Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Konta użytkowników. POMOCY!  (Przeczytany 3409 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Konta użytkowników. POMOCY!
« : 2007-06-30, 11:24 »
No więc, zalozylam sobie osobne konto. Te pliki z starego (ale istniejącego) są także na tym nowym. Chciałabym je pousuwać bo są to głównie pliki mojego taty albo mamy. Ale jak usunełam grę, to i znikła ona na starym koncie..  :roll:  Nie wiem jak mam zrobić, żeby na nowym koncie mieć czysto i mieć tylko te programy, które mnie interesują...  :P Pomóżcie.
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Konta użytkowników. POMOCY!
« Odpowiedź #1 : 2007-06-30, 12:55 »
a gdzie dokladnie znajduja sie te pliki? bo jesli na C:/Program Files czy inna sciezka dostepu ktora jest taka sama na obydwoch kontach, pozostaje Ci przeniesc to na pulpit w starym koncie i wykasowac z program files :P wtedy bedzie na tamtym koncie, a u Ciebie nie.
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Konta użytkowników. POMOCY!
« Odpowiedź #2 : 2007-06-30, 15:09 »
Zakładam, że chodzi ci o windowsa. Co innego programy, a co innego np. dokumenty użytkowników (np. ich poczta, zdjęcia itd.). Programy są w większości przypadków dostępne ze wszystkich kont użytkowników i znajdują się one w folderze Program Files/ (jeżeli przy instalacji użytkownik nie wybrał innego miejsca). Deinstalacja ich na jednym koncie jest wiążąca dla wszystkich użytkowników. Proponowałabym więc jedynie dostosowanie na twoim koncie menu start.
Dane związane z użytkownikiem znajdują się w Documents and Settings/nazwa użytkownika/

Zanim jednak zabierzesz się do pracy poczytaj:
http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/1179,1,Konta_użytkowników_w_Windows_XP.aspx
http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/217,1,kategoria,Użytkownicy.aspx

Wiele informacji znajdziesz przeszukując pomoc windowsa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Konta użytkowników. POMOCY!
« Odpowiedz #2 : 2007-06-30, 15:09 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.