Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Wilki  (Przeczytany 11624 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arwen

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #30 : 2003-09-02, 22:23 »
Heh....Niestety....ludzie wybijają coraz więcej wilkow....tych pięknych zwierząt... :( A przecież to nie ich wina! Tylko, ze nikt z tych niby "mądrych" ludzi, ktorzy maja władzę, nie pomyśli o tym, ze przydałoby się zwierzętom trochę przestrzeni. Tam by mogly normalnie zyć. I skończyłyby się problemy z gospodarstwami itd...Skoro polują na zwierzęta słabsze, natura sama wyrownałaby liczbę zwierząt. I po co tu je zabijać? :?
Zapisane

mili

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #31 : 2003-09-02, 22:36 »
Taaaa.... jasne. Pozabijać! To ludzi jest za dużo a nie wilków. I co? Może pozabijasz też ludzi? Jest ich tak wiele, robią same szkody  :?  Ehhh... szkoda słow, gdyby wszyscy tak myśleli to nie wiem czy jakiekolwiek zwierzęta by teraz istniały.
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #32 : 2003-09-03, 13:50 »
Wilk to gatunek zagrożony, nie rozumiem dlaczego "trzeba" do niego strzelać. Popatrzcie, ilu ludzi jest na ziemi - trzeba trochę postrzelać, bo same szkody wyrządzają Matce Naturze. Ona dała nam dom, podzielmy się nim ze zwierzętami. Ludzie są wszędzie, rozepchali się na całą planetę! Czasem żałuję, że urodziłam się człowiekiem...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #32 : 2003-09-03, 13:50 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Wilki
« Odpowiedź #33 : 2003-09-03, 20:01 »
Sugerujesz Anilewe, że jeżeli twój ojciec jest myśliwym to rozumie lepiej świat przyrody od biologów? Otóż myślę, że nie. Wyobraż sobie młode wilczki których rodzice zostali zastrzeleni przez myśliwych. Ich strach, cierpienie i rozpacz. Jak sobie poradzą bez rodziców? Co będą jeść jeżeli jeszcze nie umieją nic samodzielnie upolować? Po prostu również zginą. Zastanów się nad tym choć przez chwilę.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #34 : 2003-09-04, 18:35 »
Nie bede sie trula glupotami :P
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #35 : 2003-09-04, 18:40 »
zoolog, przeciez mozna zrobic tak, ze odstrzelac wilki mozna by tylko przez 2, 3 miesiace, a na czas rozrodu poprostu zakazac strzealania, przeciez na nie mowie o zuceniu sie na wilki! Ludzie! Z reszta nbie ma co gadac, ja becde tylko tracic nerwy piszac prawdel, a i tak nikt mi sie uwierzy... wic po co tu [pisac????????? Mam swoje zdanie, dobre zdanie, poniewaz wiem, jak jest, a i tak dostaje opierdziel (przepraszam). Nie sugeruje, ze biolog nic nie wie i ze mysliwy  wie lepiej. Wedlug mnie, biolog powinien znac DOKLADNIE czym sie zajmuje mysliwy, co robi i prawdziwi biolog powiniem POPIERAC mysliwych.
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Wilki
« Odpowiedź #36 : 2003-09-04, 19:38 »
Według mnie prawdziwy biolog powinien uświadamiać myśliwym, że strzelanie do zwierząt jest niehumanitarne. A co do tych wilczków to nie są to głupoty. Jest to samo życie. Posłuchaj piosenek Jacka Kaczmarskiego z cyklu " Obława". Może wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #37 : 2003-09-04, 21:37 »
Jesli jestescie przeciwko mysliwym, porozmawiajcie z pierwszym lepszym lesniczym, on powie to co ja....
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #38 : 2003-09-05, 09:30 »
Ja nie jestem przeciw mysliwym ale oni wszystko wypaczyli.
Maja się zajmować odstrzałem cvhorej zwierzyny bo nie ma drapieżników...
oni stzelają do najsilniejzych...
Mają chodzić po chasczach i szukać chorych zwierząt ...
oni budują ambony przy miejscach żerowania.
Mają się opiekować lasem...
przy czym opiekują się tylko zwierzyną łowną...
po co... :( ?

