Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Związki homoseksualne  (Przeczytany 60107 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GwiezdnyWyslannik

  • Gość
Związki homoseksualne
« : 2005-06-18, 21:46 »
Chciałabym się dowiedzieć jakie jest wasze podejście do związków homoseksualnych. Czy moglibyście się kolegować z osobą która jest lesbijką / gejem...?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #1 : 2005-06-18, 21:53 »
Jest mi to obojetne, ale jesli mialoby dojsc do adoptowania dzieci, to bym byla przeciw. Bylyby obiektem wysmiewania sie w szkole za maja dwie mamusie albo dwoch tatusiow... Pozatym w zwiazku seksualnym dziecko jest jak zabawka -> sluzy do uprzyjemnienia zwiazku, a w macierzynstwie nie o to chodzi... Mysle, ze moglabym sie kolegowac z gejem, bo nie mam do nich zadnych zahamowan, wrecz przeciwnie, moglby zostac moim przyjacielem, bo mialabym pewnosc, ze nie chce czegos wiecej (jak to jest w wiekszosci przypadkow w przyjazni damsko-meskiej) Przyjazn z lesbijka? Mysle ze tez ok, chociaz troche bym sie bala ze ona moze niektore moje zachowania odebrac inaczej, albo ze jej sie spodobam i np bedzie chciala mnie pocalowac... ;)
pozdrawiam :)
Zapisane

GwiezdnyWyslannik

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #2 : 2005-06-18, 22:00 »
Ja mam bardzo podone poglądy, nie jest za tym żeby własnie mogli adoptować dzieci, bo dziecko na tym napewno w jakimś stopniu ucierpi... Mi jakoś łatwiej jest "znieść" widok geja niż lesijki, bo jednak więcej widuje się gejów niż lesbijek. A co do przyjaźni z lesbijką myślę, że też da się to jakoś pogodzić i myślę, że nie powinna mieć zamiarów Cię całować jeżeli traktuje Cię jak przyjaciółkę...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-18, 22:13 autor GwiezdnyWyslannik »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #2 : 2005-06-18, 22:00 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #3 : 2005-06-18, 22:05 »
G.W.- nigdy nie mialam do czynienia osobami odmiennej orientacji seksualnej (tzn nie znam osobiscie), wiec nie wiem jak to dokladnie jest :) Ale mam wrazenie ze przyjazn z lesbijka bylaby czyms podobnym do przyjazni z chlopakiem, tylko ze dziala w jedna strone...
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #4 : 2005-06-18, 22:09 »
mam koleżankę lesbijkę która jest bardzo sympatyczna. Tzn cała szkoła się jej boi bo ona jest jak chłopak dosłownie, a ze teraz chodzi (za rok juz nie :lol: ) do mnie do klasy to nikt nam nie podskoczy :P Ola ma teraz 17 lat :P Pare latek sie nie zdało :lol: . To jest ZUPELNIE normalna dziewczyna.
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #5 : 2005-06-18, 22:10 »
Ja też nie znam osobiście.
Jakoś bardziej mnie odrzuca widok dwóch gejów (gei?) niż lesbijek. Nie wiem czemu :P
A przeciwko nim nic nie mam ;)
Byle nie adoptowali dzieci.
Zapisane

GwiezdnyWyslannik

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #6 : 2005-06-18, 22:10 »
Może i tak działa... Ale co wtedy gdy są dwie lesbijki i chcą się przyjaźnić...? Nie mogą...? Mogą. Jednak istatnieją przyjaźnie bez pociągu seksualnego.
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #7 : 2005-06-18, 22:11 »
Ja również nie jestem przeciwna takim związkom, mam takie same zdanie jak Beauty Terror - mogłabym sie z takimi osobami kumplować, nie jestem przeciwna zwązkom dwóch lesbijek lub dwóch gejów, jednak nie popieram adopcji dzieci, bo tak jak napisała, mogłoby być wyśmiewane.
Zapisane

GwiezdnyWyslannik

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #8 : 2005-06-18, 22:12 »
Ja też nie znam osobi¶cie.
Jako¶ bardziej mnie odrzuca widok dwóch gejów (gei?) niż lesbijek. Nie wiem czemu :P
A przeciwko nim nic nie mam ;)
Byle nie adoptowali dzieci.

Własnie nie wiem czy gei czy gejów, ale no wiadomo o co chodzi ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #8 : 2005-06-18, 22:12 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #9 : 2005-06-18, 22:30 »
Ja znam sporo takich osób :) Oczywiście, że nie mam nic przeciwko, to świetni ludzie. Czasem wrażliwsi bo odrzuceni przez społeczeństwo. Nawet nie zdajecie sobie sprawy kto wokół Was jest takiej orientacji.

