Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy można obcinać króliczkom pazurki obcinaczem do paznokci dla ludzi ?  (Przeczytany 7937 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paula044

  • *
  • Wiadomości: 12
Czy można obcinać króliczkom pazurki obcinaczem do paznokci dla ludzi ?
A co z zębami czy trzeba chodzić z tym do weterynarza czy sama wystarczająco sobie zetrze ? odpiszcie
Zapisane

xXxLenaxXx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 16
ja kupiłam specjalne nożyczki zapłaciłam 15.49  :)
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Po co obcinaczem ludzkim?
Jak się zdecydowałaś na królika powinno Ciebie stać na króliczy obcinacz, albo na wizytę u weta.
U mnie weterynarz za darmo obcina.

;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Ja wszystkim moim zwierzakom obcinam pazury ludzkim obcinaczem i nie widzę potrzeby kupowania specjalnego obcinacza.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

paulucha222

  • *
  • Wiadomości: 4
jesli chodzi o zęby to dawaj mu duuuuzo cheba suszonego a pazurki mozesz mu obcinac cążkami do paznokci!!!
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ja bym na Twoim miejscu za pierwszym razem poszla z kroliczkiem do weterynarza i obserwowala czym i jak on obcina ;)) Zrobilam tak ze swinka. Tyle ze w warunkach domowych potrzeba mi pomocy do przytrzymywania prosiaka ;)
Zapisane

xXxLenaxXx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 16
jesli chodzi o zęby to dawaj mu duuuuzo cheba suszonego 
Sama sobie wżeraj suszony chleb !! Króliczki od chleba tyją !!
Zapisane

paula044

  • *
  • Wiadomości: 12
Ahaa dziękuję wam bardzoo ;)
Zapisane

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Sama sobie wżeraj suszony chleb !! Króliczki od chleba tyją !!

jak dostanie raz na jakis czas to nie przytyje;)


btw procz siana dobre są gałązki do obgryzania
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Alan

  • *
  • Wiadomości: 4
Czy królikowi półtoramiesięcznemu już należałoby obcinać pazurki? Bo już są dosyć długie i ostre. Tylko się je obcina? Czy można coś kupić żeby je sobie ścierał?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
mozna obcinac. a nawet trzeba jak sa za dlugie. nie da sie nic kupic zeby sobie scieral.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

guliwerus

  • *
  • Wiadomości: 3
z tego co się orientuję pazurki trzeba obcinać ,ale zęby też ,jak są za długie mają kłopoty z jedzeniem.Zęby u gryzoni rosną całe życie także trzeba orientować sprawę : suchy chleb bądź gałązki drzew powinny załatwić problem.
Zapisane

Tutek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2
jesli chodzi o zęby to dawaj mu duuuuzo cheba suszonego a pazurki mozesz mu obcinac cążkami do paznokci!!!
króliczki od chleba nie tyle tyją, co mogą dostać drożdżycy jelit... nie podawać chleba zwierzakowi!!! Nie prawda ze ściera zęby!!! lepiej dać gałązki z drzew owocowych (np. jabłoń)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 26 zapytaniami.