 Myśliwi są zamiast drapiezników...
A teraz okazuje się że wybijają jedynego prócz niedzwiedzia
i kleszcza naturalnego wroga kopytnych...

  To nie jest funkcja niezbędna - mysliwy...
to funkcja zastępcza.. zamiast drapieżników.

Płakać mi się chce dziewczyno jak czytam te twoje bajki.
WQiem że twój ojciec jest dla ciebie strasznym autorytetem
moze nawet masz taki wiek... a on pewnie jak to każdy zawodowy oprawca
...ups .. sorry myśliwy.. jest człowiekiem o silnej konstrukcji psychicznej,
ale moze kiedyś jak podziesz np. na AR wydział leśnictwa ...zrozumiesz

  Nie zawsze to co mówią bliscy jest prawdą..
Sądze że macie duzo kasy, jak go stać na chociażby naboje do tych swoich pistoletów...
nie lepiej pomóc finansowo okolicznym rolnikom którym to podobno wilki zagryzają owce
i uratować przyrodę... czy zastanawiałaśsię
dlaczego z Niemiec przyjeśdzają na polowania do nas...
Bo tam juz nie ma zwierząt... tam jest tak jak chce każdy myśłiwy...
las posprzątany drzewa odmiezone wszystkie proste i takie same...
i zero zwierząt.... bo wszystkie nad kominkami wiszą...
  Czy myślałaś że jak twoje dziecko spyta co to wilk
to powiesz mu ze takie coś podobne do owczarka niemieckiego...
Albo pokażesz mu trofeum nad kominkiem dziadka...
  pomyśl o tym...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #38 : 2003-09-05, 09:30 »

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #39 : 2003-09-05, 18:35 »
Po pierwsze, nie nowi sie pistoletu na polowania, tylko sztucer, lub strzelbe. ;) Mowisz, ze nie pomagaja rolnikom, wlasnie bardzo pomagaja! Strzelania do dzikow, ktore niszcza zboze, wykopuja bulwy ziemniakow, to nie ejst po nic! To jets poi to, zeby pomagac rolnikom. Piszcie, co chcecie, ale i tak mnie nie przekonacie. Mozecie mi wierzyc, ze ja nie jestem dio konca calkiem za mysliwymi, ale w wiekszej czesci jestem za nimi. Czasem mi sie nie podobaja mysliwi, nie podoba mi sie ich zachowanie... przez nich, znaczy w ich towarzystkwie z mojego taty robi sie taki sam czlowiek jak oni, czyli gbur i tylko myslistwo, tylko polowanie, juz nic go nie obchodzi... on robi to tylko na pokaz... to mnie najbardziej denerwuje. Urazilam sie do mysliwych, ale nie do myslistwa. Dziekuje Galago, ze wreszcie przestaliscie na mnie  najezdzac i wrzeszzczec, tylko zrobiliscie z tego dyskusje, w ktorej kazdy wypowiada sobie swoje zdanie, a nie ejst zjezdzanie kazdego po kolei, za to dziekuje. Prosze cie, tylko nie pisz bzdur wzietych z nieba. Oni  maja sie zajmowac lasem i zwierzyna. Nie bez powodu sa lyudzie typu 'lesny policjant' sama z nam takiego, strzela do zwierzat, ale zajmuje sie takze lasem, tepi szkodniki (w tym wyp[adku owady) ktore niszcza drzewa iglaste. Zakladaja karmiska i jest wiecej przypadkow, kiedy tylko sypia jedzenie i nie siadaja na ambonie. W wczesniejszym temacie slyszalam, ze karmi sie tylko sarny, to ejst totalna bzdura i bujda. Karmi sie sarny (itp kopytne), dziki, bazanty, zajace i wiele, wiele innych zwierzat; To nie jest tak, ze tylko sarenki, nie. Karmi sie wszystkie. Tylko prosze, ze jak juz wam brakuje rgumentow, nie wynajdowac tego typu bzdur, bo duzo forumowiczow, uwaza to za prawde, prosze nie robic wody z muzguy :)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #40 : 2003-09-06, 09:17 »
Właśnie o tym mówię.
chcę bys zrozumiała że jest inne wyjście.
Ziemia to piękne miejsce.
I siedlisko największej zarazem hipokryzji zycia...
Przede wszystkim o tym mówiłem.
To nie jest pomc rolnikom.
To jest tymczasowe zaleczenie ran, jakie sami wyrzadzmy przyrodzie.
Pomysl dlaczego dziki wychodzą z lasu..
Bo są głodne, lub jest ich za dużo..
I pierwsze i drug9ie przez ludzi.
Nie ma równowagi bo nie ma drapiezników... bo te są
ko0nkurencją dla człowieka.
To że wybiją każdego wilka dzika co zabije lub zniszczy plony
nic nie zmieni... Trzeba ratować lasy, trzeba dawać dopłaty rolnikom
za straty a nie dobijac tą ledwo żyjacą nature.
Zrozum że pieniądze to nie wszystko... to ze rolnik poniesie straty powinien mu ktoś to wynagrodzić
ale nie kosztem śmierci niewinnych.
PRZYRODA JEST NASZYM DZIEDZICTWEM NASZĄ WSPÓLNĄ WŁANOŚCIĄ
a nie grajdołkiem twojego taty jego kumpli i paru rolasów
przy lesie co utłuką wszystko jak idzie bo im ziemnioczki co podepcze
... ja nie zgadzam się
by zabijano moją przyrodę !!!!!!!!!!!!
 
