Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Wrócą mundurki?  (Przeczytany 84247 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #30 : 2006-07-23, 20:29 »
Ha, już widze jak u nas zakładają mundurki... xD zwłaszcza te lalunie tlenione xD
ło!1 zgadzam sie z tym postem xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #31 : 2006-07-23, 20:30 »
w moim gimnazjum sa mundurki- w koncu gimnazjum katolickie <uoee> , nauczyciele i uczniowie nosza mundrurki...tylko to cholerstwo drogie jest...

NIGDY nie poszłabym do szkoły z mundurkami. ZWŁASZCZA karolickiej
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #32 : 2006-07-23, 20:32 »
tak, jeszcze brakuje modlitwy przed lekcjami, po łapach dostawania linjiką, a w piątki post i rewizja bułek, czy przypadkiem z mięsem nie są. żałosne.
O, to mi przypomina przykład normalnego człowieka. Mój katecheta w liceum powiedział nam na sam początek, że modlitwy napoczątek lekcji nie będzie, bo to nie ma sensu. Modlić się można indywidualnie (w końcu już byliśmy prawie dorośli), a w klasie to jest farsa i nie ma to sensu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #32 : 2006-07-23, 20:32 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #33 : 2006-07-23, 20:33 »
Cytuj
NIGDY nie poszłabym do szkoły z mundurkami. ZWŁASZCZA karolickiej

hehe... u mnie w ogolniaku nawet na religie nie chodzilam... po tym jak ksiadz zaczal mnie blagac, zebym sie wypisala... (hehehe... z p[rzyczyn takich, ze wciaz mu wchodzilam w slowo i zaprzeczalam temu co mowi, powolujac sie na cytaty z biblii...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #34 : 2006-07-23, 20:36 »
No, ciekawa lektura... :P Tylko załamkowe, że była napisana w innych czasach, kiedy były inne zwyczaje, a ludki się na nią powołują... ;) Ale jak się da wykorzystać na swoją korzyść... :D

Ja chodziłam na religię, bo jestem baba i lubię gadać, a na tym polegała religia... no właściwie to na odrabianiu lekcji i uczeniu siędo sprawdzianów... ale poza tym... :P To były dyskusję w którym tylko ja i 3 inne dziewczyny brałyśmy udział... :D

Nasz facet od religii był spoko! :D Opowiadał o swoim życiu rodzinnym... :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #35 : 2006-07-23, 20:39 »
u mnie po prostu klecha nie mogl scierpiec, ze znam biblie lepiej od niego :P walenie cytatami z dokladna lokacja i podawanie lokacji, gdy on cyotwal (no i czesto poprawianie go) doprowadzalo go do szalu :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #36 : 2006-07-23, 20:42 »
Każdy by się wściekł jakby jakiś "żółtodzib" go poprawiał w jego dziedzinie i to słusznie... :D Biedny człowiek... :P Przez Ciebie pewnie w jakimś zakładzie wylądował... ;)
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #37 : 2006-07-23, 20:44 »
"rewia mody", "wszyscy sie chwala ubraniami"... przepraszam, a mp3, komórki i inne elektroniczne badziewka to co? :/
ja nie szpanuje, ze mnie sie i tak śmieją że moje mp3 ma TYLKO 128MB, ale kupiłam je za własne zaoszczedzone pieniądze... Ja nie chodze po korytarzu i nie puszczam explosion z komórki z gigantycznym wyświetlaczem, kamerą aparatem i bóg wie czym tak żeby wszyscy zobaczyli... A i komórke lub mp3 nosze żadko do szkoły...


takie skarpety, tylko ze w wersji paskowanej to ja w zimie nosze xD

Ciesze sie że w tym roku nie bedzie już połowy tych lalek w szkole.. Jedna jest w moim wieku, kolczyki w uszach, w nosie i ma taka swoja "tleniona bande". siedze sobie kulturalnie z kolezankami na schodach, my ubrane w trampy, ogólnie na luzie... Idzie ona z koleżankami, smród perfum czuć z 300m, wszystkie dziewczynki w spódniczkach ledwo zakrywających tyłek i bluzkach maxymalnie wyciętych. Przechodzą obok nas i z takimi tekstami "fak ju men" (ofc środkowe palce w górze), k*rwy idźcie pod latarnie itepe :P aż nam sie szkoda ich zrobiło...
Ona idzie po korytarzu z takim txt: chłopaki chodzą w tych swoich szerokich spodniach... przeciez to już od 3 sezonów niemodne... ah ci męczyźni... wogole sie na modzie nie znają"
Zapisane
emocjonalne kanapki

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #38 : 2006-07-23, 20:52 »
hehe... u mnie w ogolniaku nawet na religie nie chodzilam... po tym jak ksiadz zaczal mnie blagac, zebym sie wypisala... (hehehe... z p[rzyczyn takich, ze wciaz mu wchodzilam w slowo i zaprzeczalam temu co mowi, powolujac sie na cytaty z biblii...)

