Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: 1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki  (Przeczytany 17351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*~Dominisia~*

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #60 : 2004-11-01, 11:07 »
whiper
Szczerze ja nie mialam nigdy takich przeczuć, ale za to ja nigdy nie wyobrazalam sobie, ze moj kot Bidabliu moze umrzec, nigdy, a teraz kiedy nawet nie mam jego zwłok ( odszedl pewnie gdzies na lące, zmęczony - on tam kochał być, laka byla jego zyciem) to wcale nie czuje, ze odszedl , nie moge, byl ze mna 8 lat i nie moge zrozumiec, ze go nie ma, nie placze, nie czuje, ze odszedl, pustka.....
Zapisane

whiper

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #61 : 2004-11-01, 11:39 »
Ja nie byłam na cmentarzu, nie lubie całą rodziną tam jezdzic, wole iść sama... Byłam dzisiaj tylko tam, gdzie zginął Duke... on nawet nie ma swojego grobu...
Oliwia, zginął tragicznie... nie miał nawet roku...
Dominika, mnie tak debilni robotnicy wypuścili królika - Agrafkę... nie wiem gdzie jest, mam nadzieje, że ktoś ją przygarnął, nie dopuszczam myśli, że np. koty ją rozszarpały... a to prawdopodobne...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #62 : 2004-11-01, 11:46 »
Cytuj

Ja nie byłam na cmentarzu, nie lubie całą rodziną tam jezdzic, wole iść sama...  

Ja też nie lubię.. Ale pójdę, wiem, że dziadek widząc to, byłby szczęśliwy.. Całą rodziną, wszyscy ze sobą..
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #62 : 2004-11-01, 11:46 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #63 : 2004-11-01, 11:49 »
Ja rowniez nie lubie cmentarz....ja po smierci chcialabym byc chyba spalona....Bo przeciez te ciala....w ziemi gnia-nie da sie ukryc..
Ps. Eniga-jestem w 3 gimnazjum...:P
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Scotia

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #64 : 2004-11-01, 11:55 »
Cytuj

mówi o swoich urodzinach i gwiazdce a to co smutnego to ja śmieszy

ja straaasznie nienawidzę śmierci :( .....i nie lubię o niej mówić.....zawsze kiedy ktoś z rodziny umiera to płaczę kilka dni, raz się rozchorowałam z tego powodu......dlatego wolę to odreagować w inny sposółb...I NIE ŚMIEJĘ SIĘ Z TEGO, ŻE KTOŚ UMARŁ :grr: .....po prostu wolę inaczej myśleć, że on (dziadek) teraz chodzi sobie w niebie do kolegów i grają w karty, albo opowiadają sobie historie :) dziwne....ale najbardziej płakałam kiedy mój pies zginął pod kołami samochodu :cry:  :cry:  :cry:  :cry: dziadek zmarł na raka kiedy miałam 5 lat....pamiętam tylko jak kupował mi tic-taci :( ....drżą mi ręce kiedy to piszę....ale zostałam zmuszona :( ...po prostu..nie lubię śmierci....dlatego
Cytuj

a nie śmiać się z niczego.

staram się o tym zapomnieć :( i wyobrażam sobie że ten  :( czas minie szybciej kiedy pomyślę o grudniu i choince.... :)
Cytuj

 Dziecko wróc do przedszkola

na prawdę strasznie mi smutno...zrozumcie...ze nie kazdy moze myslec i mówic o śmierci tak otwarcie :cry:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #65 : 2004-11-01, 12:23 »
Cytuj

Ps. Eniga-jestem w 3 gimnazjum...

aha to sorry ;)

ja dziś nie pojde na cmentarz tylko dla tego że jestem chora a tam to bym poszla na pewno.. ale nie lubie tam chodzic :(
mnie tez to denerwuje jak np w ciągu roku jestem u babci i idzemy na cmentarz do dziadka a tam na innych gorbach jakies przewiędle kwiaty zero zniczy lub wszystkkie juz dawno wyplaone :(
Zapisane

Kamaq

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #66 : 2004-11-01, 12:27 »
Scotia- rozumiem  :) nie przejmuj się  :)
Zapisane

whiper

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #67 : 2004-11-01, 12:30 »
Scotia, rozumiem, ale jak tak odrywasz się od dnia zmarłych to nie okazuj tego na foum, bo to nie wygląda najlepiej...

