Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Do dołu

Autor Wątek: DOGI NIEMIECKIE  (Przeczytany 165694 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #60 : 2005-06-13, 21:15 »
Psiara nie wiem, mam nadzieje ;)
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #61 : 2005-06-13, 21:57 »
Mehehe ten jego urok osobisty powala :P
A Amigo Perro mają niezłe dogi, tylko oni są bardziej nastawieni na błękity, wydaje mi się ze od nich płaszczaka nie kupisz :P Ale ich dogi mają to "coś" :)
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #62 : 2005-06-13, 22:02 »
Ja najbardziej kocham arlekiny i błękitne - mmmm miodzio! :D:D VioaoiV - kurcze, nie wiedziałam ze planujesz kupno doga! Gratulacje:D:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #62 : 2005-06-13, 22:02 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #63 : 2005-06-13, 22:05 »
marycha ale masz zaplon :lol:

preludium- tak, wiem, same blekity maja, ale za to jakie CUDNE !! poza tym to hodowla pana szutkiewicza, a pan szutkiewicz nas sedziował na wystawie w gdansku i uwazam ze jest super :D nie tylko dlatego ze mamy 1 lokate, bosa i cwc :lol:
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #64 : 2005-06-13, 22:07 »
to big gratulacje za taką ocenkę  8)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #65 : 2005-06-13, 22:40 »
dzieki ;)


bylismy sami w klasie ale i tak sie mozna pochwalic 1 lokatą nie? :lol:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #66 : 2005-06-14, 03:44 »
moja Nefretete jest błękitna.... czy to prawda, że tylko wśród błękitnych wyhodowano nie śliniące się ?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #67 : 2005-06-14, 11:21 »
nic o tym nie slyszalam..


Nefretete? super imie :D z jakiej hodowli jest ??
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #68 : 2005-06-14, 11:50 »
Chyba jej hodowla już nie istnieje? Nefretete z Chodkiewicza - córka int.ch.Achillesa z Błękitnych Wydm i Mercedes z Nadrzecznych Łąk - miot na N.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #68 : 2005-06-14, 11:50 »

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #69 : 2005-06-14, 14:44 »
Nefra a masz może jakieś zdjęcia ślicznotki?

Mam też pytanie: "czy zauważyliście moze jak dziwnie/agresywnie na dogi reagują owczarki?". Bo ostatnio coraz częściej mam nieprzyjemne sytuacje z tymi psami  :grr:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #70 : 2005-06-14, 15:01 »
Nefra była atakowana przez wilczycę w dzieciństwie - jak dorosła to jej dała popalić...kara musi być!!   Ale teraz rzeczywiscie na owcz. niem. reaguje bardzo wściekle - szczególnie na tę z sąsiedztwa.( a to nie ta co ją atakowała).  Myślałam, że to pozostałość z dzieciństwa, a Ty mi zasugerowałaś, że być może to nie jest nic wyjątkowego...hmmm... ciekawe.


Data wysłania: 2005-06-14, 14:56
Zapomniałam odpisać na pytanie, sorki. mam trochę zdjęć ale zwykłych...może bym je wskanowała...bo Neferka to już babcia - 8 lat, ale w doskonałej (odpukać!!!) kondycji. Ale na dniach będę miała cyfrówkę to zrobię fotki aktualne babci.
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #71 : 2005-06-14, 15:08 »
To bardzo proszę o fotki :)

A owczarki nie lubią Blackiego. Od kiedy pojawił sie u mnie w domu, to jedyne psy z którymi miał "problem" to właśnie owczarki: dwa kałkazy i kilka niemieckich. Nie wiem, czemu ale Blacki ich nie toleruje, a one jego. Z innymi "agresywnymi" i wielkimi rasami nie ma problemu. Mamy kumpla bernardyna, rotka i dobka, a naszą największą przyjaciółką jest amstaffka:)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #72 : 2005-06-15, 02:10 »
moja wychowała jużaczkę od małego więc tu problemu nie ma , tzn jest ale już się klaruje (agresja jużaczki podczas urojki), natomiasr wilczyca sąsiadów przez siatkę dostaje amoku na widok Neferki...tak już od 5 lat. No to Neferka ją kilka razy sponiewierała jak tylko znalazła okazję i też jej chronicznie nie cierpi (jak zresztą wszyscy z wyjątkiem właścicieli)


Data wysłania: 2005-06-14, 15:14
to znowu ja...w zasadzie to wskanować, czy wpisać z cyfrówki w komputer umiem, ale jak dotąd nie zastanawiałam się jak się umieszcza fotki na forum? Czy ktoś może mnie oświecić?
Zapisane

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #73 : 2005-06-16, 16:55 »

[/color]Ahhh jak ja bardzo kocham Dogi Niemieckie :kocham:!!Nie mogę normalnie bez nich żyć :D!Ja ogólnie kocham psy :mrgreen:,ale do Dogów mam ogromną słabość :P!.Ja mam psiaczka który wabi siem Lolcia i ma 2 latka i ją koffam nad życie!!Jest wspaniała!!Niedawno miałam bardzo przykrą sprawę z nią związaną(z Lolcią),ponieważ rozcięła sobie łapkę o wystający bardzo ostry pręt i rozcięła sobię łapkę do kości :((to było w tylniej konczynie),a stało się to AKURAT w niedzielę wieczorem :bigcry:!To było okropne,ale na początku nie wiedziałam co jej się właściwie stało :shock:,ale potem zobaczyłam to....nie już nie będe mówić dalej to było okropne!Nie mogłam spać przez całą noc :-x!Ale już wszystko dobrze :).No i narazie tyle,potem napiszę troszkę więcej o moim piesku o tych dobrych i złych przygodach i wogóle o jej całym życiu,a teraz pozdroffka dla wszystkich czytelników :cmokkk:
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #74 : 2005-06-16, 17:01 »
Ale to przecież nie ona jest na fotce, bo to chłopiec. Prócz tego 2-letni dog nie miałby (chyba) obciętych uszu????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #74 : 2005-06-16, 17:01 »

