Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: Wywoływanie duchów  (Przeczytany 88465 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #150 : 2006-02-17, 00:24 »
sie ciesz ze nie mnie w tym lustrze zobaczylas... bo by teraz twojego ducha ktos wywolywał :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #151 : 2006-02-18, 19:14 »
Cytuj
a ani Pao ani ksiadz ani pani Krysia z miesnego czy to demon, czy aniol

co do pojecia anioł-diabeł ciekawe oastatnio dotarło do mnie spostrzeżenie. jako, że widze energie (w tym różne byty) zdarzyła mi sie następująca sytuacja:
idąc po córkę śpieszyłam się bardzo i starałam skrócić mój czas dojścia doprzedszkola w maksymalny sposób. przechodzac przez przejście dla pieszych zobaczyłam kątem oka, zę ktoś wchodzi na jkezdnię i w pierwszym odruchu chciałam uczynić to samo wierząc ze nic nei jedzie (większośc ludzi tak czyni) ale cos mnie tknęło i sie zatrzymałam i spojrzałam uwazniej. przez jezdnię przechodził jakiś byt, był bardzo materialny i gesty, zatem nietrudno było go dostrzec. BYł kompletnie nieswiadomy zarówno samochodu jak i tego, ze ja mogłam iść za jego śladem i wpaść pod ten samochód. On po prostu przechodził.

i teraz: mamy osobę zabobonną która nie przyjrzała się i wpadła pod auto, co taka osoba powie? że diabeł ją skusił i wywiódł. a przecież ten byt nie miał z tym nic wspólnego, bowiem on tylko przechodził.

faktem jest że niskowibrujące byty sa ciemne i ciężkie zaś wysokowibrujące wręcz lśnią, stąd też pewnie wizerunki  anioła i diabła, ale one po prostu są. kazdy gest, słowo czy czyn można różnie interpretować i jak sie wierzy ze to co czarne jest złe to sie będzie uciekać na widok ciemnoskórych... ;)

nasze dusze nie umierają, ale nie zawsze od razu trafiaja tam gdzie trzeba. często to żywi uniemozliwiaja im dalsza drogę (choćby żalem, tęsknotą czy bólem) ale oni tez pójda dalej. Nasz swiat jest jednak duzo bardziej złozony i na świecie zwierząt i ludzi sie nie kończy. To że czegoś nie widzimy nie znaczy że tego nie ma. przecież nie musimy wiedzieć jak działają płuca by umiec oddychać, nieprawdaż? jest jeszcze wiele rzeczy które człowiek pozna, bowiem niewiele przed naszymi zmysłami otworzono. ale wszystko w swoim czasie i nie ma potrzeby tegop przyspieszać :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

brydziu

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #152 : 2006-05-20, 23:59 »
Witam ,na to foru mtrafilem przez przypadek, czesto zastanawiam sie czym jest parapsychologia i czy mozna ja wogole zprecyzowac. Interesuje sie tym tematem i przegladam internet w poszukiwaniu roznych informacji. Czasem wydaje mi sie ze mam zdolnosci widzenia czegos co inni nie widza, czasem mam przed oczami pewne sceny, ktore moim zdaniem juz widzialem. Czy umysl czlowieka, jego wiara jest zdolna do tego ,aby ingerowac w reszte swiata, energie plynaca z kosmosu i aure kazdego z nas? Nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze tak. Narazie nie mam zamiaru wywolywac duchow, choc wiele na ten temat czytalem. POstanowilem natomiast wywolac podswiadomosc. To dziala, zadawalismy tej osobie pytanie na ktore prawidlowo odpowiadala. Tylko zastanawia mnie fakt czy 
to byla naprawde podswiadomosc tej osoby, czy gleboka nasza wiara i wiedza  o tej osobie i nasza energia, ktora była zdolna obracac ksiazeczke? Nie mam pojecia.

Potem kiedy zakonczylismy caly seans i kolega otwieral ksiazeczke zobaczylismy jak z ksiazeczki wydobyła sie mała jasność, ktora rozeszla sie na wszystkie strony. Co to bylo? Nie wnikam, bo nie jestem w stanie tego okreslic, poniewaz jestem tylko czlowiekiem.
Wiem napewno sa na tym swiecie rzeczy o ktorych nie wiemy. Energia musi sie uzupelniac, dlatego jest zło i dobro.