Zaraz po pójściu do ogólniaka pewnie wylece z religii. Na razie jestem "grzeczną dziewczynką", a przynajmniej tak uważają nauczyciele, tylko mój ubiór im przeszkadza. Na religi wogle sie nie odzywam bo chce żeby katechetka dopuściła mnie do bierzmowania(mojej mamie na tym zależy). Ale w ogólniaku na religii ksiądz ze mną długo nie wytrzyma :P
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #38 : 2006-07-23, 20:52 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #39 : 2006-07-23, 20:56 »
Cytuj
Ona idzie po korytarzu z takim txt: chłopaki chodzą w tych swoich szerokich spodniach... przeciez to już od 3 sezonów niemodne... ah ci męczyźni... wogole sie na modzie nie znają"

ehhhkurde... "moda" moja moda polega na tym, ze nosze to co mi sie podoba i w czym mi wygodnie, a metka - co mnie obchodzi metka? co mnie obchodzi, ze cos jest firmowe? ciuchy kupuje sobie na stadione, na wage, albo w ciuchlandzie...  (mam na oku w tej chwili takie plaszczowate cus z krotkimi rekawami, siegajace mi do kostek, z przewiewnego materialu i oczywiscie - czarne, bo nie mam nic takiego na lato w odpowiednim kolorze)

co do bierzmowania -  jest to czysto chrzescijanska tradycja - wiec nie poszlam i nie mam zamiaru...


Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #40 : 2006-07-23, 21:07 »
Też tego nie pojmuję... :P Ale zagadajcie do mojego brata który kupuje firmowe ciuchy, je firmowe lody... ;) Są tacy ludzie... :)

W bierzmowaniu podobały mi się co miesięczne gatki, ciekawie było... ale niestety nic nie pamiętam... :( Chyba ludzie biorą bierzmowanie po to, żeby nie mieć potem problemu przy ślubie. (To po co ja je brałam?)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #41 : 2006-07-23, 21:13 »
co do jedzenia firmowego zarcia - to jeszcze rozumiem - bo po prostu smakuje w wielu przypadkach lepiej (choc nie zawsze, jednak wprzypadku kakao - tylko nesquik) ale ciuchy... ehhhmmm firmowe ciuchy to czesto tylko i wylacznie szpan "jaki to ja jestem bogaty" - podobnie niewiadomo jakie komorki, odtwarzacze mp3 itp (heh... nie dosc ze kupuje tanie ciuchy, to jeszcze mam zabytkowa komorke - czarno biala a odtwarzacza mp3 wogole nie mam bo mi nie potrzebny...)

co do bioerzmowania - potrzebne jest by brac slub koscielny i by zostac chrzestnym rodzicem...

co do gadek - to zalezy tez gdzie kto i z kim mial - bo z tego co u mnie siostra opowiadala, to u niej terror panowal...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #42 : 2006-07-23, 21:46 »
Eeetam mundurki ;-). Jak kilka szkół w calej polsce na ten pomysł się skusi to będzie sukces ;-)).

A tak na marginesie to przeciez widok 'rozowych tlenionych leluń' juz tak spowszednial ze obiektem nasmiewan staja sie wlasnie czarni posiadacze trampek i glanow.. Bo ta grupa przez ostatni rok znaaacznie sie powiekszyla.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #43 : 2006-07-23, 21:46 »
Hm... kto mnie na chrzetną weźmie? :D

U mnie to było w dolnym kościele całym gimnazjum z takim księdzem co fanie gadał... ale na lecjo to 3 u niego miałam... :P I nie dał mi mieć Marianna, a jak moja koleżnka usłyszała, że chcę tak mieć, to powiedziała - ja też - i jej pozwolił... :P A jak poszłam do liceum to się przeniusł (przenieśłi go) do kościoła do którego była przydzielona moja nowa szkoła... :P (Z Ursynowa na Żoliborz) Khem, poza tym był fajny... :P