Widzę że nie chwyciłaś moich aluzji.. własnie o tym pisałem... oni dokarmiają tylko to co można zastrzelić... rezte mają gdzieś.. a las to łancuch pokarmowy to sieć... a nie
sypialnia dla przyszłego trofeum...


Wiem dokładnie jak działa broń. Bardzo lubię ją ale nigdy bym nie strzelił do niczego co żyje. Byłaś kiedyś na polowaniu.. widziałaś jak umiera sarna..
Proszę idz z ojcem niech ją zabije i patrz jej w oczy jak odchodzi.. proszę zrób to...
i powiedz mi co poczujesz do swojego ojca mordercy... gdy na twoich dłoniach
odejdzie życie... z ołowiem z kościach, z porozrywanymi ścięgnami... sama bez stada wsród psów i ludzi... tylko dlatego że z głodu wyszła na pole rolnika który uprawia ziemię ...

tę samą ziemię która należała do przodków tej sarny od zawsze...
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #41 : 2003-09-06, 10:45 »
Blam na takim polowaniu... wczesniej juz mowilam, ze nie dokoncami sie podoba myslistwo... widzialam jak ta sarna lezala, bo zanim tata ja dobij to uciekla do lasu... Ale sluchaj, nie osadzaj calkiem mysliwych. To nie mysliwi powycinali lasy i teraz musi byc mniej zwierzat, zeby wszystko bylo w porzadku. Mysliwi teraz musza naprawiac, co inni ludzie zniszczyli. To nie jest wina mysliwych, ze teraz musza zabijac...
Zapisane

