Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kotka urodziła szczenięta :)  (Przeczytany 22144 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Kotka urodziła szczenięta :)
« : 2006-11-23, 15:32 »
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=296143

Ciekawe czy dowiemy się czy szczeniako-kocięta są prawdziwe czy to tylko małe kłamstewko :P choć jeśli będzie to prawda już wyobrażam sobie eksperymenty na zwierzętach,temat przewodni to krzyżowanie gatunków :roll:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #1 : 2006-11-23, 16:30 »
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASNE juz w to wierze...
mozliwe by to bylo TYLKO w przypadku gdyby kotka byla zastepcza matka klonow.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

theos

  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #2 : 2006-11-23, 18:44 »
lipa - jakakolwiek możliwość powstania hybrydy istnieje tylko w wypadku gatunków mająch taką samą lub bardzo podobną liczbę chromosomów /koty mają 38, psy natomiast 78/. Prawdopodobieństwo nie jest jednak wysokie a do tego dochodzi masa innych możliwych barier... Jak znam życie /a kiedyś już spotkałem się z podobnym przypadkiem/ to tylko wada genetyczna.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedz #2 : 2006-11-23, 18:44 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #3 : 2006-11-23, 18:47 »
A moze to mozliwe?? :roll:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #4 : 2006-11-23, 18:58 »
Cytuj
A moze to mozliwe?? Rolling Eyes

tak samo mozliwe jak skrzyzowanie clowieka z psem, kota z chomikiem, szczura z krolikiem, swinke morska z mysza itp. itd....

zeby bylo jeszcze lepiej - u kota zachodzi owulacja prowokowana, czyli do owulacji dochodzi podczas kopulowania, przy czym pochwa musi zostac odpowiednio podrazniona za pomoca "wyrostkow" ktore samiec ma na praciu, wysrostki te przypominaja to co kot ma na jezyku. cos takiego maja TYLKO koty.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #5 : 2006-11-24, 20:48 »
kocham koniczki nie bądź naiwna. To jest jeszcze mniej prawdopodobne niż królikoświnki i szczurokróliki..

Cytuj
Przy pomocy badań krwi tych zwierząt wyjaśnią, czy mamy do czynienia z sensacyjną ciekawostka przyrodniczą czy może tylko z chęcią zaistnienia w mediach za wszelką cenę.
Raczej to drugie  :|
Co za problem zabrać jakieś suce szczeniaki i podłożyć do kota a potem psztryknąć fotkę?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #6 : 2006-11-24, 21:33 »
OK jak tak to zgadzam sie z Wami  :)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Wega

  • Gość
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #7 : 2006-11-24, 22:44 »
nie wiem, ja się spotkałam z tym, że kotka zaszła w ciążę z samcem fretki... przynajmniej tak twierdzi właściciel :roll:
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #8 : 2006-11-24, 22:56 »
Wega to właściciel tak twierdzi... Ma jakieś dowody? Niektózy Ludzie dorośli potrafią pleść tak wielkie bzdury że tylko ręce załamywać.
A tak swoją drogą to Wega hepi bersdej tu ju ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedz #8 : 2006-11-24, 22:56 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #9 : 2006-11-24, 23:01 »
Cytuj
ja się spotkałam z tym, że kotka zaszła w ciążę z samcem fretki... przynajmniej tak twierdzi właściciel

wega - w bajki wierzysz :lol:
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #10 : 2006-11-24, 23:46 »
Pewna pielęgniarka usiłowała mnie kiedyś przekonać, że w jakimś instytucie znajdują się embriony przeróżnych krzyżówek, m.in. człowieka i psa :shock: Jak dziś pamiętam, jak mówiła, że "pani profesorowa się nudziła, bo mąż często wyjeżdżał, więc zaszła w ciążę z psem". Mówiła to całkiem serio...