Fakt, dużo jest takich grobów odwiedoznych raz na rok... ale dużo tych osób mieszka 200km od cmentarzy, bywają i "zapominalscy"...fakt, róznie to bywa...
Ja lubię chodzić na stare, zniszczone cmentarze, którymi nikt się nie opiekuje... tyle myśli wtedy nasówa mi się do glowy...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #68 : 2004-11-01, 12:40 »
Ja tez nie lbie listopada a pozniej gwiazdka

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #68 : 2004-11-01, 12:40 »

Aluniek

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #69 : 2004-11-01, 14:05 »
Wlasnie wrocilam z cmentoliny... jeden wielki stragan. Gdzie niegdzie to samych grobow nie bylo widac. Natomiast pole urnowe w Poznaniu na Milostowie, to dopiero wystawa kwiatow... Przechwytujemy zachodnie nawyki pod katem urn, czy tez zwyklych tabliczek naziemnych, ale jakos nie umiemy dostosowac do mozliwosci tego miejsca.
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #70 : 2004-11-01, 14:06 »
Smutno dzień mija na cmentarzu... tyle ze ja na grobach byłam w sobote... smutne jest to ze za moimi babciami i dziadkiem nie uroniłam prawie wogóle łez... a napewno nie szczrych tak jak za papugą... smutne jest to ze nie rozumiałam śmierci... nie rozumiałąm ze będzie mi ich tak brakować... :( [']['].
PS:I szkoda że w dzień zaduszny będe zaraz po powrocie ze szkoły sama w domu......... ;( . ---> moja mama i siostra są raczej bardziej podatni na zjawiska paranormalne... ale kto wie co teraz bedzie... a ja w tych sprawach to się nie uśmiecham...
2PS:
Cytuj

Wlasnie wrocilam z cmentoliny... jeden wielki stragan.

Racja ludzie w takich chwilach se jeden wielki odpust robią...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #71 : 2004-11-01, 14:12 »
Ja dzisiaj na cmentarzu widziaalam jak ludzie kradli znicze!!!beznadzieja :grr:

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #72 : 2004-11-01, 17:58 »
wlasnie wrocilam. bylam na cmentarzu u rodziny,a potem poszlam z mama zapalic swieczki dla naszych s.p. Chomow :( wlasnie wrocilam.. ryczalam jak glupia.. :(
Zapisane

golden

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #73 : 2004-11-01, 18:11 »
Cytuj
Ja lubię chodzić na stare, zniszczone cmentarze, którymi nikt się nie opiekuje... tyle myśli wtedy nasówa mi się do glowy...

ja takze. Mamy w miescie akurat jeden taki stary zniszczony cmentarz. Jest 18:00... moze zamiast siedziec w ksiazkach przejde sie na ten cmentarz... 1 listopada cmentarze najpiekniej wygladaja noca.
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #74 : 2004-11-01, 18:18 »
zwierzęta.. ja juz tezi ch pare stracilam :( i czasami mi jest za nimi bardziej smutno niz za ludźmi ktorzy umarli :(

mój kochany Erazmik :( to konik ktorego poznalam na wakacjach mial tylko 3 latka.. zmarl niedawno na zawal serca w momencie gdy przyjechal weterynarz  :cry:  co prawda ani nie mozna bylo na nim jeździć ani nic.. ale bardzo go polubilam :(

króliczek mojej kuzynki :( mial 3 miesiące :cry:  byl taki śliczny i bezbronny do tej pory nie iwme dlaczego zmarl :( byc mo\e zmęczyl sie dlugą drogą gdyz przyjechal z Warszawy .. nie iwme :( nie pożyl z nami dlugo  :cry:  pamietam jak ryczal jak umarl.. odszedl prawie ze na moich rekach bo jak juz umeral to go moja mam wziela na ręce :(

Saba piesek cioci :(  uciekla i juz nie wrocila  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #74 : 2004-11-01, 18:18 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #75 : 2004-11-01, 19:54 »
zapalilam swieczki.. dla mojego dziadka, dla mojej cioci i jej meza, dla prababci i cioci praprababci.. dla mojej kolezanki ktora zmarla na raka.. dla moich najkochanszych chomciow.. poszlam z mama zapalic swieczki na przeciwko rzeczki gdzie leżą, to sie poplakalam.. dla kota z grzybna, ktory mial tragicznie smutna historie zycia..

['] :( :(
Zapisane

pola

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #76 : 2004-11-01, 20:36 »
jejku
byłam dziś z ojcem na cm.północnym
zapaliłam znicze i poryczałam się
nie mogę :(
kiedy stałam nad Jej grobem zrobiło sie tak zimno...
kryłam przed ojcem swoje łzy... ukrywam to co czuję
to jest dla mnie za trudne :(

teraz przejeżdzałam samochodem przez las (od cioci wracalismy) i tam jest cmentarz... tak ślicznie tam było... tyle zniczy... tyle zmarłych :(



['] ['] ['] ['] ['] [']
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #77 : 2004-11-01, 21:28 »
eh ...

a ja dzis widzialam cos dziwnego.. bardzo ... a raczej dwie rzeczy .. ale na forum opowiadac nie bede...
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 25 zapytaniami.