M-ajka

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #75 : 2005-06-16, 17:02 »
Nefra! Jak Ty spostrzegawcza :lol: Gratuluję ;)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #76 : 2005-06-16, 17:07 »
Mój koffany dog! Udało mi się ciebie tu ściągnąć! :)
Zapisane

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #77 : 2005-06-16, 17:18 »
Nefra to no co ty to nie jest zdjęcie moje psa :).Ja je tutaj dopiero wprowadzę!Mój pies to po pierwsze suczka,po drugie jest błękitna,a po trzecie nie ma onciętych uszków :tuli:!!Mi się podoba jaka jest,a jest świetna!
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #78 : 2005-06-16, 17:20 »
Witam nowego dożego maniaka :)

A z jakiej hodowli jest twoja dożyczka??
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #79 : 2005-06-16, 17:47 »
he, he... spostrzegawcza???  Przecież, to po "twarzy" widać, że chłop!
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #80 : 2005-06-16, 17:47 »
A powiedz mi jeszcze, czy dożek na zdjęciu to przypadkiem nie CZARDASZ Danaos?  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #80 : 2005-06-16, 17:47 »

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #81 : 2005-06-16, 17:54 »
Niestety Lolcia nie jest z żadnej hodowli :(,ale ja i tak badzo ją kocham,ale jest rasowa(no,ale jeżeli by brać pod uwagę to,że jak coponiektórzy mówią,że pies bez rodowodu to kundel to w takim razie Lolcia to mieszaniec),ale jest naprawdę wspaniała.Cóż nie ma tylko papiera,ale to wszystko przez to,że..może opowiem od pocztku,żebyście mnie lepiej zrozumieli:od dawna chciałam mieć psiaczka no i pesnego dnia mojej koleżance urodziły się niechciane szczeniaczki.Miała suczkę z rodowodem,a pokrył ją pies bez rodowodu,ale tej samej rasy.Było to pod jej nieobecność(moje kumpeli)i wyszło takie zamieszanie,ponieważ miał być to pies z rodowodem!I właśnie wtedy pod kurtką(ponieważ była zima)przyniosłam do domu takiego małego "kluseczka",którego później nazwałąm Lolcią!!Ja nawet wtedy nie wiedziałam,że Lolcia u nas zostanie na stałe,a że moja kumpela mieszkała bardzo blisko to przyniosłam do domu Lolę,aby poprostu ją mamie pokazać no i wtedy mama się w niej zakochała i na nastęopny dzień(po rozmowie z tatą)oznajmiła mi,że mogę kupić Lolę!Byłam w siódmym niebie!!No i tak o to została!Moj koffana Lolcia!A co do tej hodowli to zamierzam kupić drugiego Doga,ale już z rodowodem(aby potem kupić jeszcze jednego i mieć psy rodowodowe),czyli potem bym miała trzy Dogi,a Lolcia może byłaby dopuszczona,ale no nie wiem,bo to i tak nie będą psy z rodowodem.Napisałam długi post,ale to dlatego,żeby pitem się mnie już nikt dotyczący histori moje psiaczki nie pytał hehe,nie no żartuję,poprostu jestem tutaj pierwszy raz i chcę się dokładnie przedstawi(mojego psa również):).A co do tego drugiego Doga to kupywałabym go w hodoli"Margarejro"!!!Niip i to tyle jeżeli chcecie cosik więcej to piszcie :wink:
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #82 : 2005-06-16, 17:56 »
Mam nadzieję,że się nie zanudziliście :;p:tą historiąmoje psiaczka :kocham:
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #83 : 2005-06-16, 18:15 »
Gdybym miała pisać historię mojej Nefruni...to chyba musiałabym w odcinkach... tak, że nie było tak źle...
A tak wygląda śpiący dog:
]
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #84 : 2005-06-16, 18:16 »
To i ja dołączę do [....]aniaków :wink:
Nie obędziecie się beze mnie, bo ja je uwielbiam i w przyszłości mieć na pewno będę :lol:
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #85 : 2005-06-16, 18:20 »
Hehe :)
Cieszę się, że jest nas tu tak dużo :)
A śpiący dożek miodzio :D
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #86 : 2005-06-16, 19:08 »
można spać i tak:

]
Zapisane

preludium

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #87 : 2005-06-16, 19:21 »
Nefra śliczna sunia :)
A masz może jej zdjęcia jak stoi?
A jak możesz/chcesz to prosiłabym o dużo zdjęć, bo jestem maniakiem dożych fotek :D
może być na priva żeby nie zaśmiecać forum: dogi_preludium@poczta.fm
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedz #87 : 2005-06-16, 19:21 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #88 : 2005-06-16, 19:33 »
Prawdę mówiąc, chyba nie mam... musiał ktoś wyprowadzić z domu, a one były robione jeszcze nie cyfrówką. teraz niunia już trochę babcia, mordka siwa...
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: DOGI NIEMIECKIE
« Odpowiedź #89 : 2005-06-16, 19:35 »
Moja przyjaciołka bardzo kocha dogi niemiecki, lecz nie może mieć.
Może w przyszłości :)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 27 zapytaniami.