Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Wet w Warszawie  (Przeczytany 27209 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PuchonKa

  • Gość
Wet w Warszawie
« : 2004-03-20, 13:56 »
Bardzo fajna lecznica jest na Skolimowskiej 4 (Śródmieście Pd.) . To nie jest żadna wielka droga klinika, ale lekarz jest fachowy i bardzo doświadczony
To właśnie tutaj leczył się mój Ś.P. Puchonek...

Alfa-Vet
Lecznica dla zwierząt. Kowalczyk K., lek. wet.
(0-22) 849 83 75
00-795 Warszawa
Zapisane

targod

  • Gość
Wet w Warszawie
« Odpowiedź #1 : 2004-03-20, 21:56 »
To prawda dobra jest (leczyłem tam szczura :o )
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Wet w Warszawie
« Odpowiedź #2 : 2004-03-20, 23:02 »
nie kojarze lecznicy...ale wlasnie warto podawac polecane lecznice
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wet w Warszawie
« Odpowiedz #2 : 2004-03-20, 23:02 »

Kato

  • Gość
Wet w Warszawie
« Odpowiedź #3 : 2004-04-19, 10:09 »
To ja też podam:
1. Adam Modrzewski - praktyka ponad 25 lat, rewelacyjne podejście do zwierzaków, baaardzo duża wiedza i niskie ceny;) - Sadyba - przy Jeziorku Czerniakowskim na ul. Zacisznej
2. Ochockie Centrum Weterynaryjne i dr. Piotr Jurka - mają dobrze wyposażony gabinet, niskie ceny i naprawdę wiedzą, co robią...
Zapisane

m7

  • Gość
Wet w Warszawie
« Odpowiedź #4 : 2005-01-15, 12:13 »
Ochota wcale nie ma niskich cen! :(
Zapisane

Hermi93:D

  • Gość
Wet w Warszawie
« Odpowiedź #5 : 2005-04-16, 21:57 »
Niby jestem z Warszawy, ale trochę daleko tak jeździć do śródmieścia. Narazie mam gdzie leczyć kotka.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Wet w Warszawie
« Odpowiedź #6 : 2005-04-17, 20:49 »
Hermi może napisz dzielnicę? Ja z gryzoniami jeżdżę z pragi do Ursusa, bo tylko tam mam zaufanie do weta. A kociego weta znam dobrego na grochowie, nawet 2 lecznice :)
Jedna to Tygrysek na ul.Międzyborskiej, druga troche tańsza, ale z mniejszym zakresem badań to ul. Kinowa 10 (bardzo miła wetka, specjalistka i miłośniczka kotów)
Zapisane
BC + koci podrostek

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #7 : 2005-04-30, 17:48 »
Maja kotka miała sterylizację w Tygrysku i nie było problemów. Mieszkam na Pradze właśnie. A na Kinowej nie byłam, kiedys jeździłam jeszcze do...kurcze nie pamiętam, ale po za Warszawą.
Zapisane
...

Dasha

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #8 : 2005-09-29, 14:27 »
dr. Jurka na ochocie jest położnikiem a nie potrafił rozpoznać ciąży u mojej suni!!! zdecydowanie wole lecznicę MULTI-WET ul. Gagarina 5 i dr. Gizińskiego, który tam pracuje
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedz #8 : 2005-09-29, 14:27 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #9 : 2005-11-22, 21:37 »
hmmm co do lecznic w wawie polecam lecznice na ulicy 27 grudnia - numeru nie pamietam, jednak ulica nie jest zbyt duża. przyjmuje tam kilku wetów i z tego co widziałam każdy jest dobry. Co więcej - przymuje tam Dr Janicki - najlepszy ortopeda, prawdopodobnie w polsce. Lecznica jest czynna codziennie od 9 - 20 w weekendy o ile dobrze pamietam od 15 - 29. Janicki przyjmuje we wtorki czwartki i piątki od godziny 13 (na wizytę u niego trzeba sie umawiać - przy czym od razu dam radę - lepiej zapisywać sie jak najwczesniej, przede wszystkim dlatego ze zdarza mu sie spozniac, i dlatego, ze niemal codziennie sa wykonywane operacje) Ogolnielecznica jest bardzo dobra, dobrze wyposażona (nie mają jedynie usg)

UWAGA - lecznica dla psów i kotów - na temat gryzoni niewiele wiedzą.