Pozatym w zwiazku seksualnym dziecko jest jak zabawka -> sluzy do uprzyjemnienia zwiazku, a w macierzynstwie nie o to chodzi...
eee...jesli jestem hetero a mój zwiazek jest bądź co bądx seksualny, w końcu właśnie z tego się biorą dzieci to będę złą matką? Jakoś nie wydaje mi się.  Myślę że to dobrze jeśli fascynacja między dwojgiem ludzi nie zanika i dziecko widzi, te miłość od małego.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #10 : 2005-06-18, 22:39 »
gejów ;)
Denerwuje mnie, ze ludzie traktuja te osoby jak jakichs psycholi albo chorych :/ Zal mi ich, bo to nie ich wina ze pociaga ich ta sama plec jaka oni maja... Sa znienawidzeni przez spoleczenstwo i kosciol (co to niby wszystko toleruje) wiec moze to sklonilo ich do proby adopcji dzieci... Moze przez to chca pokazac, ze sa tacy jak wszyscy, chca sie zblizyc do innych ludzi i z nimi obcowac, ale wybrali zla droge do celu...

/przed seksualnym mialo byc "homo" Skarbie, polknelo mi sie ;) Mam na mysli wychowanie dziecka w takim zwiazku --> na pewno nie bedzie ani ono ani ich rodzice tolerowani przez innych ludzi... Pozatym jak wytlumaczyc malemu dziecku, ze ma sie dwie mamusie? Wada genetyczna? Moim zdaniem do wychowania potrzebny jest i ojciec i matka, a nie duplikat jednej plci...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-18, 22:41 autor BEAUTY T3RROR »
Zapisane

GwiezdnyWyslannik

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #11 : 2005-06-18, 22:50 »
Ja uważam że mózg też ma płeć i trzeba się do tego przyzwyczaić czy to nam się podoba czy nie, chyba to my sami  powinniśmy się czuć dobrze z osobą z którą jesteśmy, więc dlaczego ludzie mają mi "zabraniać" kochania kobiety...? Ale niestety Polska nigdy nie była przykładem... Dla nikogo... I niczego... ;) We Francji wszystko pięknie tolerują i ludzie mogą kochać i być kochani bez żadnych przeszkód...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #12 : 2005-06-18, 23:21 »
Co do adopcji, zawsze byłam przeciwna. Jesli chodzi o naszą ojczyznę wspaniałą to dalej sobie tego nie wyobrażam.
Jednak juz w bardziej rozwiniętych społeczeństwach skłonna byłabym to rozważyć. Znam takie osoby i wiem, że niektórzy z nich bardzo chcieliby mieć dziecko i wierzę, że byliby cudownymi rodzicami.

Kiedyś nie wyobrażano sobie pracującej kobiety, dyskryminowano czarnoskórych. Wbrew temu co dzieje sie w Polsce mam ciagle nadzieję, że świat pójdzie do przodu. A wytłumaczyć...wszystko jest dziecku ciężko wytłumaczyć; dlaczego babcia umarła, tatuś poszedł do innej pani, mamusia ma skośne oczy, siostrzyczka jest upośledzona, jednak dobry rodzic mający kontak z dzieckiem, zaszczepiający w nie pewność siebie, tolerancję i poszanowanie innych ludzi i ich "inności" będzie potrafił wszystko wytłumaczyć.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #13 : 2005-06-18, 23:49 »
"Czy moglibyście się kolegować z osobą która jest lesbijką / gejem...?"
Tak.

Co do praw mniejszości, to chciałam zaóważyć, że tu chdzi o sam fakt. Np. to że geje/lesbijki walczą o możliwość np. wziącia ślubu z osobą tej samej płuci nie oznacza, że będą odrazu wszyscy lecieć do ołtarza, gdy tylko będzie taka możliwość. Chodzi o sam fakt posiadania praw.

O tym świadczą chociaż te biedne parady... :( Od kiedy Kaczyński jest prazydentem nie pozwala ich organizować, bo będą problemy... no jakoś, dopóki ich nie zakazał, to nie było...

