Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Łabedzie...  (Przeczytany 4292 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aluniek

  • Gość
Łabedzie...
« : 2004-10-29, 23:51 »
Ostatnio ogladalam program i az sie oburzylam.
U ktoregos z naszych wschodnich sasiadow, jakis facet prowadzi nad jeziorkiem restauracje. Atrakcja sa labedzie, ktore czasami odlatuja... wiec wymyslili "sprytny" sposob by je zatrzymac. Podcieli ptakom skrzydla. Skrzydla - nie piora  :grr:  :grr:  :grr:  Jeden odwazny labadz mimo wszystko probowal odleciec. Niestety zatrzymal sie na pobliskiej ulicy gdzie zostal zlapany. Po tym incydencje obcieto ptakowi ponownie skrzydlo, do tego stopnie, ze nie moze nim ruszac prawie w ogole...  :evill:
Co wy na to?
Komentarz kolesia brzmial, ze ciekawsze sa labedzie, ktore mozna dokarmiac. A tak to co, krukow przeciez karmic nie beda... :evill:
Zapisane

Arwen

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #1 : 2004-10-30, 00:55 »
Uh...Też o tym słyszałam...Brak słów po prostu...Nie wiem co to za człowiek (?!) to wymyślil... :grr:

Ciekawe co zrobią z nimi w zimie... :grr:  :(
Zapisane

Scotia

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #2 : 2004-10-30, 22:18 »
jak to .... jak mozna ptakom odcinac skrzydła ..... STRASZNEEEEE :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Łabedzie...
« Odpowiedz #2 : 2004-10-30, 22:18 »

Aluniek

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #3 : 2004-10-31, 01:47 »
Dla mnie jest to niezrozumiale. Zupelnie... celem takiego dzialania bylo tylko i wylacznie "zakotwiczenia" labedzi dokladnie na tym jeziorku i nie dania im mozliwosci odlotu.
Chore jest takie zachowanie.
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #4 : 2004-10-31, 11:32 »
Stradzne sa takie postawy ludzi...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #5 : 2004-11-01, 10:56 »
Yh.. Jak ja tego nie moge zrozumieć..  :?  Ale dla człowieka biznes to biznes i kasa to kasa..
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Łabedzie...
« Odpowiedź #6 : 2004-11-01, 11:06 »
:cry:  :cry:  :cry: bidulki :cry: Iść tylko o pochlastać tego co podciął skrzydełka
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Cieciorka

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #7 : 2004-12-02, 22:31 »
Lalaith, my tez jestesmy ludzmi, a ty bys tak nie zrobila, wiec nie wszyscy, jednak zgadzam sie, ze wiekszosc. Co za glupek..... :grr:
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #8 : 2004-12-04, 00:03 »
Boże... Takiemu kolesiowi możnaby podciąć nogi i ręce... Na pewno byłby baaaardzo szczęśliwy... :?
Oto kolejny przykład na głupotę ludzką i chęc zarobienia kasy... Ja nie widzę jakiejkolwiek przyjemności w oglądaniu biednych, skrzywdzonych łabędzi... Takie zachowanie właściciela świadczy tylko o niskim poziomie tejże restauracji... Żarcie takie sobie, więc trzeba było wymyślić "atrakcję"... I to kiepską...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Łabedzie...
« Odpowiedz #8 : 2004-12-04, 00:03 »

Malwina

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #9 : 2004-12-04, 18:53 »
:shock:  Wogole nie rozumiem takiego zachowania !!! To oburzajace ,
Cytat: KITTY
Ja nie widzę jakiejkolwiek przyjemności w oglądaniu biednych, skrzywdzonych łabędzi...

