Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: królik je świeczki:(  (Przeczytany 3636 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zirqsy

  • *
  • Wiadomości: 4
królik je świeczki:(
« : 2009-03-11, 11:05 »
witam!jestem nowa na forum ale czytam Was od jakiegoś czasu i bardzo mi sie podoba to forum.dlatego też zdecydowałam prosić Was o pomoc.temat-to wlasnie taki jak na górze.nie wiedziałam gdzie umieścić taki wątek więc postanowiłam wpisać go tutaj.
otóż moja króliczka-ma ok 16 tyg-gdy ją puszczam po mieszkaniu zaciekle walczy ze mna,aby sie dostać do stojących na kominku świeczek.wiem,powiecie ,zeby je przestawic gdzies wyzej.jesli nie bedzie innego wyjscia,tak tez zrobie.ale problem polega na tym,iz boimy sie z mezem ze ona moze sie nimi otruć!i tu moje pytanie:czy takie wcinanie swieczek moze jej zaszkodzic?dodam,ze codziennie kawalek podje,ale nic sie złego z nią nie dzieje.wręcz zachowuje sie tak,jakby to byl jakis rarytas!czy moze jest w tych świeczkach cos takiego,co króliki uwielbiaja jesc,czy to moze glupota i zlosliwosc mlodego króliczka?nie mam ani biegunki,ani nic innego,je normalnie.jesli ktoś ma jakis pomysl,pomóżcie!czekam na odpowiedzi.pozdrawiam
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: królik je świeczki:(
« Odpowiedź #1 : 2009-03-11, 17:42 »
Przestaw te świeczki. :P
Może to pachnące i dlatego? Albo po prostu znalazła sobie taką zabawę, bo jej się nudzi.
Hm, najlepiej zabezpiecz odrazu mieszkanie w osłonki na kable, jak masz tapety - to też uważaj.
Można też jej dawać rolki po papierze toaletowym, kupić tunel wiklinowy, lub coś innego wiklinowego, jakieś zabawki dla królika lub dać jakieś gałązki do obgryzania, żeby się nie nudziła. :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

zirqsy

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: królik je świeczki:(
« Odpowiedź #2 : 2009-03-11, 21:49 »
Ha!Rolki po papierze jej daje-mało sie nimi zajmuje,gałązki tez jej przynosze,ale wątpie zeby zaciekawila sie nimi poza klatką.Jak jest w niej-owszem,gałązki poobgryza,ale poza nią nie zajmie sie rzeczami którymi zajmuje sie w klatce.Cwaniara jest zbyt ciekawska!Jednakze dzieki za odp.Sorki jesli to pytanie powinno sie znalezc na innym subforum.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: królik je świeczki:(
« Odpowiedz #2 : 2009-03-11, 21:49 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: królik je świeczki:(
« Odpowiedź #3 : 2009-03-12, 09:34 »
hehe niestety króliczki ciekawość mają w naturze moja poza klatką też interesuje sie tylko tym co można nabroić :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.147 sekund z 28 zapytaniami.