Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Tak nie moze być!!  (Przeczytany 6399 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #30 : 2005-02-02, 13:41 »
skrzywdzona to to ona nie jest ale po prostu pamiętam siebie i moich rówieśników  w tym wieku... myślę, że nieporządanych wrzaskunów mozna pozbyć sie z klasą... choć bywa to czasem skomplikowane :?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #31 : 2005-02-03, 18:22 »
Cytuj

czy Ty również dajesz do cenzury swoje posty rodzicom    ? przeciez też nie jesteś penoletnia  ?

Ale jednak jest różnica między moim wiekiem a Koci... Sugeruję, że nie przekroczyła 13 roku zycia, więc wg. Erixona jest w wieku szkolnym, a ja we wczesnej adolescencji. Mam ponad 16 lat i nie potrzebna mi pomoc rodziców przy pisaniu... :?  
Tu już nie ma znaczenia czy ktoś jest pełnoletni, czy nie, ale w jaki sposób się wyraża na temat swoich poglądów. ;)
Cytuj

myślę, ze następnym razem Kocia12 będzie ostrożniej umieszczać swą twórczość na forum.

Miejmy nadzieję  :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #32 : 2005-02-03, 18:27 »
jesteś bardzo stanowcza. przecież każdy wiek ma swoje szaleństwa i każdy robił (i robi) jakieś głupoty. to ze Kocia czyni to nagminnie to sama sobie sytuacje komplikuje ale przecież nie jesteśmy od tego by osądzać ;)
a mojego poprzedniego postu do Ciebie nie traktuj go tak poważnie ;)  chyba za mało mrugaczy wstawiłam byś zrozumiała intencję, co? ;)  ;)  ;)  ;)  ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #32 : 2005-02-03, 18:27 »

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #33 : 2005-02-03, 18:33 »
Cytuj

to ze Kocia czyni to nagminnie to sama sobie sytuacje komplikuje ale przecież nie jesteśmy od tego by osądzać

Tak, wiem, ale powinniśmy ją jakoś naprowadzić na właściwą drogę, aby nie miała nieprzyjemności. :)
Cytuj

a mojego poprzedniego postu do Ciebie nie traktuj go tak poważnie  chyba za mało mrugaczy wstawiłam byś zrozumiała intencję, co?

Nie, mrugaczy było akurat  ;) Ale ja już tak odruchowo...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #34 : 2005-02-03, 19:02 »
wojownicza dusza, co? ;)
rozumiem, też byłam wojowniczką (i nadal po trosze jestem) z kompletnym brakiem poczucia humoru (no tu już troche lepiej ;) ). ale z tego można wyciągnąć zalety i żyć zdodnie ze światem :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #35 : 2005-02-03, 20:43 »
Cytuj

rozumiem, też byłam wojowniczką (i nadal po trosze jestem)

Ale posiadanie kota trochę Cię "pohamowało"? ;)
Cytuj

ale z tego można wyciągnąć zalety i żyć zdodnie ze światem

Ale czytając posty Koci dotyczące tego kontrowersyjnego tematu jakim jest stosunek wielu ludzi do zwierząt, trudno żyć w zgodzie z okrutnym światem :(
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #36 : 2005-02-03, 20:49 »
kot też sie do tego przyczynił a właściwie to był preludium. wiecej zdziałała moja mała wojownicza córcia ;)
ja żyję w zgodzie ze światem, bo to nie świat jest okrutny ale niektórzy ludzie. każdy z nas błądzi tylko w róznych wymiarach. moja córka jest chowana w miłości i poszanowaniu wszystkiego co zyje, pobudzam w niej tolerancje i ciekawość świata i czasem jak widze rodziców, którzy w imię dziecięcego dobra robią ze swych pociech kaleki to jest mi smutno. lecz cóz, każdy błądzi... świat jest piękny i kocham go z całego serca wraz ze wszystkimi stworzeniami, nawet tymi okrutnymi, choć tu me serce przepełnia takze i smutek.
jakby nie było, z wojującego mistrza miecza zmieniłam sie w mnich wędrowca, który nie okazuje swych umiejętności za często...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kasia8989

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #37 : 2005-02-03, 22:28 »
pao ty mnie po prostu z nóg powalacz tymi wypowiedziami :shock:  :shock:
normalnie jak to czytam  to mi szczena opada(pozytywnie oczywiście)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #38 : 2005-02-03, 22:43 »
Cytuj

dobra robią ze swych pociech kaleki to jest mi smutno


Czyli np. wychowują tzw. bezstresowo? Słyszałam taką hstorię o dziewczynce która jadąc metrem siedziała i kopała jakąś stojącą panią, a jak ktoś zwrócił uwagę jej mamusi, to paniusia powiedziała że nie będzie dziecku zwracać uwagi bo wychowuje jej bezstresowo... :roll: Potem jakiś chłopak... coś zrobił... nie pamiętam co, żeby nie skłamać... przykleił kobiecie gumę do torby czy coś... nie pamiętam, ale coś ten styl i skomentował że jego matka też wychowywała bezstersowo... :P

Sorki, taka dygersja... :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #38 : 2005-02-03, 22:43 »

Kocia12

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #39 : 2005-02-09, 10:43 »
No może niektóre są nieprawdziwe,bo sama nie wiem bo ktoś mówił że ktoś coś takiego zrobił.Ja nie dziecko!!!!! :P  :P  :P  :P  :P  :grr:
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #40 : 2005-02-09, 13:49 »
O kurcze... czuję się tu jak na kółku dramatycznym  :lol:
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #41 : 2005-02-09, 14:08 »
OJ przepraszam, pomylilam sie :D Kocia ma 8 latek ;]
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #42 : 2005-02-09, 14:38 »
an w poście odnośnie wegeklubu napisała, że 12??? jak to jest???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #43 : 2005-02-09, 16:47 »
Cytuj

No może niektóre są nieprawdziwe,bo sama nie wiem bo ktoś mówił że ktoś coś takiego zrobił.Ja nie dziecko!!!!!

Ale dorosła też raczej nie jesteś. ;) A skoro umieszczasz tu takie historie, to chociaż niech będą porawne stylistycznie, ortograficznie, gramatycznie itp. Tak jak wszesniej pisałam, poszukaj i wklejaj prawdziwe historie, które na pewno nie będą wręcz rozśmieszać...
Cytuj

an w poście odnośnie wegeklubu napisała, że 12??? jak to jest???

Po prostu prawdopodobnie zawyża sobie wiek, aby nie być "dzieckiem".
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #44 : 2005-02-09, 17:29 »
tak podejrzewam ale chciałam przeczytać jej komentarz... ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Tak nie moze być!!
« Odpowiedz #44 : 2005-02-09, 17:29 »

Raven

  • Gość
Tak nie moze być!!
« Odpowiedź #45 : 2005-02-09, 17:43 »
Cytuj

tak podejrzewam ale chciałam przeczytać jej komentarz...

Ja też bym chciała. Trzeba będzie poczekać na wyjaśnienia...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 26 zapytaniami.