Buffy

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #42 : 2003-09-07, 17:38 »
.... Brak mi słów Anilewe... Popierasz szczelanie do wilków, myślisz, że myśliwi to regulują liczebność gatunków na właściwą?! Nie! Było dobrze, liczebność każdego gatunku, regulowały inne zwierzęta, w tym wilki! Było tak, dopóki komuś nie ubzdurało się, że wilki trzeba wybijać! Ludzie, myśliwi, jedynie zakłócaja porządek w przyrodzie! Tyle tylko mogę powiedzieć. I jeszcze wilka masz na emblemacie...........
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #43 : 2003-09-07, 18:06 »
to nie bylo, ze tak nagle mysliwym zachcialo sie strzelania do wilkow, tylko ci, co wykarczowali lasy zaburzyli porzadek w przyrodzie i mysliwi musza to teraz naprawiac, ludzie zrozumcie wreszcie, ze mysliwi nie strzelaja tak o sobie, bo im sie podoba.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #44 : 2003-09-07, 21:45 »
Czy wiesz co to łancuch troficzny?
Czy wiesz co to klimaks pokarmowy?
Weź i doczytaj bo się płakac chce.
Wiesz dlaczrgo równowaga jest zaburzona.
Przez takich kretynów jak rolnicy i mysliwi.
PRZYRODZIE BRAKUJE DRAPIEŻNIKÓW
Każdy drapieżnik rteguluje liczebnośc
konsumentów pierwszego rzędu..
To one niszczą skromne zasoby leśne.
Zabijając wilka zabijasz las...
Nie rozumiesz...
Czy to tak trudno pojąć...
Myślenie twojego ojca i jemu podobnych
ludzi jest jak wrzód na dupie naszej planety..

Mam dosyć bezsensownego tłuczenia w towoją
głowe kagankiem wiedzy... bo po prostu
jesteś głucha na wszelką wiedze jaką
można przekazać.

   Niech twój ojceic parska smiechem ile chce
bo to nie ja jak wsciekły potwór ganiam
sarny po lesie i nie dobijam ich.

Weżcie zróbcie mi przyjemność
niech wszyscy myśliwy wsadzą sobie
lufy w gęby i nacisną na spust...
acha ... i niech to zrobią obok wysypiska smieci...
to ta próżnia wyzwolona z ich pustych głów
posprząta ładny kawałek naszej planety...

Ale co zrozumie curusia bogatych panów...
sorry.. uraziłem... przecież to sport
dla biedaków tak..
czy wiesz ile psów utrzymałoby się za jedną giwerę twoje ojca...
czy wiecie ze jedna taka pukawa kosztuje ok 2000 do 6000 zł..
sorry ale jakośnie widzę dbania o naszą planete...
no chyba ze marzeniem jest
dzika krowa i dzika pszenica...
o może rezerwat marchewki...

ja koncze z tobą... mam gdzieś..
a jesli zobacze na swoim terenie jakiegos mysliwego,,,
jak zawsze... pozegna sie z oponami...
uff sorryyy.... ale was stać...
bo jak ktoś ma terenowy jeep... to na opony bedzie miał...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #44 : 2003-09-07, 21:45 »

Arwen

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #45 : 2003-09-08, 13:28 »
Ehh...no tak... :?
Dziki wykopują ziemniaki z pola rolnikow...Dlatego trzeba je zabić...Tak myślą myśliwi :grr:  Ale gdyby tak pomyśleć...dlaczego dziki wyszły z lasu...? Dlatego, ze jest ich za dużo...Dlaczego jest ich za dużo? Bo nie ma wilkow...ktore zostały wybite...wiadomo przez kogo...Tak więc...To błędne koło. Gdyby myśliwi nie wybijali wilkow, to mogłyby one polować np. na dziki. Wtedy dzikow nie byłoby za dużo i nie rozopywały pól rolnikow. Ludzie sami sobie szkodzą...Nie wybijaliby wilkow, wtedy byłoby dobrze...a tak...to cierpią na tym wilki, dziki i inne zwierzęta :( ...A przecież natura wyregulowałaby się sama...Gdyby tylko dać zwierzętom wolność, ktorą już dawno im zabrano... :cry:  Dać im przestrzeń, gdzie mogłyby normalnie żyć...
Zapisane

Buffy

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #46 : 2003-09-09, 14:27 »
Dać im PRAWO DO ŻYCIA! Bo ludzie, niestety już dawno im je odebrali... Zwierzęta w świecie człowieka, już żad praw cyba nie mają. Nawet tego najważniejszego... Szkoda słów.... :( Ehhhh....
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #47 : 2003-09-26, 16:23 »
Anilewe czy chcesz żeby Polska była w takiej sytuacji jak Norwegia? Prosze pocztaj jak tam odbywało sie "polowanie" na wilki.