Data wysłania: 2005-11-22, 20:23
zapomniałam dodać - dzielnica - wawer
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

zakla

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #10 : 2005-12-22, 14:09 »
W calodobowej leczxnicy na Modlinskiej pani weterynarz stweirdzila, ze niufka mojej sasiadki ma ciaze urojona i podala jej hormony, po czym po dwoch godzinach od powrotu z lecznicy suka urodzila 6 szczeniat...
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #11 : 2006-01-27, 14:59 »
Mam pytanie mieszkam w Warszawie na bielanach, jeślibym chciała mojej kotce syjamskiej zrobic sterylke to gdzie polecacie sprawdzone kliniki, tylko może nie tak daleko az na  Pradze, co myslicie o Całodobowej na Bemowie nie znam jej dokładnej nazwy bo nie leczyłam tam psa ani kota ale jest tylko jedna całodobówka na bemowie. Jest straszna rozbierznośc cen. W jedej za sterylke chca 300zł w drugiej 250zł a w trzeciej 160zł a w innej jeszcze inna cena, nie wiem czy drogi znaczy dobry mogłby mi ktos podac pełne adresy sprawdzonych klinik w Wa-wie ale nie tak daleko.......I jaka powinna byc cena tej sterylki tak mniej więcej bo nie wiem czy az 300to nie za dużo a czy 100to nie za mało czy to ile biorą odziałowuje na tym jacy sa lekarze czy to może byc zwykłą pazernośc??
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #12 : 2006-02-22, 07:25 »
podejrzewam, że chodzi ci o lecznice na powstańców śląskich zdaje sieże 101 - hmmm jakby to określić - jest dobra, ale w zależności na kogo się trafi - i jest droga (osobiscie wolalabym nie ryzykowac). co do rozbieznosci cen - nie zawsze to ma znaczenie na jakosć weta, bardziej jest to pazernosc..
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

madzia66

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #13 : 2006-02-24, 23:12 »
świetna lecznica jest w warszawie na ulicy białobrzeskiej lekarzem jest murzyn ale o wielkim doświadczeniu nie naciąga na kasę i takiego podejścia do zwierząt jakie on ma życze każdemu Naprawde warto.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #14 : 2006-02-25, 00:47 »
Mniejsza o karnację, lepiej powiedź jaka to dzielnica, to bardziej przydatna wiadomość, bo nie każdy wie... (A zaoszczędzi to szukania.)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedz #14 : 2006-02-25, 00:47 »

AgaB.

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #15 : 2006-03-05, 21:09 »
Białobrzeska to na Ochocie-równoległa do Grójeckiej(w stronę dw.Zachodniego)
Zapisane

AgaB.

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #16 : 2006-03-07, 23:26 »
Na tej Białobrzeskiej jest tak:pierwsza wizyta 29 zeta za to że się zjawisz+leki jeżeli już coś....
Było tak przynajmniej jak koleżanka tam ostatnio była z piesiem.
Zapisane

Nisia

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #17 : 2006-03-22, 17:56 »
lekarzem jest murzyn ale o wielkim doświadczeniu nie naciąga na kasę
dr Kuoru Dembele. Przyjmuje tez w Elwecie na Niepodległości.

Zaś jeśli chodzi o gryzonie, zajęczaki, jeże itp. to doskanyły jest dr Wojciech Bielecki (innymi zwierzętami się nie zjamuje) - głównie w Klinice Małych Zwierząt SGGW, na której to uczelni sam wykłada (pon., śr, pt. od 15; ale do 16 nalezy się zgłosić, aby zostać przyjętym).
Warto polecic tez jego uczennicę - dr Milenę Wojtyś-Gajdę (specjalistę zwierząt futerkowych) na ul. Klemensiewicza (koło Tesco na Jelonkach). Pon, sr, pt 15-20, wt i czw 10-15. Udziela też porad telefonicznie lub mailowo.
Oboje ceny mają znośne, ok. 30 zł za pierwszą wizytę, każda dalsza 15 zł lub za darmo. Plus leki oczywiście.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #18 : 2006-03-22, 22:29 »
A... a... ale ja chcę togo mail'a... :cry: Dlaczego nie ma mail'a?
Zapisane

AgaB.

