Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zagrodzenie dla psów!  (Przeczytany 2652 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuska

  • Gość
Zagrodzenie dla psów!
« : 2005-11-14, 16:39 »
Witajcie ostanio niedaleko mojego podworka zbudowano niewielkie zagrodzenie i przyczepinono tabliczkę wybieg dla psów ( ten wybieg jest mniejszy niż pół małego pokoju. Okazało się, że tylko tam będzie można wyjść z psem na spacer a jeśli ktoś wydzie poza ten teren zostanie ukarany 50zł karą. Powiedzano mi też, że to podobno wymóg Uni Europejskiej!
Powiem szczerze, że dla mnie wydaje się co najmniej śmieszne ponieważ nie wyobrażam sobie, że w takim pomieszczeniu będą biegały psy i sie załatwiały. Raczej prędzej się pogryzą.
Co wy na to?
Pozdrawiam Marta
 A poza tym coraz mniej jest miejsc gdzie można chodzić z psami! Niedlugo każą wystelac wszystkie psy :killl:
« Ostatnia zmiana: 2005-11-14, 17:32 autor Zuska »
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Zagrodzenie dla psów!
« Odpowiedź #1 : 2005-11-14, 17:53 »
Zuzka, coś ci się chyba pomyliło, że psy bedą mogły być tylko w tym "wybiegu". Przecież nikt nie będzie tam psa zanosił.
Może to ma być psia toaleta. :roll:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Zuska

  • Gość
Odp: Zagrodzenie dla psów!
« Odpowiedź #2 : 2005-11-14, 18:14 »
Mówie to co mi robotnicy powiedzieli, którzy zbudowali to zagrodzenie. Rzeczywiście może to jest psia toaleta. Tylko, że kto wytłumaczy psu, że tam właśnie ma sie załatwiać a po drugie to nie wyobrażam sobie, że psy bedą stały w kolejce do toalety bez sprzeciwu.
A pozatym tam gdzie ja mieszkam zabronili wychodzić z psami na podwórko, żeby sobie pobiegały tylko muszą być w kagańcach na smyczy, pójść do toalety i do domu. W takim razie ja mogłabym zrobić swoiej małej suni toaletę na balkonie i na to samo wyjdzie! Psy będą nieszcześliwe i niewybiegane! A przecież kazdy pies potrzebuje ruchu a tymbardziej jak jest młody i ma pelno energii! Naprawde nie wiem do czego takie przepisy doprowadzą!
A pozatym przestaje dziwić się, że ludzie oddają psy do schroniska bo jak ktoś musi pokonywać tyle przeciwności to pozbywa się ciężaru.
Już wakacje są problemy z psem bo w wielu miejscach zabraniaja przywożenia swoich piesków! A hotele dla psów są dość drogie nie każdego na to stać.
Ja mam pieska znajdę z bardzo ciężką przeszłością jako 3 miesięczny szczeniak była topiona. Uratowalam ja i nigdy jej nie oddam. Ale widzę, że coraz wiecej ludzi pozbywa się psów bez względu czy jest to duży czy mały pies, rasowy czy kundelek!
Zgadzam się jedynie ztym, ze trzeba sprzątać po piesku jak się załatwi i to robię! Ale, żeby robić psom toaletę! To naprawde głupie!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zagrodzenie dla psów!
« Odpowiedz #2 : 2005-11-14, 18:14 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Zagrodzenie dla psów!
« Odpowiedź #3 : 2005-11-15, 19:31 »
tak we wrocku tez sa takie miejsca i to sa WC dla psiaków a tak to sobie moga łazic (na smyczy i w kagańcu :( ) ale moga...
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Zagrodzenie dla psów!
« Odpowiedź #4 : 2005-12-19, 19:27 »
No ja widziałam jeden - w Z.G. A w gazecie napisali, że jak się to przyjmie (oczywiście mam nadzieję, że nie :wink:) to zrobią takie w całej Z.G. A co do bloku: Mieszkam w wierzowcu i w koło trawniki mają tą idiotyczną tabliczkę ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW (JA PSA NIE WPROWADZAM TYLKO SAM WCHODZI :lol:) ale akurat na "naszym" trawniku nima. Pragnę dodać, że na naszym osiedlu jest najwięcej psów. Średnio co 4 mieszkaniec ma psa. I co teraz?? Niby jest zakaz wyprowadzania psów na "nasz trawnik" bez smyczy i kagańca, ale i tak ja wychodzę. Raz słyszałam, że jedna upierdliwa baba zatelefonowała na policję, bo jakaś babuleńka siedziała sobie PRZY placu zabaw, a pies SPAŁ POD ŁAWKĄ. I dostała ileś set zeta kary :sad:. I nawet jacyś ludzie ostatnio do mnie, że mam po psie posprzątać, a ja im na to, że zapraszam na pogaduchy przy księdze przepisów współżycia sąsiedzkiego. (:lol:) Weź świat schodzi na .... :?: .... ludzi :lol:!!!!
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Zagrodzenie dla psów!
« Odpowiedź #5 : 2005-12-29, 10:52 »
ludzie sa porąbani :? u mnie na osiedlu chodziła straz miejska (juz tam niemieszkam) no i na plac zabaw jest zakaz wprowadzania psów, nawet ze smyczą i w kagańcu :? sąsiedzi to olewają, kazdy se wchodzi kiedy chce z psem. A straz miejska na to uwagi nie zwraca :lol: pamiętam taka jedna baba kluciła sie z facetem ze SM żeby ukarać tych co z psami wchodzą... Facet opieprzył ta babe że jejw lepi mandat za zaklucanie spokoju :lol22:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 24 zapytaniami.