Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Boicie się?  (Przeczytany 4007 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Biały Orzel

  • Gość
Boicie się?
« : 2003-10-04, 12:39 »
Hej!
Czy są jakieś ptaki, które budzą w was lęk?? Nie codzi mi o takie, których nawet na oczy nie widzieliście, a o całkiem pospolite. Może to dziwne, ale ja "obawiam się" kruków. Kiedy wychodzę rano z moją Sunią, to na podwórku jes pełno ich, kawek i wron. Do kruków wolę się niezbliżać, chociaż wiem, że nic mi nie zrobią :oops:
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Boicie się?
« Odpowiedź #1 : 2003-10-04, 19:45 »
Nie ma takich ptaków których, bym się bał. Wszystkie wzbudzają we mnie podziw i głęboki zachwyt nad ich pięknem.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Boicie się?
« Odpowiedź #2 : 2003-10-04, 21:01 »
Ja ptaków sie nie boje ale jak byłam mała to bałam sie kogutów a szczególnie tych ze sporym haremikiem kur.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Boicie się?
« Odpowiedz #2 : 2003-10-04, 21:01 »

Sylwia23

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #3 : 2003-10-04, 21:31 »
Mnie w dziecinstwie koguty kilkakrotnie atakowaly ale jakos sie ich nie boje  ;)
Natomiast jedynym ptakiem, ktory budzi we mnie irracjonalny lek, jest gwarek.. Jak tak siedzi w witrynie sklepowej i sie na mnie gapi, az mnie ciarki przechodza  :?
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #4 : 2003-10-04, 21:40 »
ahh te kogutki... zamną tez goniły... podchodziłes do kury, one prawie nigdy nieuciekały, chciałeś kure zabrać na ręcę a kogut drap i za toba i gonił mnie jak opetany :P
A jesli chodzi o pytanie to jak narazie żaden ptak niebudzi wemnie strachu ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #5 : 2003-10-05, 21:31 »
Cytat: harpia
Ja ptaków sie nie boje ale jak byłam mała to bałam sie kogutów a szczególnie tych ze sporym haremikiem kur.


Hehe to tak jak ja.
Na wsi było kilka kogutów, jeden nawet mnie atakował, ale ja kiedyś wzięłam duzą deskę i go straszyłam  :lol:  :lol:  :lol:  
potem już zostawił
mnie w spokoju  :P
Zapisane

Biały Orzel

  • Gość
:-)
« Odpowiedź #6 : 2003-10-06, 17:11 »
Hey!
No tak...ja też miałak kilka przygód z kogutami :lol: . Ale ogólnie to one nie są takie straszne. Zoolog: Ja też je podziwiam ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #7 : 2003-10-12, 21:18 »
Bialy Orle, kruki to jednak dosc rzadkie ptaki. Mysle, ze mylisz je z gawronami-to one zapewne calymi stadami przesiadaja na podworku. Faktycznie, ich glosy sa bardzo ponure i nie nastrajaja optymistycznie.

Ja tam sie zadnych ptakow, ktore mam okazje spotykac, nie boje. Przeciez nic mi nie zrobia. Co najwyzej moga nabrudzic ;)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Boicie się?
« Odpowiedź #8 : 2003-10-13, 13:39 »
bac sie nie boje ale uwielbiam na nie patrzec :)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Forum Zwierzaki

Boicie się?
« Odpowiedz #8 : 2003-10-13, 13:39 »

siba

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #9 : 2003-10-14, 11:25 »
Ja sie boje duzych papug a wlasciwie ich poteznych zakrzywionych dziobow. No i mam respekt przed labedziami , kiedys siedzielismy nad jeziorem , na brzeg wyszla sobie labedzia rodzina i jeden z doroslych ptakow bez powodu na nas napadl .
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #10 : 2003-10-14, 13:19 »
No nie bez powodu... Bronil dzieci przed Wami ;)
Zapisane

Biały Orzel

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #11 : 2003-10-15, 16:54 »
Hey!
Wiedźma, chodzi mi o kruki. Ale gawrony też nie wyglądają zbyt wesoło.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #12 : 2003-10-15, 19:46 »
Hm, ja nadal uwazam, ze mylisz kruka z gawronem, a gawrona z wrona ;)
Kruk jest duzo wiekszy od gawrona i wrony, unika tez towarzystwa innych ptakow krukowatych, najczesciej zyje w parach, a jedynie zima moze niekiedy tworzyc niewielkie stada.
Ja naprzyklad chyba jeszcze nie widzialam kruka na zywo.
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Boicie się?
« Odpowiedź #13 : 2003-10-17, 04:23 »
Zdecydowanie duze, biale, syczace gesi  :szok:
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Boicie się?
« Odpowiedź #14 : 2003-10-19, 09:45 »
Ja się żadnych nie boję, chociaż obawiałabym się podejść do okazałego koguta ;) Kiedyś mnie łabędzie goniły przez plażę (miałam 3 latka), ale już tego nie pamiętam więc się ich nie boję :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Boicie się?
« Odpowiedz #14 : 2003-10-19, 09:45 »

Talagia

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #15 : 2003-10-19, 16:51 »
Ja też się żadnego nie boje, tylko jak byłam mała to strasznie się bałam wielkich indyków, bo jeden gonił mnie po całym podwórku a potem boleśnie dziobał :(
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #16 : 2003-10-19, 18:56 »
o fu! ja sie patakow wrzysjkcih boje jak i wrzysgo co latsa motyle biedronki!aaa!
Zapisane

siba

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #17 : 2003-10-25, 12:05 »
Cytat: Wiedźma
Hm, ja nadal uwazam, ze mylisz kruka z gawronem, a gawrona z wrona ;)
Kruk jest duzo wiekszy od gawrona i wrony, unika tez towarzystwa innych ptakow krukowatych, najczesciej zyje w parach, a jedynie zima moze niekiedy tworzyc niewielkie stada.
Ja naprzyklad chyba jeszcze nie widzialam kruka na zywo.

