Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Psy rasowe za darmo!!!

<< < (4/8) > >>

ilia:
nie wiem po co.....przyjmę yorka za darmo..co za ludzie daja te ogłoszenia??? :roll:

Klaudia i Dino:
Jak kogoś nie stać na psa,jak to ktoś tu napisał za 2000 zł.to proponuje udać się do najbliższego schroniska-tam są ładne psy,niekiedy nawet rasowe lub w "typie jakieś rasy".Kolejnym wyjściem jest zbierać pieniądze,umówić się z hodowcą na rozłożenie tej sumy na kilka rat lub po prostu kupić tzw.peta,czyli pieska rasowego,nie przeznaczonego do hodowli...

EWASARA:
W obu przypadkach są to koszta.W schronisku ok.30-do 100zł.ja np. z miłą chęcią zapłaciłam schronisku za pieska bo dzięki temu dałam parę misek jedzonka innym pieskom ,dla mnie to dobry cel dla moich pieniędzy.A piesek jest naszym pupilkiem mimo że rasę nie bardzo można określić .Przynajmniej mogę pofantaziować :lol: .co do rasy.

ilia:
EWASARA taki sam przypadek jak mój...mam psa razy bullmastiff albo bullmastiffopodobnej, ale najważniejsze ze jest:), zapłaciłąm za nigo 80 zł, ale za nic nie dałabym go nikomu...ale jeżeli pisze jakies posty z zapytaniem o mojego psa to poprotu pytam jak o bullka, bo jako tako to on ma cechy tego psa :), ale czy to ważne??

Tafta:
ja Was nie rozumiem,
coraz częściej spotykam ogłoszenia, że ktoś odda rasowego psa w dobre ręce, bo gdzieś tam wyjeżdża,
jest chory czy najzwyczajniej w świecie nie może sie już nim zajmować
w schroniskach też zdarzają się rasowce i to wcale nie tak rzadko jakby mogło się wydawać
ostatnio byłam u siebie w schronisku - kilka tatuowanych dalmatyńczyków, owczarek niemiecki, doberman
i w momencie kiedy tam przebywałam przywieźli ślicznego golden retrivera


a poza tym pytać chyba można, prawda?
najwyżej nie otrzyma sie odpowiedzi,

chcemy tolerancji - tolerujmy innych...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona