Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 'Życie na przedmieściu' by shihęs xP  (Przeczytany 1064 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
'Życie na przedmieściu' by shihęs xP
« : 2006-11-25, 17:48 »
25 listopada, sobota, w drodze do Gosi
 
 O. Mój. Boże. Tylko tyle mam do powiedzenia na temat mojego samopoczucia. To wszystko przez to cholerne zapalenie krtan_/\ Oł szit, Daisy pociągnęła za smycz i teraz w moim pięknym notesiku jest paskudn/\__ Głupie psisko, nie umiem przecież pisać, kiedy ktoś mi wyrywa notes! No trudno, dokończę pisać później, teraz muszę się spieszyć do Gośki.

dalej sobota, u Gosi
 
 O, tutaj można pisać spokojnie - Gosia jest w łazience. A przynajmniej potworzysko nie wyrywa mi notesu. Jest zajęte maltretowaniem Czoka - 15 kilogramowego jamnika szorstkowłosego Gośki. Oho, a może to jednak Czok zajmuje się zamęczaniem mojej bestii? O kuchnia, on ma poważne zamiary co do Dejziny! BARDZO poważne zamiary..

Na ławce w parku, cały czas sobota

 No więc, oto co działo się dalej:
-Czok, chamuj się chłopcze! - wrzasnęłam, rzucając notesik na biurko i porywając Daisy na ręce.
Czok spojrzał na mnie tymi swoimi pięknymi, brązowymi oczętami.
-Twoje słodkie oczy na mnie nie działają kochasiu.
'Mam tylko nadzieję, że ten czołg na mnie nie skoczy, bo jeszcze zostanę znokautowana...' - pomyślałam, a wtedy łup! 15 kilo żywej wagi w ciele jamnika skoczyło na mnie z takim impetem, że ledwo utrzymałam się na moich krzywych nogach. Co mu odbiło, przecież nigdy nie myślał, że on i mój tygrys.. No wiecie.
-Czok, ty erotomanie, przestań natychmiast! - usłyszałam dziki wrzask mamy Gosi.
Psi erotoman poszedł do swojej michy, a z łazienki przyszła moja best friend i zaczęła paplać o tym, co działo się w szkole podczas mojej nieobecności. Po kilkunastu sekundach mój mózg przestał odbierać jej gadanie, więc po kilku nieudanych próbach odzyskania łączności ze światem zewnętrznym dałam sobie spokój. Przez to jej gadanie nawet nie zauważyłam, kiedy znalazłyśmy w parku, a Gośka poszła do babci. Ja zostałam tutaj żeby dokończyć pisanie. Ale czas już do domciu. Chyba pójdę koło mojej starej szkoły. Już dawno nie widziałam tego więzienia, w którym straciłam 6 cennych lat życia.

Pod budynkiem szkoły nr 7

 Uch, tyle czasu minęło odkąd ostatni raz widziałam te mury pomalowane na wypalający oczy, żarówiasty pomarańcz. Dodatkowo ten głupi kolor obrzydliwie kontrastuje z granatowymi dachówkami. Bardzo 'pięknie', nie ma co. Skoro tu już zawitałam, pójdę zobaczyć, czy moje ukochane grafitti (granatowe serduszka na boskim pomarańczowo-czerwonym tle) jeszcze tam jest. O, jest. Ale są trzy nowe grafitti. Na szczęście 'Gwiazdorzy z konssstelacji', moje serduszka i 'KS nosi dres' jeszcze tu są. Tylko z 'KS..' odłazi już farba. Szkoda. No, a teraz z miasta trzeba wracać na to moje zakichane przedmieście...

No, mam nadzieję, że nie będzie za ostrej krytyki, bom ja przecież chora i nieszczęśliwa, dlatego wzięłam się za pisanie  :P Ale i tak wiem, że skiepściłam nawet to  :bezsilny:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: 'Życie na przedmieściu' by shihęs xP
« Odpowiedź #1 : 2006-11-25, 18:41 »
takie sobie :P ale w sumie to nawet fajne i czekam na cd ;)
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: 'Życie na przedmieściu' by shihęs xP
« Odpowiedź #2 : 2006-11-25, 18:46 »
Mi się tam nawet podoba. :) Zobaczymy co będzie dalej. ;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: 'Życie na przedmieściu' by shihęs xP
« Odpowiedz #2 : 2006-11-25, 18:46 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: 'Życie na przedmieściu' by shihęs xP
« Odpowiedź #3 : 2006-11-26, 09:25 »
takie sobie :P

Jak możesz tak mówić do osoby, która naćpała się strepsilsem?!  :lol: :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.