A nazwa "parada normalności" mnie załamała i jest to dla mnie coś obleśniego... (Nawiasem mówiąc g/l mówią, że powinni isę wybrać, bo czują się normalni... ;) )

"Jako¶ bardziej mnie odrzuca widok dwóch gejów (gei?) niż lesbijek. Nie wiem czemu"
Dla mnie widok dwóch kobiet jest najmniej pociągający z możliwych miszanek... ;) (gejów, nie gei)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #14 : 2005-06-19, 00:36 »
Nie mam nic do takich zwiazkow, bo kazdy ma prawo byc sobą i jesli interesuje sie osoba swojej płci to nikt nie ma prawa mu tego zabronic. Przyznam, ze widok takich par troche by mnie irytowal, ale w koncu to normalni ludzie, wiec nie ma powodu zeby sie sprzeciwiac. Jednak niewyobrazam sobie adopcji dzieci i jestem całkowicie przeciw! Co do parady... po grzyba ją odprawiali? Żeby zwrocic na siebie uwage? Pokazac ze zyją i ze zasluguja na akceptacje? Jak dla mnie nie potrzebne sa takie ceregiele, bo to tylko zniechęca. I nie sadze zeby ktos kto nie toleruje homoseksualizmu po takiej "imprezie" zmienil swoje zdanie (wrecz przeciwnie).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #14 : 2005-06-19, 00:36 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #15 : 2005-06-19, 12:06 »
Czy moglibyście się kolegować z osobą która jest lesbijką / gejem...?

A dlaczego nie? Chyba, że byłby/byłaby to złodziejka, intrygantka czy np. plotkarka. Ale przecież to samo dotyczy hetero... Nawet nie wiemy, ilu z naszych znajomych ma takie skłonności, nie każdy ma odwagę to ujawnić. To nie są dewianci ani maszynki do uprawiania sexu, tylko normalni ludzie, różniący się od hetero jedynie w sferze sexualnej. A przecież to tylko część życia każdego człowieka, dla niektórych wcale nie najważniejsza.
Dzieci i tak mieć będą, choć nie będą mogli ich adoptować. Dla lesbijiki to żaden problem, a i gej sobie poradzi... Szkoda mi tych dzieci, ale nie ze względu na nietypową rodzinę, w której będa się wychowywać, tylko z powodu dyskryminacji, jaka spotka je ze strony polskiego społeczeństwa. W naszym kraju nie będą miały szans na szczęśliwe życie.
Zapisane
IBDG Wrocław

halina

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #16 : 2005-06-19, 12:08 »
eee  a sorry , że pytam  :oops: ale co to znaczy hetero?  :lol: :oops: bo słyszałam to dużo razy ale nie wiem co to jest  :oops: :P
Zapisane

GwiezdnyWyslannik

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #17 : 2005-06-19, 12:11 »
Hetero tzn. chłopak z dziewczyną ;)
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #18 : 2005-06-19, 12:11 »
aha :lol: :lol: dzieki :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #19 : 2005-06-19, 12:16 »
Akurat argument o byciu wyśmiewanymi (jeśli chodzi o ewentualne adoptowane dzieci) jest co najmniej nietrafiony, w końcu równie dobrze można by likwidować pod tym kątem dzieci w okularach, rude, z nadwagą, piegowate, ze śmiesznym nazwiskiem, z wadą wymowy, itd. Bywają okrutnie wyśmiewane.
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #20 : 2005-06-19, 12:18 »
A co to, homoseksualista inny gatunek? Trędowaty? Wg mnie po prostu człowiek z innymi poglądami, pragnieniami, troszkę inaczej patrzący na bycie z kimś ;) Jestem człowiekiem tolerancyjnym, zwykle podchodzę do takich spraw spokojnie i bez zbędnego szoku. Na świecie są różni ludzie i każdy ma prawo do własnego zdania.
Nie znam nikogo osobiście, ale jestem neutralnie nastawiony wobec homoseksualistów. Niech robią, co chcą. Inne zdanie mam jedynie wobec adoptowania dzieci przez takie właśnie pary.

Dziwi mnie jedna rzecz, ale zarazem jest to logiczne. Ludzie z takim wielkim szokiem reagują na kogos o odmiennej orientacji... Logiczne wytłumaczenie - zero tolerancji :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #20 : 2005-06-19, 12:18 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #21 : 2005-06-19, 12:20 »
Oczywiscie, ze moglabym sie kolegowac z osoba, ktora jest homoseksualna. Bardzo chcialabym miec przyjajaciela, ktory jest gejem. Tak poprostu...Niestety, nie znam nikogo takiego osobiscie.
Toleruje zwiazki homoseksualne, ale adopocji dzieci jestem przeciwna...
Co do Mlodziezy Wszechpolskiej, to powiem tylko tyle :no comments ..
Ja lubie kolor brazowy, ktos bialy-mamy rozne zdania, tak samo dla mnie jest , ze ktos jest homo-, a ktos heteroseksualny..poprostu mamy inne gusta ;-)

Halinko, hetero, czyli osoba heteroseksualna, to osoba, ktora ma pociag seksulany do osoby o innej <przeciwnej> płci
osoba homoeskulana-do osoby tej samej plci, a osoba biseksualna do osob tej samej i przeciwnej plci ;-)
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #22 : 2005-06-19, 13:00 »
Akurat argument o byciu wyśmiewanymi (jeśli chodzi o ewentualne adoptowane dzieci) jest co najmniej nietrafiony, w końcu równie dobrze można by likwidować pod tym kątem dzieci w okularach, rude, z nadwagą, piegowate, ze śmiesznym nazwiskiem, z wadą wymowy, itd. Bywają okrutnie wyśmiewane.