Masz racje KITTY ja tez nie widze w tym rzadnej zabawy , widze tylko krzywde i cierpienie .... a to wcale nie jest przyjemne  :cry: JAK TAK MOZNA !!!  :evill:
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #10 : 2004-12-04, 18:58 »
Ale ludzie jak widzą, że łabędzie siedzą w tym jeziorku, to myslą, że im tam dobrze... :?  Blizny i rany są zakrywane żeby się nikt nie domyślił z jakich powodów ptaki wciąż tam tkwią...
LUDZIE BŁAGAM!!! OTWÓRZCIE OCZY!!!! :grr:
Zapisane

Malwina

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #11 : 2004-12-04, 20:13 »
Czyz nie byloby pieknie gdybysmy zyli w zgodzie z natura i zwierzatkami ?? No pomyslcie !! Wtedy te labedzie z wlasnej woli siedzialyby w tym jeziorku zdrowe piekne aby razem z nami poodpoczywac  nad woda  :marzy:  Ale niestety to tylko marzenia bo zawsze znajda sie ci ktorzy to zakloca  :cry:
Cytat: KITTY
LUDZIE BŁAGAM!!! OTWÓRZCIE OCZY!!!! :grr:

Dołaczam sie do tego apelu calym sercem ....
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #12 : 2004-12-04, 23:25 »
No i musieliby OTWORZYĆ JESZCZE USZY I USTA ABY SPRZECIWIĆ SIE TAKIEMU POSTĘPOWANIU!!! Ludziska, macie zmysły! Wykorzystajcie je!!!! :P
Ten świat jest nienormalny... Pięć minut przed dwunastą pojawił się on - człowiek i zakłócił naturalną harmonię świata... Świata, który w końcu utonie w odpadkach i śmieciach homo sapiens sapiens...
Zapisane

Malwina

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #13 : 2004-12-05, 19:21 »
Taak a to niestety dla niektorych duuzy problem      :grr:
Nie potrafia korzystac z np. mozgu a nawet nie kieruja sie sercem tylko "rzadza pieniadza" jak to kiedys KITTY powiedzialas  :P Nie wiem kto wpadl na ten durny pomysl ale mysle ze napewno nie czlowiek o zdrowych zmyslach  :grr:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Łabedzie...
« Odpowiedź #14 : 2004-12-05, 20:50 »
A spalić takiemu tą zakichaną restaurację!  :grr: Nie żałowałabym go ani trochę, nawet gdyby sam się w niej usmażył.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Łabedzie...
« Odpowiedz #14 : 2004-12-05, 20:50 »

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #15 : 2004-12-07, 18:18 »
Cytuj

A spalić takiemu tą zakichaną restaurację!  Nie żałowałabym go ani trochę, nawet gdyby sam się w niej usmażył.

Ale oczywiście trzebaby było ewakuować najpierw łabędzie żeby nie ucierpiały podczas pożaru  :P
Zapisane

Malwina

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #16 : 2004-12-07, 18:32 »
:wink:  Jestem za !!! Moze by to tego wlasciciela czegos nauczylo !!! Chociaz gdyby caly jego majatek splonal w pozarze to moglby sie mscic na innych zwierzetech w celu ponownego zarobienia  :grr:  Dla takich ludzi nie ma ratunku .... :evill:
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #17 : 2004-12-07, 18:39 »
Wiadomo, że tam na wschodzie ludzie nie specjalnie dbają o warunki i stan w jakich są zwierzęta... Są to przedmioty pomagające zarabiać.
Ale jest szansa, że taki właściciel restauracji dostałby nauczkę, że zwierzęta trzeba należycie traktować. Ale niektórzy ludzie są niekontaktowni i zacofani w tych, jakże ważnych sprawach...
Zapisane

Malwina

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #18 : 2004-12-07, 18:55 »
Posiadaja za malo szarych komorek aby zrozumiec istote zycia ....Sa tak zadufani w sobie ze nie zwracaja uwagi na innych potrzebujacych , uwazaja zwierzeta za zbedne (no chyba ze w celu zarobienia kasy).... nia maja godnosci i dla mnie to wlasnie tacy ludzie zasmiecaja nasza planet bo sa zwyklymi bezuzytecznymi  przedmiotami  :grr:
A zwierzatka powinni traktowac z nalezyta czcia !!! Bo nie zasluguja nawet na ich litosc......
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #19 : 2004-12-07, 21:15 »
No, no tu jakies zamachy sie szykuja!!!!!!!  :roll: Jak w wiadomosciach powiedza, ze splonela restauracja, gdzie wczesniej byly wyewakuowane labedzie, to wiem juz kto :P

