Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne stany  (Przeczytany 4341 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Dziwne stany
« : 2009-05-01, 20:08 »
No więc... kilka lat temu mialem dziwne jakby "ulecenia" w nocy.
Calość przebiegala jakoś tak, że leże w lóżku i nagla przestaje czuć ręce i nogi jak normalnie, zamiast tego czuje jakbym mial kikuty zamiast nich, i jeśli sie w pore nie szarpne to calkowicie przestaje je czuć. Potem zasypiam i widze coś jakby ogromny Filodendron caly plonący, ktoś do mnie szepcze ale ja tego nie chce sluchac i budze się z drgawkami i wtedy równiez z placzem(mialem coś okolo 6 lat). Gdy się pudze nie leże w lóżku tylko stoje na nim pod ścianą. Przynajmniej tak mi mama mówila.

Teraz równiez takie coś miewaam z tym że umiem nad tym zapanowac i jesli w miarę szybko szarpne kończyny i zaczne myślec o czyms przyjemnym to ucieka.

Nie wiem co to jest, ostatni raz mialem ten napad okolo 6 roku życia, od tej chwili panuje nad tym.

Co z tym można zrobic? :(
Zapisane

Hio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 66
  • wszystkie tygrysice robią miau miau ^o^
Odp: Dziwne stany
« Odpowiedź #1 : 2009-05-01, 20:55 »
Pojsc do lekarza?
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Dziwne stany
« Odpowiedź #2 : 2009-05-02, 08:49 »
Bylem u lekarza, nic nie stwierdzil tylko kazal iś c do psychologa który tez nic nie stwierdzil;/
Tylko że to moja wyobraznia.To mialem to wtedy kilka razy w każdą noc i do jakiegos znachora co duchy wypędza poszlismy, to byla kobieta i wylala wosk mi nad glową i powiedziala ze się boje psa;/ A to totalna bzdura... no i od tamtej pory jakoś nnie mam takich uleceń calkowicie.


Nie wiem co z tym zrobić bo to naprawde nie jest komfortowa sytuacja kiedy mnie to napada, co prawda teraz już mam tylko to z kończynami ( że ich nie czuje) ale podejrzewam ze gdybym nic z tym nie robil to bym znowu nie mial panowania nad sobą...

Może ktoś się wypowiedzieć bardziej żlozonym zdaniem;p?

Pozdrio
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne stany
« Odpowiedz #2 : 2009-05-02, 08:49 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Dziwne stany
« Odpowiedź #3 : 2009-05-03, 09:32 »
byłes u psychologa, ktory stwierdził, że to Twoja wyobraznia, i tylko tyle wam powiedzial? Zamiast do znachora było trzeba isc do innego psychologa .. bo psycholog nie ma tylko stwierdzić ale poradzić co robić dalej .. i moze wybierz sie teraz do innego psychologa ..
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Dziwne stany
« Odpowiedź #4 : 2009-05-03, 12:06 »
Nie wiem... może poczekam jeszcze trochę i udam się tam gyd to będzie powracalo? W sumie to mialem to jakies 9 lat temu taki napad, a ostatnio takie pierwsze "objawy" jakiś rok temu. Może jeszcze poczekam...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.