Opowiem wam tez sytuacje ktora opowiedzial mi moj znajomy kolega strazak. W 1997 roku podczas wielkiej powodzi, pod Oswiecimiem strazacy uszczelniali waly przeciwpowodziowe, byla godzina okolo 11.30 w nocy.
2 strazakow w tym moj znajomy stalo okolo 10 metrow od walu, natomiast 3 strazak szedl obok walu. Nagle mój kolega i jego drugi kolega zobaczyli ze za tym 3 strazakiem idzie cos strasznego. Jak kolega opisywal bylo to wysokie okolo 2 metry lekko pochylone z rogami i wielkim pyskiem jak u wilka, owlosione i z wielkimi 2 klami wystajacymi z pyska. Po tym jak to zobaczyli probowali krzyczec, ale nie mogli, probowali sie ruszyc, ale kazdy krok byl dla nich nie do wykonania, strasznie ciezko i m sie szlo. Po chwili ta "zjawa" zniknela. Pobiegli wiec przestraszeni  do 3 strazaka, za ktorym to cos szlo i powiedzieli co widzieli a on im powiedzial ze faktycznie jakos zimno sie zrobilo i strasznie źle i ciezko mu sie szlo.
Malo tego kolega nie chetnie mi to opowiadal poniewaz mówil ze za kazdym razem jak to mówil ktos z jego znajomych ma wypadek lub umiera.


Czy ktos wie co to co oni widzieli moglo byc? moim zdaniem byl to jakis demon.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #152 : 2006-05-20, 23:59 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #153 : 2006-05-21, 11:35 »
Brrr... Rzeczywiście niezbyt przyjemne  :/
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

DnW

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #154 : 2006-05-21, 12:22 »
wywoływanie duchów mi się zbytnio z satanizmem kojarzy :/
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #155 : 2006-05-21, 12:26 »
jakiś koleś mi mówił że widział Stalina z HItlerem w lustrze w łazience a potem ono spadło. ja sama próbowałam wywoływać duchy ale coś nie wyszło. przyjaciółka mojej kumpeli dostała tekst z zaświatów :złamiesz nogę ryba: po czym po tygodniu poślizgnęlła się na puszcze ze szprotkami..
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #156 : 2006-05-22, 13:56 »
Cytuj
przyjaciółka mojej kumpeli dostała tekst z zaświatów

ale ze niby jak ?? :P

Cytuj
Opowiem wam tez sytuacje ktora opowiedzial mi moj znajomy kolega strazak. W 1997 roku podczas wielkiej powodzi, pod Oswiecimiem strazacy uszczelniali waly przeciwpowodziowe, byla godzina okolo 11.30 w nocy.
2 strazakow w tym moj znajomy stalo okolo 10 metrow od walu, natomiast 3 strazak szedl obok walu. Nagle mój kolega i jego drugi kolega zobaczyli ze za tym 3 strazakiem idzie cos strasznego. Jak kolega opisywal bylo to wysokie okolo 2 metry lekko pochylone z rogami i wielkim pyskiem jak u wilka, owlosione i z wielkimi 2 klami wystajacymi z pyska. Po tym jak to zobaczyli probowali krzyczec, ale nie mogli, probowali sie ruszyc, ale kazdy krok byl dla nich nie do wykonania, strasznie ciezko i m sie szlo. Po chwili ta "zjawa" zniknela. Pobiegli wiec przestraszeni  do 3 strazaka, za ktorym to cos szlo i powiedzieli co widzieli a on im powiedzial ze faktycznie jakos zimno sie zrobilo i strasznie źle i ciezko mu sie szlo.
Malo tego kolega nie chetnie mi to opowiadal poniewaz mówil ze za kazdym razem jak to mówil ktos z jego znajomych ma wypadek lub umiera.
brr straszne

Mi sie wydaje zerzeczywiscie jest na tym swiecie cos o czym my nie mamy pojecia ( i moze to i lepije) ale ja wole nigdy z tym czyms sie nie spotakc :roll:

zawsze jak takie cos czytam to potem sie boje :P np. teraz :P :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #157 : 2006-05-22, 13:57 »
ja tam wole nie zadzierac z zaswiatami :P

za tchorzliwa na to jestem ;)

Ale historie o duchach czytac uwielbiam.
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #158 : 2006-05-22, 14:45 »
To tak jak ja  :P Kocham strraszne historie, a potem nie mogę zasnąć  :lol: I tak jak Vizsla - wolę nie truć d*** duchom ;)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #158 : 2006-05-22, 14:45 »

thrilly

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #159 : 2006-05-22, 23:30 »
ale ze niby jak ?? :P

no nie wiem to dawno było ale ona miała chyba tą tarczę z alfabetem :P
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #160 : 2006-05-23, 16:13 »
A jak to się wogule robi z tym talerzykiem??

gena

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #161 : 2006-07-25, 12:52 »
bardzo chciałabym spróbować , ale boję się , bo jestem wierząca...
i wierzę w demony (wierzę , nie wyznaję ich kultu !) i w życie po śmierci...
Zapisane

ten co lubi duchy

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #162 : 2006-10-24, 15:05 »
Ja wywołałem i czasami kontaktuje się z nim.

