Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co zrobić???????????????  (Przeczytany 5149 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Co zrobić???????????????
« : 2006-07-18, 01:31 »
Jakiś wariat przejechał ostatnio małego kotka.Niestety kotka nie udało sie go uratować. Nasze prawo nic nie poradzi na ten preceder bo piraci drogowi są bezkarni.Pisze ten wątek bo chce żeby jak czyta to ktoś taki to na drugi raz sie zastanowil za nim nacisnie na gaz.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

DnW

  • Gość
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #1 : 2006-07-18, 13:54 »
dla takich idiotow kot, czy inne zwierze, to tylko drobna przeszkoda na drodze typu dziura. zatrzymanie sie i ominiecie przeszkody to dla nich tylko strata czasu :/ zeby zaoszczedzic na czasie, wystarczy przejechac ta drobna przeszkode :/ eeeh urwalbym temu debilowi glowe i wyrzucilbym na ulice by ktos inny mogl ja przejechac :/ ciekawe co on na to?
Zapisane

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #2 : 2006-07-18, 14:45 »
Niestety masz racje i to jest przykre.Tak niech taki idiota postawi sie w sytuacji takiego kota czy innego zwierzęcia.Ehhhhhhhhhh ile ja już widziałem zwierząt potrąconych przykre........................
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedz #2 : 2006-07-18, 14:45 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #3 : 2006-07-24, 18:09 »
Ale czasem kot czy pies wybiaga na droge niespodziewanie, nie zawsze jest mozliwosc zachamowania.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #4 : 2006-07-29, 13:44 »
Ale czasem kot czy pies wybiaga na droge niespodziewanie, nie zawsze jest mozliwosc zachamowania.
dokładnie.
Nie można odrazu mówić że to wina kierowcy. zwierze też mogło zawinić
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #5 : 2006-07-29, 13:59 »
heh... znam taki przypadek - dziewczyna wyjeżdzajac z parkingu przejechała psa który jej siępod kołem usadowił...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #6 : 2006-07-29, 18:32 »
Kierowca w takiej sytuacji powinien sie zatrzymac i udzielic pomocy zwierzeciu, niestety niektorzy poprostu odjezdzaja ;\
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #7 : 2006-07-29, 19:01 »
Czasami jest za późno na pomoc.
Ale częściej chyba zdarzaja sie przypadk, ze była możliwość zahamowania :/
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #8 : 2006-07-29, 19:05 »
Faktycznie, niemniej zatrzymac sie jednak powinien, zeby chociaz sprawdzic stan zwierzaka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedz #8 : 2006-07-29, 19:05 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #9 : 2006-07-29, 19:29 »
Cytuj
Kierowca w takiej sytuacji powinien sie zatrzymac i udzielic pomocy zwierzeciu, niestety niektorzy poprostu odjezdzaja ;\

dziewczyna się zatrzymała, przybiegła do portu (najbliższe miejsce gdzie byli ludzie) zeby dowiedzieć sie gdzie jest najblizszy wet. Pies został uśpiony ze względu na wiek, bezdomnosć i zbyt rozległe obrażenia (zgruchotana miednica i kregoslup)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #10 : 2006-07-29, 19:30 »
Mowilam ogolnie.
Mysle, ze dziewczyna postapila rozsadnie, nawet jesli psiuaka nie dalo sie uratowac juz...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #11 : 2006-08-18, 14:22 »
Moj kolega wpakowal sie w sarne, sarna nie zyje. Ale kolega tez prawie.. wjechala mu przez przednią szybę do kabiny pasazera. Samochód na zlom oddali.
Nie jest to zawsze wina kierowcy. Zwierzęta mają takie glupie zachowanie ze do soataniej chwili czają się w krzakach, i namslają sie ze jednak zdąrzą przed samą maską..

Koty są juz od tego specjalistami.. dlatego tyle ich lezy na ulicach..
Mnie zastanawai co robią sluzby drogowe.. ale moze to jakaś metoda latania ulic.. ?

Raz widzialem jak przejechany wilczur lezal na ulicy.. masakra.. lezal tam prawie 3 dni...
w koncu jakis kierowca go z drogi zciagnął..

Ja nie zciagam z ulicy bo nie mam serca.. raz zciagalem kotkę i jej wyplynely płody z brzucha jak ją przenosilismy z kumplami... to nie dla mnie..
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #12 : 2006-08-18, 20:49 »
Cóż... ja zawsze ściagam - i jeśli jestem niedaleko domu, to jeszcze zakopuje - najciekawsze jest to jak ludzie sie gapia, gdy niesie sie cos martwego... a co do "wyplywania " nie raz mialam juz sytuacje, ze jakies zwierze mi sie rozlalo gdy je podnioslam...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #13 : 2006-08-22, 01:04 »
Macie wszyscy racje ale zwierzęta niestety są traktowane mało humanitarnie.Mam na myśli w tym wypadku ludzi.Jeżeli ktoś kocha zwierzęta to zatrzyma się i udzieli pomocy.dziewczyna się zatrzymała, przybiegła do portu (najbliższe miejsce gdzie byli ludzie) zeby dowiedzieć sie gdzie jest najblizszy wet.Niestety takich ludzi jest mało.I dalej będziemy widywać zabite psy koty ptaki i inne zwierzaki...
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #14 : 2006-08-25, 07:42 »
Zgadzam się z tym, że należy udzieć pomocy jeśli jest to możliwe (zwierze przezyło) lub zrobić coś z martwym stworzeniem, a nie zostawiać na jezdni udając, że nic się nie stało ale...
Skoro kot jest Twój to Ty jesteś za niego odpowiedzialny. Sama osiwiałabym gdyby mój zwierz sam chodził po dworze.
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedz #14 : 2006-08-25, 07:42 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #15 : 2006-08-28, 19:52 »
boshe... czuje sie fatalnie... znalazłam na [....]anii ogłoszenie o poszukiwaniach psa... tego który został potrącony przed portem...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #16 : 2006-10-10, 00:08 »
Niestety wczoraj wieczorem widziałem czarnego kota którego ktoś potrącił za późno było na ratunek wykrwawił się.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #17 : 2006-10-10, 12:56 »
boshe... czuje sie fatalnie... znalazłam na [....]anii ogłoszenie o poszukiwaniach psa... tego który został potrącony przed portem...
przykre :(


U mnie na osiedlu widziałam nie raz potrącone koty... Sama kiedyś straciłam tak psa, to było dawno, jak miałam może 7lat... zostawiliśmy u cioci ONka, miał jakoś 6 miesięcy, uciekł za brame i potrąciło go auto, kierowca nawet sie nie zatrzymał, a rodzinka nawet nie szukała naszego psiaka, dowiedzielismy się o tym że nie żyje jak po niego przyjechaliśmy :bigcry: dokładnie u nich zgineły dwa moje psy, drugi też ON, miał tak samo na imie... Zamknęli go w zagrodzie i sie otruł, też był szczenięciem :cry: moja rodzina jest naprawde nieodpowiedzialna... :(
Zapisane

Mesz

  • Gość
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #18 : 2006-10-10, 22:03 »
Rzadko kiedy zwierzęta zawiniają (zazwyczaj ja tak widziałem) bardzo często jest możliwość zahamowania !! Moja mama jak jechaliśmy to mało na czołówke z tirem nie pojechała żeby psa nie przejechać -_-
Zapisane

fretka3

  • Gość
Odp: Co zrobić???????????????
« Odpowiedź #19 : 2007-06-27, 22:29 »
ja tez jestem tym obuzona, ale to sie przeciwko niego obruci, zobaczycie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 26 zapytaniami.