_____________________
A do tego goscia nie czepily sie prawa zwierzat? czy po prostu moze kazano mu zamknac restauracje??? Co z nim zrobili???
Zapisane

Fredziaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 385
Łabedzie...
« Odpowiedź #20 : 2004-12-08, 11:21 »
Takich ludzi to tylko  :evill:  :grr:  :evill: albo jemu tak podciąć........... ręce  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Łabedzie...
« Odpowiedz #20 : 2004-12-08, 11:21 »

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #21 : 2004-12-08, 18:30 »
Cytuj

A do tego goscia nie czepily sie prawa zwierzat? czy po prostu moze kazano mu zamknac restauracje??? Co z nim zrobili???


Właśnie, Aluniek, co się stało z tymi łabędziami?? Czy ktoś w końcu im pomógł??
Zapisane

Kasia100%

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #22 : 2004-12-08, 19:08 »
Z tego co wiem na wschodzie jest prawo zwierząt jeszcze bardziej naruszane co u nas, bo oni prawdopodobnie nawet ustawy o ochronie praw zwierząt!! Tam mordują misie bez skrupułów a Wy myślicie, że sie nad łabędziami będą litować? Wątpię!! :evill:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Re: Łabedzie...
« Odpowiedź #23 : 2004-12-08, 19:12 »
Cytat: Aluniek
Ostatnio ogladalam program i az sie oburzylam.
U ktoregos z naszych wschodnich sasiadow, jakis facet prowadzi nad jeziorkiem restauracje. Atrakcja sa labedzie, ktore czasami odlatuja... wiec wymyslili "sprytny" sposob by je zatrzymac. Podcieli ptakom skrzydla. Skrzydla - nie piora  :grr:  :grr:  :grr:  Jeden odwazny labadz mimo wszystko probowal odleciec. Niestety zatrzymal sie na pobliskiej ulicy gdzie zostal zlapany. Po tym incydencje obcieto ptakowi ponownie skrzydlo, do tego stopnie, ze nie moze nim ruszac prawie w ogole...  :evill:
Co wy na to?
Komentarz kolesia brzmial, ze ciekawsze sa labedzie, ktore mozna dokarmiac. A tak to co, krukow przeciez karmic nie beda... :evill:


Brak słów... Kretynizm... Przede wszystkim, w łabędziach piękne są właśnie ich skrzydła, a nie ich brak  :grr:  :evill:  Poza tym, zwierzęta cierpią. Ludzie którzy chodzą do tej restauracji tego nie widzą?!  :grr:  :?
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #24 : 2004-12-08, 19:32 »
Ale może chociaz jedna osoba na milion zwróciła tam uwagę na cierpienie tych pięknych ptaków... Skoro pokazali to w TV, ktoś musiał to dostrzec i zainterweniować... Ale wiadomo jak to tam na wschodzie... :(
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #25 : 2004-12-08, 19:38 »
To jest dla mnie poprostu szczyt chamstwa i chetnie gdybym wpadł do tej restauracji bym zrobił awanture i bym wezwał strarz miejską.
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #26 : 2004-12-08, 19:45 »
Cytuj

i bym wezwał strarz miejską.

eeee... no nie wiem czy straŻ miejska coś by pomogła... A pozatym na wschodzie raczej  nie mają takich służb, a nawet jeśli, to nie chętnie by pomogli ptakom...
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #27 : 2004-12-08, 20:21 »
pomogła by napewno jeśli u nas pomagają za wyrzucanie zwierząt w domu i za znęcanie sie i może tam by cośz tym poradzili.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Łabedzie...
« Odpowiedz #27 : 2004-12-08, 20:21 »

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #28 : 2004-12-09, 17:13 »
U nas mogliby coś na to poradzić, ale tam gdzie ta głupia restauracja nikt by raczej nie zareagował... :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Łabedzie...
« Odpowiedź #29 : 2004-12-09, 17:39 »
Cytuj

To jest dla mnie poprostu szczyt chamstwa i chetnie gdybym wpadł do tej restauracji bym zrobił awanture i bym wezwał strarz miejską.

dokladnie.. straszne to jest.. :?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 31 zapytaniami.