Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nasze zmiany.  (Przeczytany 3385 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Nasze zmiany.
« : 2009-07-06, 22:31 »
Czy nasze charaktery zmieniały się? xD
czym to było spowodowane?
Jak często i jakie są różnice?
o3o''
Zapisane
Podpis bez przekazu.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #1 : 2009-07-06, 22:33 »
podobno charakter czlowieka zmienia sie co 7 lat :lol:
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #2 : 2009-07-06, 22:39 »
Czemu? xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedz #2 : 2009-07-06, 22:39 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #3 : 2009-07-06, 22:47 »
nie mam pojecia ale kiedys ktos starszy i madrzejszy powiedzial mi to :bezsilny:
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #4 : 2009-07-06, 22:51 »
Uf, czyli ja z moim mam wytrzymać jeszcze tylko 2 lata...? Pocieszające xP
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #5 : 2009-07-21, 01:11 »
no nie wiem, ale generalnie z wrzeszczacego i dziwnego dziecka stałam sie cichym, zamknietym w sobie i dziwnym dzieckiem... xP i z prostego myslenia zrobiłam zawiły umysł, ciagle  mysle i analizuje, a nigdy tego nie robilam.
ja ze sobą musze wytrzymac jeszcze 4 lata o ile dobrze licze xP
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #6 : 2009-07-22, 13:34 »
Z ambitnego stwora z planami na przyszłość, w szkole średniej przemieniłam się w płaczliwe, lękliwe coś zupełnie z ambicji, wyobraźni i planów wyprane, postrzegające całe otoczenie jako zło konieczne.
Odnotowałam, że teraz mimo iż znamiona mojego 'syndromu licealnego' są wyraźnie obecne zaczęłam wyłazić ze skorupy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #7 : 2009-07-22, 15:05 »
Ja mam mniej cierpliwości :D I czasem za dużo gadam :D, nie raz za dużo krzycze, kiedyś tak nie było .. :?
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #8 : 2009-07-27, 11:19 »
Byłam przebojowym dzieciakiem, którego wszędzie było pełno, niczego sie nie bałam, nie wiedziałam co to wstyd. A później  :roll: Zamknięty w sobie skorupiak, który nie lubi ludzi. Teraz troche mi minęło, przestałam zwracać uwage na to, co sądzą o mnie inni. Nadal wole posiedzieć sama niż szlajać sie bez celu z grupą ludzi, ale wreszcie wiem co jest tak na prawde ważne i dobrze mi z tym :)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedz #8 : 2009-07-27, 11:19 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #9 : 2009-07-27, 21:02 »
Hm... Ja zawsze ponoć byłam samotniczką, nawet jako (mniejszy ;) ) dzieciak. Tylko z każdym rokiem ubywa mi jakoś towarzystwa; strach pomyśleć, co będzie dalej... ^^ Jeśli chodzi o jakieś większe zmiany - przestałam wywlekać na wierzch wiele rzeczy; wolę milczeć, i słuchać innych ;)
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #10 : 2009-07-28, 11:50 »
hm, ktoś kiedyś powiedział że ludzie się nie zmieniają tylko dorastają, może to o to chodzi?

ja jakieś 2 lata temu byłam samotną, raczej lubiącą samotność osobą której nie potrzebni są ludzie (jedynie tu na forum gadałam z ludźmi :D ) teraz stwierdzam że to zależy od towarzystwa, nie wiem, przez okres gimnazjum stwierdziłam że się zmieniłam, nawet kol mi zwróciły uwagę "no, bo w pierwszej klasie wiecznie wesoła, dziecinna, a teraz spokojna i milcząca" może to sprzeczne z tym co wcześniej napisałam ale nie ma to jak przybrać maski :P nie staram się dogadać z ludźmi, nie potrzebne mi są nowe znajomości, wtedy może trochę mi to przeszkadzało bo walczyłam o znajomości próbując je utrzymać, teraz mam kilka znajomych, ale i tak wolę samotność...

myślę że mój, jak i każdego innego charakter jest zawiły i ciężko go opisać, zależy od sytuacji, jedno jest pewne, mniej rzeczy mnie śmieszy, ciężko mi się bawić, ale potrafię rozmawiać z ludźmi na swoją korzyść (wcześniejsza analiza i umiejętne wybrnięcie z sytuacji)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Nasze zmiany.
« Odpowiedź #11 : 2009-08-02, 11:45 »
każdy z nas się zmienia. zmiana jest podstawą naszego istnienia. każdy z nas ma jednak pewną podstawę i ona ulega jedynie modyfikacjom i to od nas zależnym. bo jeśli ktoś jest apodyktyczny to wystarczy nieco nad sobą popracować by stać się przywódca a nie despotą ;)

nasze cechy nie są ani dobre ani złe. one po prostu są. od nas zależy jak je wykorzystamy. A z czasem gdy się rozwijamy dostrzegamy nowe aspekty i sięgamy po inne nasze atrybuty. na to kim jesteśmy ma wpływ wiele czynników, ale i tak główna decyzja zawsze należy do nas. Tylko do nas. efekt taki,że po prostu się zmieniamy :)

ja się bardzo zmieniłam ale jednocześnie wciąż jestem sobą. Bo zmiana nie jest równoznaczna z odwróceniem. to raczej rozwój a tu najważniejsze by jednak być sobą :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.