Kontrowersyjne polowania na wilki zakończyły się niestety pełnym sukcesem myśliwych. Dziewięć norweskich wilków straciło życie. W czasie masakry udało się zweryfikować liczbę wilków [z wcześniej szacowanej na 7-20 - nie mylić z szacunkami wobec populacji południowej Skandynawii]. Jak podaje norweski dziennik Aftenposten w tej chwili pozostał JEDEN [!] osobnik - przyrodnicy nadali mu imię Martin. Norwegia powróciła do "ochrony" wilka (bo siłą rzeczy już nie wilków). Nie można jednak zapomnieć o zjawisku kłusownictwa.
   W czasie polowań do pewnego momentu norwescy ekoaktywiści starali się ratować wilki krażąc po terenie polowań, by odstraszyć drapieżniki i utrudnić myśliwym dokonanie masakry. Niesetety - w pewnym momencie przedstawiciele lobby hodowców zaczęli niszczyć im namioty, sprzęt, a sami aktywiści zostali pobici. Czworo z tych, którzy dokonali dewastacji obozu aktywistów stanęło już przed sądem - wszyscy pozwani w momencie ataku byli pod wpływem alkoholu. Sąd w czasie procesu potraktował owo upojenie jako okoliczność łagodzącą. W internecie pojawiło się retoryczne pytanie: czyżby te xsame czyny po pijaku były mniej niebezpieczne?
   Czy protesty miały sens? TAK! Większość wilków odstrzelono z helikoptera, a ten w wyniku protestów przez jakiś czas został wycofany [jeden z współwłaścicieli nagle stwierdził, że "lubi wilki"]. Niestety - po jakimś czasie pojawił się nowy helikopter, ale naprawdę niewiele brakowało, by ta chwilowa przerwa uratowała część wilków.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #48 : 2003-09-26, 18:40 »
ja nie mowie o calkowitym wytepieniu wilkow, tylko odstrzale wilkow w niezaduzych ilosciach. Oczywiscie mialy by swoje okresy czasu (kiedy maja mlode) zeby nie mozna bylo na nie strzelac. Alez ja poprostu nie mowie o calkowitym odstrzale. Nie chce, zeby bylo tak jak w Norwegii, toze tam tak jest, to nie znaczy ze u nas tez ma tak byc.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #49 : 2003-09-26, 18:53 »
Jeżeli chociaż 20% społeczeństwa ma takie podejście do wilków ja ty to najlepiej napisać, napstrykać i naoglądać sie wilkom w naturze bo za pare lat będzie to zwierze w ogrodzie zoologicznym z napisem na plakietce "zwierze niewystepujące w stanie dzikim"

Wiesz czemu "mysliwi" chcą strzelać do wilka? bo to naturalny drapieżnik który żywi się tym co oni zabijają przez co kopytnych jest mniej a co za tym idzie koła łowieckie zmniejszają ilość sztuk do odstrzału.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #50 : 2003-09-26, 19:02 »
Taaaaaaaaaa........ jasssssssssne. Chca strzelac do wilka, bo jest go za duzo. I dlatego tez chce strzelac, zewby poprostu ani tego, ani tego nie bylko za duzo.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #50 : 2003-09-26, 19:02 »

Tafta

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #51 : 2003-09-26, 19:33 »
To może nie na temat (chociaż wspólnym mianownikiem jakby nie patrzec jest wilk ;)) ale te zdjęcia są po prostu piękne :)

Orca
Alyeska
Al
piękny
Seneca & Chetan
Socrates
Being
zimno
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #52 : 2003-09-26, 19:38 »
No fajnie ze piekne, ale jedna taka mama wilk moze zabic kilka mam kuropatw albo wszystkie mlode z gniazda.