ja jestem soś w rodzaju medium dużo na to nie trzeba wystarczy podczas seansu nie baź się bo one to czują

MOD: radze przeczytac regulamin i dostosowac sie.
« Ostatnia zmiana: 2006-10-25, 12:12 autor peGaz »
Zapisane

typekhehe

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #163 : 2007-02-08, 17:33 »
bardzo chciałabym spróbować , ale boję się , bo jestem wierząca...
i wierzę w demony (wierzę , nie wyznaję ich kultu !) i w życie po śmierci...



wez mi udowodnij tez uwierze.... wiesz co u mnie w miescie jest Drzewo... Ktore mowi do mnie w lacinskim jezyku... i przekazalo mi wiadomosc wlasnie o tobie zebys przyjechala i zlozyla mu hold :D
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #164 : 2007-02-08, 19:23 »
Typek czy ty jesteś niedorozwinięty?. :/
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #164 : 2007-02-08, 19:23 »

typekhehe

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #165 : 2007-02-08, 19:29 »
ale u mnie we wsi stalo sie cos nie slychanego

ojciec razem ze swym zieńciem wybrali się do lasu po drewno. byla noc i padał deszcz nagle ojciec zauwazyl zblizajaca sie do nich postac byla biala i promieniował od niej niezwykły blask przestraszyli sie zobaczyli również że obok niej porusza się ciemny stwór kształtem przypominający niedużą małpe nagle obie postacie znikneły po powrocie do domu mezczyzni napotkali leżacego w kałuży krwi dzieciaka  był to syn jednego z nich z brzucha wystawały mu jelita a w głowie znajdowała sie dziura przez którą wyciągnieto mózg w pomiesczeniu w którym znajdowało sie ciało zapalone były świece na stoliku leżała biblia i klucz na kartce lezącej obok wypisane tajemnicze zaklęcia - wszystko wskazywało na to że chłopiec próbował wywoływać duchy
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #166 : 2007-02-08, 19:33 »
Tak. A ja z duchami grałam w szachy, wiesz?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #167 : 2007-02-08, 19:35 »

wez mi udowodnij tez uwierze.... wiesz co u mnie w miescie jest Drzewo... Ktore mowi do mnie w lacinskim jezyku... i przekazalo mi wiadomosc wlasnie o tobie zebys przyjechala i zlozyla mu hold :D

1. Niektórych rzeczy udowodnić się nie da, zwłaszcza z takim pseudonaukowym podejściem do życia.
2. Kamyczek już zadała to pytanie, więc powtarzać się nie będę xP
3. Możesz nie robić z ludzi debili tylko dlatego że ci ich poglądy nie pasują?
4. Szkoda z nim gadać, prowokacja jak byk.

ojciec razem ze swym zieńciem wybrali się do lasu po drewno. byla noc i padał deszcz nagle ojciec zauwazyl zblizajaca sie do nich postac byla biala i promieniował od niej niezwykły blask przestraszyli sie zobaczyli również że obok niej porusza się ciemny stwór kształtem przypominający niedużą małpe nagle obie postacie znikneły po powrocie do domu mezczyzni napotkali leżacego w kałuży krwi dzieciaka  był to syn jednego z nich z brzucha wystawały mu jelita a w głowie znajdowała sie dziura przez którą wyciągnieto mózg w pomiesczeniu w którym znajdowało sie ciało zapalone były świece na stoliku leżała biblia i klucz na kartce lezącej obok wypisane tajemnicze zaklęcia - wszystko wskazywało na to że chłopiec próbował wywoływać duchy

Biorąc pod uwagę moją dotychczasową wiedzę na tematy paranormalne, moją wiarę i mój zdrowy rozsądek który uaktywnia się w najbardziej nieoczekiwanych momentach, dochodzę do wniosku - daj se siana, chłopie.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

typekhehe

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #168 : 2007-02-08, 19:39 »
1. Niektórych rzeczy udowodnić się nie da, zwłaszcza z takim pseudonaukowym podejściem do życia.
2. Kamyczek już zadała to pytanie, więc powtarzać się nie będę xP
3. Możesz nie robić z ludzi debili tylko dlatego że ci ich poglądy nie pasują?
4. Szkoda z nim gadać, prowokacja jak byk.

