Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Aksolotl Meksykański.  (Przeczytany 80069 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ropuch

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #90 : 2010-08-07, 17:39 »
   Faktycznie. Tekst męczący. Po pierwsze - łańcuch pokarmowy  nie odzwierciedla ewolucyjnej pozycji zwierzęcia. Ptaki drapieżne polujące na ssaki, gady żywiące się ssakami, rekiny polujące na ryby kostnoszkieletowe czy na foki, głowonogi zjadając e ryby... Przykładów takich można mnożyć  bardzo wiele...  Informuje Cie przy okazji, że pies znakomicie trawi gotowane, ugniecione ziemniaki i przesądem jest twierdzenie, że skrobia jest dla psa niestrawna i nieprzyswajalna.  Z jednym natomiast mogę się zgodzić. Trzeba miec sporo wiedzy medycznej, chemicznej biologicznej...  :-)))
Zapisane

goldika

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #91 : 2010-08-10, 19:23 »
Błagam pomocy... w zeszłym tyg umarł mi mój jeden aksolotl. Kupiłam go już dosyć dużego, żył u mnie ponad 6lat i nigdy nie było problemów. Naczytałam się o hodowli i dbała o nie jak najlepiej. Mam jeszcze drugiego. Po śmierci pierwszego wyparzyłam akwarium, filtr i wszystko co w akwa było. A dziś patrze, że mój drugi aksik jest w połowie sparaliżowany :( nie może ruszać tylnimi nóżkami ani ogonkiem. Jak widzę jak się męczy to serce mi się ściska. Wiecie co może mu być? Mogę jeszcze mu pomóc jakoś? Weterynarz oczywiście nawet nie wie, że takie zwierzęta istnieją :(
proszę o radę fachowców a nie jakiś pseudo-znawców. Bardzo chciałabym go uratować. Jest ze mną 3 lata...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #92 : 2010-08-10, 19:58 »
Goldiko, zwróć się o pomoc na fora terrarystyczne - tam prędzej znajdziesz aksolotlowych maniaków.
Mam tylko jedno podejrzenie, niekoniecznie słuszne, bo ja jestem z akwarystyką związana ale:

Cytuj
Po śmierci pierwszego wyparzyłam akwarium, filtr i wszystko co w akwa było.

gdybym zrobiła u siebie coś takiego, to zakłóciłabym równowagę zbiornika i prawdopodobnie wybiłabym tym(lub mocno osłabiła) swoje ryby...


Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedz #92 : 2010-08-10, 19:58 »

Wojownik

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #93 : 2013-12-21, 07:31 »
No te maleństwa są bardzo łatwe w utrzymaniu, a co do rozmnażania to sam nie wierzę jakie to łatwe w ciągu jednego roku udało mi się rozmnożyć je dwa razy ktoś chętny ;D?  :idea:
Zapisane

Korzen11

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #94 : 2014-03-04, 15:05 »
Potrzebuję pomocy :( dostałem aksolotla i nie wiem jak mu pomóc... :( Problem tkwi w tym że jest on strasznie hmmm... napompowany jak balon :( swoje już przeżył podobno wygląda tak od roku :( proszę jeżeli ktokolwiek wie jak pomóc proszę o e-mail Bartek110595@wp.pl
Zapisane

Ka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 9
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #95 : 2014-03-04, 20:01 »
Masz maila ;)

natka.nocon

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #96 : 2016-02-18, 13:54 »
Mam pytanie.... Mój aksolotl Lippy tak jakby... Ziewa... Otwiera raz na czas pyszczek baaaardzo szeroko a tak to caly czas go ,,nadymuje,,? Co się dzieje?  :/
Zapisane

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Aksolotl Meksykański.
« Odpowiedź #97 : 2016-03-31, 10:11 »
A od jak dawna go posiadasz oraz jaką karmę podajesz? Abyśmy byli w stanie pomóc to najpierw sam musisz podać zdecydowanie więcej informacji bez których ani rusz,czekamy zatem na Twoją odpowiedź. Wstaw również jego zdjęcie. 
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.