Ja tez uwazam, ze sa piekne, ale coz...
Zapisane

Tafta

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #53 : 2003-09-26, 19:55 »
Jasne - a jeden myśliwy może wybić o wiele więcej kuropatw niż wszystkie wilki razem wzięte...
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #54 : 2003-09-26, 19:59 »
Jasne - skad ty wzielas takie glupoty? po to sa sezony, zeby wystrzelac odpowiednia ilosc zwierzat.
Zapisane

Tafta

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #55 : 2003-09-26, 20:07 »
"odpowiednią ilość zwierząt"? Ty wierzysz w to co piszesz? Przeczytaj sobie ten temat od początku i ten o 'myślistwie'.

I nie życzę sobie, by ktoś taki jak Ty pisał, że jestem głupia. Zrozumiano?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #56 : 2003-09-26, 20:30 »
Cytat: Tafta
Ty wierzysz w to co piszesz?


Tafto zmieniam to pytanie, Anilewe cz ty ROZUMIESZ to co piszesz?

Popatrz temu zwierzęciu prosto w oczy nie na zdjęciu ale w naturze i miej siłe pozbawić go życia.

Wiesz jeżeli taki jest twój punkt widzenia to jesteś POTWOREM!!!

Poczytaj jak nasi sąsiedzi zazdroszczą polsce wilków, tam niedawno mieli taki punk myślenia jak ty i co? wilki oglądają w zoo lub na zdjęciach, albo przyjeżdzają do nas płacą grubo, łażą po lesie godzinami a kiedy zobaczą wilka to rozczulają sie jak dzieci, byłam świadkiem takiego zdarzenia, niemiec po 40 płakał jak dziecko kiedy zobaczył wilka, aż mi głupio było że nie doceniamy naszego dziedzictwa.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #57 : 2003-09-26, 20:55 »
wierze i rozumiem w to co pisze i nie powiedzialam, ze jestes glupia, tylko ze piszesz glupoty, a to roznica.

to ich sprawa, ze tak bezsensownie postapili z wilkami, ale tak sie teraz zastanawiam, czy ma sens dyskutowac na ten temat? i tak nic nie zmienimy. i tak zrobia tak jak zrobia, a juz mam dosc w taki glupi sposob nabijac posty, bo spokojnie moge tak to nazwac. Co ci da harpio, ze ponabijas sobie posty gadaniem, jaka to ja jestem glupia?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #57 : 2003-09-26, 20:55 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #58 : 2003-09-26, 20:55 »
To potworne kiedy ktoś uważa zwierzęta za jakieś śmieci, które można wyrzucić :( Jak można mieć w ogóle takie myśli, żeby zabić jakiekolwiek zwierzę? Taki człowiek jest na prawdę bez serca. Człowiek zabije dzika "bo mu wykopał ziemniaczki!". Ludzie! Opamiętajcie się :( A owce i inne zwierzęta hodowlane to pożywienie dla wilków. One muszą coś jeść! To ludzie wdarli się na terytoria wilków i zabrali im dom. Niech teraz sobie ponoszą konsekwencje w postaci zabitej owcy.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Tafta

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #59 : 2003-09-26, 21:07 »
Widzisz, jeżeli ktoś mówi, że piszę głupoty to dla mnie jednoznacznie oznacza to negatywną i niesprawiedliwą ocenę mojej osoby. Po prostu twierdzi, że jestem głupia. Dla mnie znaczy to mniej więcej to samo, bo 'głupcy piszą głupoty.' to raz.
 
Dwa - to sprawa nabijania postów. W wielu wątkach można powiedzieć, że ktoś nabija sobie licznik, ale w tym? Toczy sie tu bardzo poważna i nieprosta dyskusja, a Ty mówisz o nabijaniu postów? Po to chyba to forum istnieje, by sobie pogadać, podyskutować, wymienić poglądy, prawda?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.176 sekund z 31 zapytaniami.