Nom, firmowe ciuchy to porażka. Jak jestem w Akradii czy Galerii Mokotów to się łąmię jak taka szmata może tyle kosztować... :P W sumie nie mam gdzie kupować fajnych ciuchów. Są drogie galerie i są budy pod centrum, gdzie wszędzie jest to samo... :/ Głównie kupuję tam spodnie i bluzki w "Mrówce" w przecenie. Ale coś ładniego, na okazję to nie ma gdzie... :(
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #44 : 2006-07-23, 22:04 »
Nie scierpie codziennego wpychania sie w jakies szkolne wdzianko. .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #44 : 2006-07-23, 22:04 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #45 : 2006-07-23, 22:26 »
charon - bywasz w galerii mokotow? hehe...  blisko mojej pracy :P a do galerii (do mc donalds, albo do kfc) to czasem na obiad chodze :P co do arkadii - jak jeszcze charowalam w mc donaldsie to dwa razy tam bylam ... a co do ciuchów - oj daaaawno nie kupilam sbie zupelnie nowej rzeczy w normalnym sklepie...nowe rzeczy - tylko tanie na stadionie, bazarze, albo uzywane...

Cytuj
obiektem nasmiewan staja sie wlasnie czarni posiadacze trampek i glanow.. Bo ta grupa przez ostatni rok znaaacznie sie powiekszyla.

jaaasne... słynne "brudasy" tak mnie to rusza ze ACH... Pomijam fakt, ze glany sa najwygodniejszymi butami po klapkach :P (w lato laze w klapkach, a jak jest zimniej w glanach... no chyba ze jakas wystawa sie trafi - to zakladam jakies buty do biegania..)

wracajac do szkolnych wdzianek - w takiej kiecce nie mialabym gdzie sztyletu przypiac :lol:
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #46 : 2006-07-23, 22:40 »
charon - bywasz w galerii mokotow? hehe...  blisko mojej pracy :P 
ja czesto tam bywam
a co do munfurków nie mam nic przeciwko pzynajmniej nie było by porównywania kto ma lepsze ciuchhy. Ale i tak wole sie ubierać po swojemu
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #47 : 2006-07-23, 22:53 »
jaaasne... słynne "brudasy" tak mnie to rusza ze ACH... Pomijam fakt, ze glany sa najwygodniejszymi butami po klapkach :P (w lato laze w klapkach, a jak jest zimniej w glanach... no chyba ze jakas wystawa sie trafi - to zakladam jakies buty do biegania..)

wracajac do szkolnych wdzianek - w takiej kiecce nie mialabym gdzie sztyletu przypiac :lol:

U mnie w szkole jest troche zwanych przez wiekszość (ach ci hiphopowcy) "brudasów" i ja sie do nich zaliczam i dobrze mi z tym. Mogą sobie mówić co chcą, nie interesuje mnie to. A glany są w 100% jednymi z najwygodniejszych butów (zawsze mnie nowe buty obcierają a nowiutkie glany ani odrobinke!!!)

Nosisz przy sobie sztylet?? Faaajnie  :wink:

Gdyby weszła ta ustawa czy co to tam jest z tymi mundurkami to u mnie w szkole na 100% zostałyby wprowadzone. Dobrze że zmywam sie stąd za rok, ogólniak do którego ide jest normalną szkołą i chodzą tam fajni ludzie (3/5 to metale i punki  :D ) i tam żadnych mundurków napewno nie będzie.
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #48 : 2006-07-23, 23:31 »
charon - bywasz w galerii mokotow? hehe...  blisko mojej pracy :P a do galerii (do mc donalds, albo do kfc) to czasem na obiad chodze :P co do arkadii - jak jeszcze charowalam w mc donaldsie to dwa razy tam bylam ... a co do ciuchów - oj daaaawno nie kupilam sbie zupelnie nowej rzeczy w normalnym sklepie...nowe rzeczy - tylko tanie na stadionie, bazarze, albo uzywane...
Rzadko bywam... raz na dłuższy czas. W Arkadii jeszcze rzadziej, bo się jej boję.