Myszko, moim zdaniem te dzieci nie będą wyśmiewane, one raczej zostaną wdeptane w ziemię. Nie widzę dla nich szans na normalne życie w takim społeczeństwie jak nasze. Nasi rodacy zabiją je biblią.
Zapisane
IBDG Wrocław

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #23 : 2005-06-19, 13:07 »
W takim społeczeństwie jak nasze wdeptują za znacznie więcej rzeczy - np., że dziecko nie jest ochrzczone, albo, że nieślubne - za to też zabijają biblią... Polska to pokręcony, prymitywny kraj. 
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #24 : 2005-06-19, 13:25 »
Wiem, Myszko, ja też tu żyję... Wystarczy, że jestem niewierząca, a dla niektórych jestem niemal wcieleniem szatana... :roll: Podejrzewam jednak, że dzieci wychowywane przez pary homosexualne byłyby pierwsze w kolejce do zadręczenia w imię "wartości". Znam ludzi niechrzczonych, dzieci nieślubne. Pewnie czasem jakiś głupek wsadzi szpilę, ale z tym da się żyć. Dzieci ze związków homo, moim zdaniem, byłyby wręcz wyklęte. Chciałabym się mylić... 
Zapisane
IBDG Wrocław

Qaś

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #25 : 2005-06-19, 14:47 »
Nie akceptuje,nic do nich nie mam,ale poprostu wydaje mi sie to dziwne ;)
Zapisane

suka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #26 : 2005-06-19, 15:05 »
akceptuje taki wybor a nawet bardzo podziwiam osoby homoseksualne za odwage. Gdybym byla lesbijka nie wiem czy mialambym odwage sie do tego przyznac. znam pare osob o odmiennej orientacji seksualnej i sa to ludzie mili, nadwyczaj normalni:) no i nie kryja sie z tym. Ale nie sa to przyjaznie mysle ze niesamowicie trudno bylo by mi sie z nimi przyjaznic bo nieznam ich na tyle by wiedziec co zrobia w danej chwili. no to na tyle:)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #27 : 2005-06-19, 16:00 »
Myszko, mialam na mysli wlasnie ta nietolerancje w Polsce. Dziecko ktorych rodzice sa homoseksualni nie bedzie tolerowane przez spoleczenstwo, przynajmniej w najblizszych latach... Jesli ludzie homoseksualni chca byc ze soba, to niech beda, moga nawet wziasc slub, ae przynajmniej w naszym kraju nie powinni adoptowac dzieci - kazdy poglad ma swoje wyrzeczenie - jestes homoseksualista, nie mozesz miec wlasnych dzieci... Rowniez watpie, zeby dziecko z domu dziecko pragnelo by jego rodzice byli "odmienni" i zeby zle reagowalo na nie spoleczenstwo... Takie dziecko potrzebuje przede wszystkim akceptacji i normalnej rodziny...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #27 : 2005-06-19, 16:00 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #28 : 2005-06-19, 17:42 »
Oczywiscie,ze moglabym sie kolegowac z kims kto jest innej orientacji. Nie znam nikogo takiego,ale nie przeszkadza mi to. Przeciez to sa normalni ludzie, poprostu maja inna orientacje. Co do adopcji to mam troszke mieszane uczucia, bo z jednej strony oni tez chcieliby byc rodziacami i powinno im sie takie prawo zapewnic,ale z drugiej strony (oprocz kwestii,ze dzieci te bylyby wysmiewane) to chodzi  o to czy to dziecko mialoby wybor czy chce byc hetero czy homo czy poprostu 'nie poszlo by w slady rodzicow',ale moze zalezy to od wychowania i innych czynnikow.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #29 : 2005-06-19, 19:21 »
Ja nie widzę w ogóle podstaw do takiej dywagacji - gdyby orientacja rodziców przesądzała o orientacji dzieci, nie byłoby homoseksualistów z pełnych, normalnych rodzin, bo szłyby w ślady swoich rodziców, prawda? ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.