Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KIELCE --->NAJLEPSZY WETERYNARZ  (Przeczytany 8024 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Patka

  • Gość
KIELCE --->NAJLEPSZY WETERYNARZ
« : 2004-05-15, 09:04 »
W Kielcach najlepszym weterynarzem jest p.Kwieciński .Jego lecznica znajduje się pod telegrafem (każdy kto mieszka w kielcach wie gdzie to jest).Uratował on moją sunię jak była w ciąży bo jeszcze kilka godzin i bu umarła ,niemogła urodzić (dzieciak był za duży).Cały dzień jeżdziłam z mamą po róznych wetach ale wszyscy mówili że to koniec:(, na drugi dzień wcześnie rano zadzwoniła ciocia i podała adres tego weta ,szybko tam pojechaliśmy ,i wtedy on bez kolejki nas przyjoł i szybko na sale operacyjną ,była to trudna operacja mozna się domyślić po samym tym że trwała tak długo, albo to tylko mi sie tak ten czas przedłużał.I jak narazie i z małym tam jeżdzie i z sunią i wszystko jest OK.To naprawde dobry weteryniarz! :o
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
KIELCE --->NAJLEPSZY WETERYNARZ
« Odpowiedź #1 : 2004-05-15, 13:00 »
Super, że udało się uratować twoją sunie, szkoda, że takich wetów jest bardzo mało.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Patka

  • Gość
KIELCE --->NAJLEPSZY WETERYNARZ
« Odpowiedź #2 : 2004-05-15, 15:15 »
Tak to prawda ja też się ciesze
Zapisane

Forum Zwierzaki

KIELCE --->NAJLEPSZY WETERYNARZ
« Odpowiedz #2 : 2004-05-15, 15:15 »

dagg78

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: KIELCE --->NAJLEPSZY WETERYNARZ
« Odpowiedź #3 : 2012-09-05, 22:14 »
a ja w Kielcach polecam Świętokrzyską Klinikę Weterynaryjną. Na ul. Ściegiennego. Ekipa jest niesamowita - dr. Sandra, Dr. Monika i Dr. Maciej. Uratowali mi psa którego przywiozłam po porażeniu prądem! Na prawdę-zaangażowanie 10 i dyżur całodobowy
Zapisane

zwierzolub123

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: KIELCE --->NAJLEPSZY WETERYNARZ
« Odpowiedź #4 : 2013-05-23, 10:11 »
jestem dumną opiekunką 5 osobowego osobistego stadka znajd, dodatkowo pomagam bezdomniakom - więc jak się domyślacie sporo lecznic odwiedziłam, ścieżek wydeptałam i miałam do czynienia z wieloma ciężkimi przypadkami. Po tych paru latach niestety doszłam do smutnego wniosku - O DOBREGO z powołaniem WETA MEEEGA TRUDNO I TRZEBA UWAŻAĆ gdzie się idzie, bo może się to skończyć tragicznie. Wreszcie metodą prób i błędów trafiłam na gabinet KAJTEK na ul. Klonowej, t. 609 885 689 do lek. wet. Joanny Kopacz.  i mogę polecić z czystym sumieniem ZŁOTA KOBIETA-zwierzolub z ogromną pasją i wiedzą ! Mam do nich pełne zaufanie bo nigdy mnie nie zawiedli i zarówno zwierzak jak i ja traktowani jesteśmy z szacunkiem i dużym taktem. W zeszłym roku wyciągnęłam taką bardzo chorą sunię z podkieleckiego schroniska-gniła żywcem nużyca! i ponoć nic nie dało się zrobić-wiadomo warunki schroniskowe, brak kasy zapsienie, złe warunki bytowe itp. - w miesiąc postawili mi ją na nogi! P. Joasia dzwoniła zatroskana jak się ma sunia- który wet tak robi?-było mi bardzo miło. Teraz sunia pannica wygrzewa pupsko w willi pod Warszawą wychucha i zdrowa jak rydz :) Jestem im za to dozgonnie wdzięczna że się przejęli jakimś parchatym kundlem ze schroniska i wytrzymują ze mną histeryczką która z każdym kichnięciem czy luźną kupą zatruwa im życie:) oczywiście to nie jedyny zwierzak którego mi wyciągnęli z rąk kostuchy...ale nie będę się rozwodzić.......Była bym nieuczciwa gdybym nie poleciła również lecznicy wet A. Pierzak na ul. skalistej - też cudni ciepli ludzie i profesjonaliści
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 24 zapytaniami.