Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przewlekle przeziebienie - prosze o rade  (Przeczytany 3275 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sandra

  • *
  • Wiadomości: 2
Przewlekle przeziebienie - prosze o rade
« : 2011-01-18, 11:58 »
Mam pytanie i dosc duzy problem z moim kotem. Nie wiem co robic ...
Generalnie moje zwierzatko bylo przeziebione i dostalo na to antybiotyk. wszystko byloby dobrze gdyby nie fakt ze choroba zaczyna wracac a ja nie moge z nia isc do weterynarza. Pare miesiecy temu miala bardzo uporczywy katar ktory sam przeszedl a teraz mam wrazenie jakby miala zatkane cale zatoki, cos jej charczy w gardle i wogole sobie nie potrafi z tym poradzic. Nie moze oddychac i w bardzo szybkim tempie traci sily. do weterynarza bede mogla pojsc moze jutro albo pojutrze ale nie zmienia to faktu ze musze jej jakos pomoc najlepiej 'domowymi sposobomi' tyle ze nie mam pojecia co mogloby kotu pomoc a nie zaszkodzic. Podawanie kropli do nosa jest raczej absurdalne tak samo jak inhalacje chyba ze ktos z was wie ze nie zaszkodza to sprobuje. Prosze piszcie co wam tylko przyjdzie do glowy ... Z gory bardzo mocno dziekuje !!
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Przewlekle przeziebienie - prosze o rade
« Odpowiedź #1 : 2011-04-01, 18:55 »
Kot moze być zarazony kocim katarem lub herpeswirusem. Wet konieczny. Zupelnie nie rozumiem czemu nie mozesz pojsc do weta - mieszkasz na bezludnej wyspie ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 24 zapytaniami.