Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Okrucieństwo wobec zwierząt przez ludzi nie zna granic  (Przeczytany 1957 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Wiem że może nie potrzebnie zakładam ten topik ale nie rozumiem ludzi którzy znęcają się nad zwierzętami.Jeżeli ktoś nie potrafi dać wystarczającej opieki zwięrzęciu niech je odda do schronika.Ten topik łączy się własciwie z moim poprzednim Co zrobic????Bo zwierzeta psy lub koty które zostają wyrzucone na ulice to one giną pod kołami samochodów.LUDZIĄ NIE PRZEMÓWI SIĘ JUŻ NIGDY DO ROZSĄDKU.PRZYKRE!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Okrucieństwo wobec zwierząt przez ludzi nie zna granic
« Odpowiedź #1 : 2006-08-22, 16:08 »
po pierwsze - rzeczywiscie niepotrzebnie, bo takich topikow jest masa. Po drugie - mowisz ze nie rozumiesz, ze ktos wywala zwierze na ulice - a co sadzilbys o kim, kto adoptuje chorego psa, tylko po to by jeszcze tego samego dnia bestialsko go zamordowac? poczytaj sobie w dziale o psach...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Okrucieństwo wobec zwierząt przez ludzi nie zna granic
« Odpowiedź #2 : 2006-08-22, 19:50 »
Ja nie musze czytać o tym bo znam jakie są okrucieństwa wobec zwierząt.Dla mnie każdy rodzaj okrucieństwa wobec zwierząt jest przykryy pod każdą postacią
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Forum Zwierzaki

Odp: Okrucieństwo wobec zwierząt przez ludzi nie zna granic
« Odpowiedz #2 : 2006-08-22, 19:50 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.