Nosisz przy sobie sztylet?? Faaajnie  :wink:
Ja bym nie mogła nosić motylka ani nic... bo bym go użyła pod wpływem emocji i był by zonk... :/ Ale muszę w końcu załatwić sobie gaz pieprzowy... :P Przynajmniej coś dozwolonego, bo znów się do mnie dziś dziad podwalał... :/

Co do "brudasów" to musieli coś sobie wymyśleć... :P

Tia, glany nie ocierają, tylko trzeba się zaopatrzeć w wysokie skarpetki, żeby nie było pręg na nóżkach... :P He he, pamiętam jak znajoma sobie kupiła nowe (pierwsze usilnie wykańczała) i chodziła jak Frankensztajn... :lol:
Zapisane

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #49 : 2006-07-23, 23:32 »
Iras: to nie bedziesz brała ślubu kościelnego? :D

Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #50 : 2006-07-24, 06:44 »
ślubu kościelnego? a skądże. Mam jeszcze jeżdżącemu mercem księżulkowi płacić za to, żeby z facetem być?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #50 : 2006-07-24, 06:44 »

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #51 : 2006-07-24, 13:23 »
:D W sumie racja :D
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #52 : 2006-07-24, 13:57 »
O nie, nie, nie,nie, nie, nie! Nikt, powiadam NIKT nie zmusi mnie do założenia spódnicy do szkoły, a już na pewno nie w kratkę  :stupid: Porąbało ich, czy co??  :/
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #53 : 2006-07-24, 14:47 »
u mnie w szkole jest do wyboru spodnica albo spodnie....najzwyklejsze granatowe...nie jest to takie zle gdyby nie to ze i tak tam jest armia barbie;p
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #54 : 2006-07-24, 15:03 »
ja wolałabym spodnie xD nie zniesłabym ciągłego ściaskania nóg zwłaszcza że ja zawsze siedzie po "chłopsku", czyli wielki rozkrok :P albo siedze że kostke prawej nogi opieram o lewe kolano :P

moja babcia zawsze: kobiecie nie wypada TAK siedzieć!! Ani chodzić tak jak ty chodzisz wielkimi krokami! Kobieta powinna chodzić drobnymi kroczkami!!  zawsze sie mnei czepi, bo przecież ja najgłupsza, a mój brat najlepszy xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #55 : 2006-07-24, 15:23 »
Kostka: też tak zawsze siedzę :D
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #56 : 2006-07-24, 18:01 »
Uaa, mundurkowa spodnica to juz makabrrra ;<
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #57 : 2006-07-24, 19:27 »
Cytuj
ja wolałabym spodnie xD nie zniesłabym ciągłego ściaskania nóg zwłaszcza że ja zawsze siedzie po "chłopsku", czyli wielki rozkrok Razz albo siedze że kostke prawej nogi opieram o lewe kolano

witajcie w "klubie " :P czarne ciuchy, chlopski chod i chlopskie siedenie - gdzie tu jeszcze miejsce na "kobiecosc " :P

Ps. kupiłam sobie dziś coś w stylu "sukienki" (znaczy się - zostało to pomyślane jako sukienka, ale bedzie noszone, jako cos ala plaszcz :P ) rozpinane od gory do dolu, do kostek - i oczywiscie CZARNE
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #57 : 2006-07-24, 19:27 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #58 : 2006-07-24, 19:54 »
Iras ja przez pierwszych 7 lat życia byłam "chłopakiem" xD Wogole nie znałam dziewczyn :P Łaziło sie po drzewach z kolegami (którzy teraz sie nie przyznają do tego że mnie znają :P ) i byłam nawet bramkarzem w naszej "blokowej" drużynie xD Jak u mnie pojawił sie komputer, to ja i moich 2 kumpli siedzieliśmy i graliśmy w jakieś gupie gry cały dzień :P

A teraz to sie łazi po osiedlu i wysłuchuje komentarzy nt. swojego wyglądu xD Dlatego zazwyczaj siedzimy w jakiś dziwnych miejscach gdzie jest mało ludzi, np. pod biblioteką :P albo na schodach przed bramą zabytkowej cerkwii (ja nie prawosławna - od razu mówię :P Ale miejsce bardzo fascynujące ;) a jak jest coś fascynującego to ja i moja kumpela już tam jesteśmy ;) )

Doobra, koniec offtopa :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #59 : 2006-07-24, 19:56 »
A nie :) To ja chłopskie siedzenie, ale nie czarne :)
Tylko zielone :D Za czarnym nie przepadam, bo on mnie przygnębia L(
[Iras? Czyżbyś słuchała metalu? :P]
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 28 zapytaniami.