Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wieloryby [;  (Przeczytany 1518 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Wieloryby [;
« : 2009-09-04, 17:45 »
Otóż mam pytanie czy ktoś z Was interesuje się wielorybami, kaszalotami, humbakami i innymi takimi ? Ja jakoś nie wgłębiam się w nie dokładnie, aczkolwiek kocham kaszaloty.
Czy posiadacie jakieś strony z odgłosami ich ? (prócz youtube?)

Dzięki, Pozdrawiam
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wieloryby [;
« Odpowiedź #1 : 2009-09-05, 13:38 »
Wielbię. Zawsze marzyłam aby spotkać się z nimi oko w oko.

W związku z tym niezmiernie od zawsze podobał mi się początek teledysku Chemical Brothers

http://www.youtube.com/watch?v=QDe6MZQjpho

zawsze wyobrażałam sobie, że to ja jestem w takiej sytuacji ;p (pomijając fakt, że potem ona znika w jego paszczy ;p )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Wieloryby [;
« Odpowiedź #2 : 2009-09-05, 21:43 »
Fatty odkładamy kasiorę i za jakiś czas lecimy na Hawaje i oglądamy Humbaki :D
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Wieloryby [;
« Odpowiedz #2 : 2009-09-05, 21:43 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wieloryby [;
« Odpowiedź #3 : 2009-09-06, 17:05 »
Tylko pooglądać? Ja i popływać z nimi bym chciała :marzy:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Wieloryby [;
« Odpowiedź #4 : 2009-09-08, 18:18 »
Moim marzeniem jest spotkanie z obojętnie którym gatunkiem waleni. Dla mnie są to zwierzęta kultowe (jeżeli mogę użyć takiego określenia).
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Wieloryby [;
« Odpowiedź #5 : 2009-09-11, 23:51 »
Fatty tylko nie wiem czy organizują :( Bo ja miałam problem na wyspach z załatwieniem pływania z delfinami :( I się nie udało ;(.

Zoolog dokładnie.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Wieloryby [;
« Odpowiedź #6 : 2009-09-24, 00:38 »
czesc. Mnie fascynuja dzikie zwierzeta. w tym także walenie.

Dzis obejrzalam program o hipopotamach i jestem w wielkim szoku... ale zaraz zaraz..czemu piszę o hipopotamach ni ztąd ni zowąd skoro temat jest o wielorybach etc... otóż dziś padłam z wrazenia jak usłyszałam informacje ze hipopotamy pod wzgledem genetycznym są uznane za gatunek siostrzany waleni /tak samo jak ludzie i szympansy, które to gatunki różnią się od siebie ok 2 do5% genetycznie/ Zwierzeta te miały wspólnego przodka-parzystokopytnego mieszkającego na lądzie. Który to wszedł powtórnie do wody rozgałęziając sie na pływające parzystokopytne-tu walenie ktore powoli zatraciły tylne kończyny(jedną z przejsciowych form był wymarły ambulocet z widocznymi kończynami tylnymi-też waleń) oraz druga forma odgałęzienia ewolucyjnego która zaczęła prowadzic wodno-lądowy tryb życia czyli hipopotamy.

Niesamowite zwierzęta...a wyglądają na takie niepozorne.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 24 zapytaniami.