Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PETYCJA O ZAMKNIĘCIE WOJTYSZEK! PODPISUJCIE!  (Przeczytany 3608 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loki86

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: PETYCJA O ZAMKNIĘCIE WOJTYSZEK! PODPISUJCIE!
« Odpowiedź #1 : 2013-11-22, 08:52 »
Sytuacja o której jest tam wspomniane, jest straszna... Jak najbardziej podpisuje się pod petycją i mam nadzieję, że zakład zostanie zamknięty bo to jest nienormalne
Zapisane

alette

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 130
Odp: PETYCJA O ZAMKNIĘCIE WOJTYSZEK! PODPISUJCIE!
« Odpowiedź #2 : 2013-12-09, 22:21 »
Sytuacja o której jest tam wspomniane, jest straszna... Jak najbardziej podpisuje się pod petycją i mam nadzieję, że zakład zostanie zamknięty bo to jest nienormalne

  Witaj Loki86, okazuje się, że trudno się walczy o zamknięcie Wojtyszek. Longman S. ma psy z bardzo wielu okolicznych schronisk i Bóg wie skąd jeszcze. To jego własność. I dlatego uważam, że Polska to dziki, chory kraj.

  Jeśli jesteś na FB zaproś mnie do znajomych, link pod postem. Nie wiem czy mogę umieszczać tutaj wszystkie zdjęcia i info. z FB odnośnie Wojtyszek.
 Zapraszam też do polubienia strony dla miłośników zwierząt, którą założyłam, żeby moimi znajomymi nieważne że wirtualnymi byli na FB osoby kochające zwierzęta. Jeśli możesz zaproś także swoich znajomych, kochających zwierzaki.

Forum Zwierzaki

Odp: PETYCJA O ZAMKNIĘCIE WOJTYSZEK! PODPISUJCIE!
« Odpowiedz #2 : 2013-12-09, 22:21 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 24 zapytaniami.