Wega, Twoje zdrowie 8) :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #11 : 2006-11-24, 23:51 »
Cytuj
"pani profesorowa się nudziła, bo mąż często wyjeżdżał, więc zaszła w ciążę z psem". Mówiła to całkiem serio...
a jakos niemcom takiej krzyzowki nie udalo sie stworzyc przez lata :lol:
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #12 : 2006-11-25, 00:01 »
Polak, a raczej Polka, potrafi... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #13 : 2006-11-25, 00:09 »
Taaaa a królikoświnki istnieją...
PS: Ale brzydkie pazury ma ta baba co te zwierzolce trzyma :/
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #14 : 2006-11-25, 00:16 »
a ja mam w domu mieszanke szczura i swinki morskiej :P i o - prosze bardzo - dowod :P



Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedz #14 : 2006-11-25, 00:16 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #15 : 2006-11-25, 14:21 »
rzeczywiscie okropne ma te pazury :P
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #16 : 2006-11-26, 18:00 »
Przecież to są "zwykłe" pieski malutkie na tym zdjęciu :roll: :)
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Wega

  • Gość
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #17 : 2006-12-01, 23:44 »
Wszystkim bardzo dziękuję za życzenia :)

dowody? Kociaki nie były zupełnie "kocie" , niższe i miały inne ogony, a poza tym po odizolowaniu freciaka od kotek mioty się skończyły (kotki niewychodzące, niewykastrowane z braku funduszy). Nie wiem... :roll:
Zapisane

Luna_s20

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #18 : 2012-10-20, 02:58 »
Dołączyłam do was, aby napisać wszystkim niedowiarkom, osobom które zmotywuje to do poszukiwania nieznanego oraz miłośnikom zwierząt, że jestem w posiadaniu królikoszczurów rozmnożonych w warunkach naturalnych.(Dom na wsi - swojego czasu uciekł królik)
Zwierzątka wyglądają z sylwetki jak szczury, mają długie okrągłe uszy, pełne zachowanie królika, są wybitnie łagodne - tolerują wszelkie inne stworzenia. Mają długie ale okrągło zakończone ogonki i są niewiele większe od szczura, kremowe(królik mnożył się jak wspomniałam na dziko, z dzikimi szczurami więc kolor umaszczenia jest dość nienaturalny).
W przypadku w którym zdobędę większą ilość tych zwierzątek(obecnie pozastawiałam dość humanitarne pułapki - na przynętę) spróbuję je rozmnożyć przez kilka pokoleń żeby utrwalić ich cechy, zobaczymy czy będą to osobniki płodne i czy eksperyment się powiedzie.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #19 : 2012-10-20, 17:58 »
A oprócz ciebie wszyscy w domu zdrowi ?
 A wega to pewnie twoja kolezanka, albo miotowa siostra  :D
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Luna_s20

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #20 : 2012-10-22, 01:00 »
Nie, niestety sami wariaci. Ja z kolei mam zarówno coś z oczami(opis zwierzęcia) jak i z myśleniem(wnioski).
Być może uda mi się zrobić fotki gdy stworzonka zechcą "pozować" ale niestety jako urodzony mitoman mam tendencję do retuszowania nawet zdjęć rentgenowskich.

Dzisiaj udało się pochwycić kolejną bestię - nieco różni się od poprzednich wyglądem, ma dłuższy ogon i nieco inaczej wygląda z pyska. Słodziaki oswajają się idealnie, trzymam je z innymi gryzoniami bo są, jak wspomniałam, łagodne. Tyle że wybitnie żarłoczne i terytorialne(nie atakują innych gryzoni ale je wypychają nogami z miejsca które uznają za "swoje")
« Ostatnia zmiana: 2012-10-22, 23:09 autor Luna_s20 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedz #20 : 2012-10-22, 01:00 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #21 : 2012-10-23, 22:50 »
Fajnie,ze jest tu kącik science fiction :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Qulioribe

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #22 : 2016-07-21, 14:15 »
Fajnie,ze jest tu kącik science fiction ))
losowo  :idea: :idea:
Zapisane

Dumciak

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Kotka urodziła szczenięta :)
« Odpowiedź #23 : 2016-12-09, 14:31 »
Na pewno nie jest to prawda :D Wygląda creepy!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 30 zapytaniami.