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #19 : 2006-03-22, 23:02 »
lek.wet. Milena Wojtyś-Gajda
Lecznicy na ul. Klemensiewicza 7, tel.664 66 88
przyjmuje: poniedziałki, środy, piątki w godzinach 15:00-20:00 oraz wtorki, czwartki w godzinach 8:00-15:00
e-mail: milena-wojtys@acn.waw.pl

 :D sama znalazłam :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #20 : 2006-03-23, 08:32 »
Dzięki Aga... :P Wiem, leń ze mnie (no w sumie, to najczęściej ja innym szukam). Co mi mówi to nazwisko... Hmm...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedz #20 : 2006-03-23, 08:32 »

Krystyna

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #21 : 2006-04-22, 18:48 »
Z całego serca polecam właścicielom chorych zwierząt  Natolińską Lecznicę Weterynaryjną- Warszawa ul. Belgradzka 1A.
Moja sunia Sara - owczarek niemiecki w sposób nagły bardzo ciężko zachorowała.. Udałam się do wyżej wspomnianej Lecznicy, gdzie psem zajął się dr. Tomasz Formiński.
Wykonał On natychmiast wszystkie możliwe badania mające ustalić przyczynę choroby.
Leczenie polegające na transfuzji krwi, podawaniu kroplówek, antybiotyków, leków przeciwgorączkowych, przeciwbólowych trwało nieustannie przez kilkanaście dni zahaczając o Swięta Wielkanocne. Podczas nieobecności Lekarza prowadzącego- dyżurujący na zmianę Dr. Dominika i Dr. Michał pozostawali z Sarą w Lecznicy w godzinach znacznie przekraczających czas ich dyżurów. Dr. Formiński natomiast  wielokrotnie dzwonił  pytając  o stan zdrowia Sary.
Obecnie stan zdrowia mojej suni zaczął się poprawiać właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu lekarzy tej Lecznicy a szczególnie Dr. Tomasza Formińskiego.
Na uwagę zasługuje stosunek w/wymienionych lekarzy do zwierząt- serdeczny, ciepły, pełen serdecznej troski.
Uważam,że Natolińska Lecznica Weterynaryjna  jest wzorem dla wszystkich pozostałych lecznic dla zwierząt. Polecam ją wszystkim!!!!!
Z wyrazami  wielkiego uznania i podziękowaniami za uratowanie Sary- :)
                                             Krystyna Wilińska


Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #22 : 2006-04-22, 20:42 »
Napisałam do Pani Mileny i zero odpowiedzi... Co tam, że to była Wielka Sobota... :P Ale się nie martwię, to ona powinna... bo jak nie odposze... to pójdę tam osobiście... :P
Zapisane

Nisia

  • Gość
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #23 : 2006-04-28, 16:35 »
Charon, polecam też lecznicę Oaza. http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/
Jest tam forum lecznicy, mozna też napisac na forum. Kierowniczką, a zaraz specjalistka od futerkowych jest Lidia Lewandowska (polecana przez Wojtyś).
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #24 : 2006-04-28, 17:44 »
Ok, dzięki... ;) Zmolestuję ją... :D
I d. nie mogę sie zalogować, tzn. olał mnie e-mail aktywacyjny...
Napisałam mail'a, nie liczą na odpowiedź, bo na wstępie było napisane jak to są zajęci i ile to mail'i do nich dochodzi... :(
« Ostatnia zmiana: 2006-04-29, 12:04 autor charon »
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #25 : 2006-04-29, 13:12 »
charon, nie dostalas maila aktywacyjnego?
 ja mam tam konto i moge ci udostepnic, nie uzywam ;P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #26 : 2006-04-29, 13:41 »
Dzięki! :* Na razie napisałam mail'a i zobaczymy.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #27 : 2006-04-30, 21:17 »
Charon - jeśli chcesz sie czegos dowiedzieć od M. Wojtyś - to napisz to mi - szybciej uzyskasz odpowiedź niz mailem  (tzn - łatwiej będzie się z nia kontaktować przeze mnie :] )
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedz #27 : 2006-04-30, 21:17 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #28 : 2006-04-30, 21:38 »
Poczekam jeszcze czy mi ta Pani odpisze. W akcie desperacji przecież mogę sama pójść do Pani Wojtyś, a nie zawracać tobie głowę... ;) No i jeszcze muszę poleźć w tej sprawie do czytelni, z nożyk tam coś będzie, tylko czasu na przesiadywanie tam brak... :( Więc pewnie wszystko siędo wakacji przeciągnie. Dzięki, że jesteście takie pomocne... :D

Aha, skoro już tu jesteś Iras i się znasz, to możesz mnie uświadomić o szkodliwości winogron/rodzynek dla zwierzków? (Szczególne uwzględnienie myszy... :P )
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wet w Warszawie
« Odpowiedź #29 : 2006-04-30, 21:48 »
Nigdzie nie mowilam ze sie znam - czyli jednym slowem, nie mam pojecia dlaczego winogrona i rodzynki moga byc szkodliwe. Co do zawracania glowy - raczej bym tak tego nie nazwala - po prostu ide do szkolki, zadaje pytanie kolezance, i na drugi dzien dostaje odpowiedź :D (o ile pytanie zadaje we wtorek, czwartek, albo niedziele..)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 27 zapytaniami.