu zaszkodziło albo po prostu ma gorszy dzień. Najlepiej będzie jak skonsultujesz się ze specjalistą. Przepisze Ci może jakieś witaminy lub inne produkty wzmacniające. Może być też tak, że już jutro będzie zachowywał się normalnie i nic mu nie będzie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zdrowie Pieska
« Odpowiedz #2 : 2019-05-28, 19:14 »

Kado

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zdrowie Pieska
« Odpowiedź #3 : 2020-06-03, 12:11 »
moj pies zostal pogryziony przez duzego psa w wyniku czego ma przepukline,weterynarz po ogledzinach nie operowal psa tylko zastosowal bandazowanie brzucha,nie wiem ,ale pies przez to mial spuchnieta noge,po konsultacji z wet kazal zdjac bandaz,bo uciska za mocno na 24 godz,ja mimo wszystko lekko podwiazalam ten brzuch,pies lezy,boli go strasznie ,dostaje leki,w piatek kontrola,ale dobrze to nie wyglada,ma 11 lat
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdrowie Pieska
« Odpowiedź #4 : 2020-06-03, 20:04 »
Jeśli pies cierpi, idź do weta zaraz i nie czekaj do piątku. Może zmień lekarza? Poszukaj w necie opinii o wetach w swojej okolicy, może wybrałaś niewłaściwego?
Trzymam kciuki za pieska.
Zapisane
IBDG Wrocław

Mmmmmm

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Zdrowie Pieska
« Odpowiedź #5 : 2020-07-19, 17:00 »
Prośba o wsparcie i udostępnienie dla psiej emerytki :(

zrzutka.pl/fpbfx4

Belcia została prze zemnie przygarnięta. Jest już psim staruszkiem. Okazało się, że pilnie trzeba zrobić operację podwójnej mastektomii oraz usunięcia przepukliny. Na dzień dzisiejszy jesteśmy po wstępnej konsultacji weterynaryjnej. Przed Nami konsultacja kardiologiczna, dwa zabiegi i rekonwalescencja.

Oprócz Belci mam jeszcze 2 psie znajdki oraz 4 kotk...

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 24 zapytaniami.