U nas w lesie za osiedlem zyje od lat para krukow, widzialam tylko jak szybuja i wydaja takie specyficzne krakanie. Sa naprawde ogromne .
Zapisane

Essi

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #18 : 2003-10-25, 14:17 »
Cytat: Ciapka
o fu! ja sie patakow wrzysjkcih boje jak i wrzysgo co latsa motyle biedronki!aaa!


... że co, proszę?...  :?
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #19 : 2003-10-25, 14:43 »
ciapce chodzilo chyba o to ze boi sie wszystkiego co lata i wszystkich ptaków. tez tego nie rozumiem, ale coz... :?

Ja nie boje sie ogolnie ptakow, ale gdy bylam mala panicznie balam sie indykow. Wujek mnie straszyl, ze jak jestem na czerwono ubrana, to mnie podziobie :D A mialam akurat czerwona bluzeczke :lol:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Boicie się?
« Odpowiedź #20 : 2003-10-31, 21:24 »
ja czuje respekt przed ptakmi i wioelkimi ich szponami
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Boicie się?
« Odpowiedz #20 : 2003-10-31, 21:24 »

KAMILO

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #21 : 2003-10-31, 21:56 »
Cytat: Ciapka
o fu! ja sie patakow wrzysjkcih boje jak i wrzysgo co latsa motyle biedronki!aaa!


 :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe: powiedz jak możesz się bać np. malutkiej, słodziutkiej zaberki... :?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Boicie się?
« Odpowiedź #22 : 2003-10-31, 22:27 »
Ja nie bardzo lubie przechodzic obok wron i kruków, zwłaszcza w zime ;).. Takie jakies duże są ;)).. Ale i tak wiem, ze mi nic nie zrobią ale troche dziwnie sie czuje jak ide sama o one mi tu kraczą i niekiedy nie chca mi z drogi zejsc ;))
Zapisane

Keplerka

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #23 : 2003-11-01, 19:26 »
Ale przyznać musisz, Magdaland, że jak już na Ciebie spojrzą, to tak inteligentnie, jak żadne inne...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Boicie się?
« Odpowiedź #24 : 2003-11-01, 23:29 »
Yassne ;))
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Boicie się?
« Odpowiedź #25 : 2003-11-23, 18:28 »
Ja kocham wszystkie ptaszki! (nie kojarzyć źle... hmm... ekhem...) No i też się Wam przyznam, że są jednak wyjątki. Tak to kocham wszystkie tak samo, ale nie lubię kur i kagutów. Po prostu wzbudzają we mnie obrzydzenie... :P
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #26 : 2003-11-23, 19:40 »
Ja nie boje sie zadnych ptakow. Gdy bylam malutka (mialam jakies 2 latka) zaatakowal mnie kogut u mojego dziadka na podworku (z tego co mi mowili to karmazyn). Podziobal mnie do krwi i zle skonczyl bo dziadek go od razu zlapal i zabil :? Byly chyba dwa w stadku i oba byly bardzo agresywne. Ale mimo tego nie boje sie kogutow. Raczej za gaskami nie przepadam bo sycza ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Boicie się?
« Odpowiedź #27 : 2003-11-26, 09:24 »
No co Ty, gąski są takie kochaaane...  :roll:  Ja je lubię, ale, nie ukrywam, że się ich boję  :oops:  Znaczy nie tak, żebym przed nimi uciekała czy żeby mnie obrzydzały, skądże znowu! Po prostu jak byłam malutka, mój dziadek miał dużo gęsi. A do parnika nie dało się wejść, nie przechodząc przez ich terytorium. Byłam taka mała, że myślały chyba, że jestem do jedzenia  :lol: i mnie szczypały w nóżki. Do teraz boję się, by mnie nie szczypały, ale są kochaaane  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Boicie się?
« Odpowiedz #27 : 2003-11-26, 09:24 »

Carlunia

  • Gość
Boicie się?
« Odpowiedź #28 : 2003-11-26, 15:27 »
Ja tez sie ich nie brzydze bo nie ma czego przeciez :wink: Ale nie powiem, zeby to byly moje ulubione ptaszki :roll: Mi chyba tez z dziecinstwa to zostalo gdy spedzalam wakacje u dziadkow. Oni nie mieli gesi, ale mieli je sasiedzi. A na wsi jak to na wsi ptactwo lazilo sobie po drodze. Zeby przejsc trzeba bylo sie z nimi minac. A one wtedy byly takie duze dla mnie :) No i raczej mam dystans do kogutow.. szczegolnie tych nieszczesnych karmazynow, ktore mnie kiedys podziobaly :roll:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Boicie się?
« Odpowiedź #29 : 2003-12-16, 15:05 »
eh, ja się brzydzę jedynie kur. Mają pchły i wszystko, takie jakies nieprzyjemne i obleśne mi się wydają...  :oops:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 28 zapytaniami.