Biorąc pod uwagę moją dotychczasową wiedzę na tematy paranormalne, moją wiarę i mój zdrowy rozsądek który uaktywnia się w najbardziej nieoczekiwanych momentach, dochodzę do wniosku - daj se siana, chłopie.

masz gadulca ? chce pogadac
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #169 : 2007-02-08, 19:45 »
masz gadulca ? chce pogadac

Nie można "pogadać" tu, ew. na PW? Bo mi taka możliwość najbardziej odpowiada.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

typekhehe

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #170 : 2007-02-08, 19:46 »
A według mnie biorąc pod uwagę moje doswiadczenie na płaszczyźnie obcowania ze zjawiskami paranormalnymi których przejawem może być pojawienie się niezidentyfikowanych stworów czy materializacji duchów na skutek ingerencji człowieka zdarzenie to może być jak najbardziej prawdziwe tym bardziej iż stanowi ono przykład agresji nadprzyrodzonych istot którym naruszono spokój
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #170 : 2007-02-08, 19:46 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #171 : 2007-02-08, 19:51 »
Kolo, zdecyduj się. Albo wyśmiewasz, albo wierzysz.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

typekhehe

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #172 : 2007-02-08, 19:57 »
Wiesz jestem naukowcem na poziomie i badam stostunek podejścia młodzieży do owej sprawy. Bardzo Ciekawi mnie reakcjia na "człowieka" który jest "odmnienny" Wierze i Niewierzę lecz jedno jest pewne:

" Mniej wiesz dłużej żyjesz"

Otuż Ciekawośc Róznych ludzi może się źle skonćzyć dla nich i dla ich otoczenia. Pracuje na codzien z ludzmi chorymi psychicznie dotkniętymi poważnymi chorobami psychicznymi. Kiedyś Uważano chorego na shizofriemie za Opętanego przez diabła, dzisiaj Wiemy iż to jest Shizofriemia. Podczas mojej wieloletniej obserwacji uważam iż nigdy niczego nie bądźmy pewni.
Dziekuje

ps, Nie jestem żaden kolo lepiej brzmi typek
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #173 : 2007-02-08, 20:06 »
Wiesz jestem naukowcem na poziomie

Na jakim? xP

" Mniej wiesz dłużej żyjesz"

A nie odwrotnie? Chyba, że jako sąsiadów w bloku ma się mafię xP Wtedy pewna wiedza może być i niebezpieczna.

Otuż Ciekawośc Róznych ludzi może się źle skonćzyć dla nich i dla ich otoczenia.

Może, ale nie musi. To zależy

Kiedyś Uważano chorego na shizofriemie za Opętanego przez diabła, dzisiaj Wiemy iż to jest Shizofriemia.

Co ma jedno do drugiego? I może schizofrenia, nie shizofremia...

Podczas mojej wieloletniej obserwacji uważam iż nigdy niczego nie bądźmy pewni.

Jeszcze raz, co ma jedno do drugiego?

ps, Nie jestem żaden kolo

Koleżanka?
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

typekhehe

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #174 : 2007-02-08, 20:12 »
Na jakim? xP
Koleżanka?

być może:)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #175 : 2007-02-08, 20:17 »
Koleżanka Esia? :lol: Bo "poziom" podobny ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Kamilo

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #176 : 2007-02-08, 20:24 »
Siemka, od kilku dni zainteresowaly mnie duchy..nie wiem czemu, ale jakos tak, i chcialem sprobowac z kumplami moze wywolywanie badz cos w tym rodzaju...moze sprobuje kiedy...moi dziadkowie wywolywali i dowiedzieli sie o dacie rozpoczecia wojny...sluchalem tych opowiadan z podziwem....
Jednak moj tata opowiadal ze niedaleko mojego miasta, na wiosce stał mały pomnik Maryi, chcieli go przesunac aby budowa drogę, gdy probowlai przeniesc nie mogli, gdy probowali sie wwięrcić, figurka krwawila a w jej srodku bylo prawdziwe mięso;/ Pozniej probowali wykopac to uzywając ciezkiego sprzetu miedzy innymi jakis koparek, jednak wszystkie pojazdy gasły w odleglosci 10-20metrów...figurka stoi do dzis a otwory po wywiertach zaplombowano,,, bodajze jest to niedaleko Płocka koło wioski o nazwie Góra...jak myslicie warto wywoływac badz probowac wywolac ducha?? Czytalem wasze przezycia wszystkie stad, jednak nie wierze w cos czego nie widze....i chyba niedlugo sprobuje
Zapisane

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #177 : 2007-02-08, 20:29 »
Ja mieszkam w Pocku musze się spytać gdzie to jest i pójde tam z kimś :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #177 : 2007-02-08, 20:29 »

typekhehe

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #178 : 2007-02-08, 20:31 »
Ja mieszkam w Pocku musze się spytać gdzie to jest i pójde tam z kimś :)
  chodzmy razem :D
Zapisane

Kamilo

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #179 : 2007-02-08, 20:37 »
jak dowiem sie konkretnie w jakim miejscu to dam znac,,, ta figurka od czasow wojny stoi
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 32 zapytaniami.