Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: zdjęcia robione dzikim zwierzętom  (Przeczytany 1422 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cieciorka

  • Gość
zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« : 2005-03-29, 22:42 »
Właśnie, czy macie w związku z tym jakieś doświadczenia? niektóre, np. żaby to bardzo łatwo sfotografować, ale np. przez kilka dni polowałam z aparatem przy karmniku i nic, chociaż ptaki pojawiały się. O czym trzeba pamiętać (oprócz bycia cicho), żeby zwierze się nie spłoszyło od razu?
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedź #1 : 2005-03-30, 09:42 »
W tą zimę utworzylem jednodniowy projekt "BirdO`Meter" - Podłączylem kamere internetową zaraz przy szybie od okna. Na parapecie ustawilem karmnik tak by obraz z karmnika szedl prosto na monitor.. Włączylem taki program ktory rejestruje klipy avi przy kazdym ruchu... Tak powstała jedn płytka CD z jakims tam drętwym intrem i opisem ptasiorów, które okazały się sikorkami :) ... innych nie bylo..
Mam na swoim koncie tez polowanie na sarenki z cyfrówką.. podeszlem je na 30m.. tylko ze cyfrówka bez zooma i powiekszania cyfrowego... :( g.. nie zdięcia wyszły.  :grr:
Za to moja cyfrówka łatwo się modyfikuje (ostrosc ręczna) rozkręcam obiektyw i po wyregulowaniu go mam macro rzędu 1-1,5 cm... muchy i inne owadziory wychodzą cool.. ale kto ma czas :(
Zapisane

mafinia

  • Gość
zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedź #2 : 2005-03-31, 19:08 »
sarny to mam za oknem codziennie
ostatnio czesto wylazi strary bobr ktory przechodzi z kanalu do kanalu ktorego oddziela ulica...
pamietam jak sokol zlapal na moim podworku golebia... niezle widowisko....
walka i ucieczka kur z paszczy lisa takze nie jest mi obca.. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedz #2 : 2005-03-31, 19:08 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedź #3 : 2005-03-31, 20:16 »
ja zwierząt dzikich na żywo widziałam niemało ale zdjęć nie robiłam. uzasadnienie proste: kiedy ktoś jeździ na rowerze jak wariat, to nie zabiera ze soba nic co mogłoby ulec uszkodzeniu... w tym i aparatu...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedź #4 : 2005-03-31, 20:28 »
mafinia a gdzie mieszkasz?  :P

Ja, kiedy mam przy sobie aparat, zauważam że nagle wszystkie zwierzęta pochowały się i nie mam komu robić zdjęć  :lol:
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedź #5 : 2005-04-01, 23:52 »
ja ostatnio codziennie rano widuje przy furtce z ogrodka do lasu tak z 4 sarenki.. ale niestety nie mam aparatu zeby je uwiecznic..

anusi_a

  • Gość
zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedź #6 : 2005-04-02, 12:44 »
Nio ja niestety mieszkam w takim miejscu,  ze ciezko jakiekolwiek zwierzeta dzikie fotografofac...:( a szkoda....
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: zdjęcia robione dzikim zwierzętom
« Odpowiedź #7 : 2005-04-30, 14:02 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 14:29 autor mysa »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.