Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: zając  (Przeczytany 1203 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morticia

  • Gość
zając
« : 2003-10-08, 11:34 »
Wiem że był już taki temat o zającach Tzn o tych co psy przyniosły ja mam drugiego Zającz się wychował jest już duży ale szczerze niewiele informacji mogę dostać o zającach Chcialam go oddać do ZOO ale tam powiedzieli że się nie nadaje bo to samiec Prawdopodobnie miał 2 lub 3 dni jak pies go przyniosł  i może dlatego się wychował Ale teraz od około 2 dni dziwnie się zachowuje zawsze urządzał wyścigi i po dworze i w domu a teraz śpi nie tylko w dzień ale i wieczorem Je normalnie ale dużo śpi nie wiem czy to przez to że zima idzie czy przez to że właśnie z 3 dni temu kiedy wzięłam go do domu  wskoczył na kuchenkę gdzie była patelnia z tłuszczem Zimnym oczywiście ale miał całe łapki i pyszczek w oleju Teraz jest czyściutki ale nie wiem czy to ma jakiś związek z jego zachowaniem może się zatruł tym olejem
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
zając
« Odpowiedź #1 : 2003-10-10, 16:04 »
Nic nie doradze w tej kwestii, ale mam jedno pytanie: skad pies go przyniosl?!
Zapisane

Morticia

  • Gość
zając
« Odpowiedź #2 : 2003-10-10, 18:40 »
U mnie są takie miejsca do lonżowania koni (Wiedźma pewnie wie o co chodzi  :wink: )  No wiadomo takie wydeptane miejsca na łące i między takimi 2 kołami był stary rów do skoków ale krzaki tam urosły I właśnie stamtąd psy przyniosły 2 zajączki już się nimi zaczęły bawić Musiały się urodzić albo tego samego dnia bo tak to by je przyniosły wcześniej I tak wszycy mówią że to cód że się wychowały bo dzikiego zwierzęcia nie da się w domu odchować a on sobie jakoś żyje skacząc po meblach ,biegając za mną i urządzając sobie wyścigi :wink:
Byłam z nim wczoraj u weta i on też zabardzo nie wiedział co jest bo stwierdził że ludzie zające trzymają tylko jako pasztet :P Ale prawdopodobnie musiał sobie łapkę stłuc a i miał krwiaka bo się w głowę uderzył i mu krew białka czu zalała ale teraz już powoli się wchłania
Zapisane

Forum Zwierzaki

zając
« Odpowiedz #2 : 2003-10-10, 18:40 »

Patka

  • Gość
zając
« Odpowiedź #3 : 2004-02-16, 14:58 »
a to ciekawe fajnie mieć zajączka ja bym go wypuściła do lasu lub n ałąke :wink:
Zapisane

madcoy

  • Gość
zając
« Odpowiedź #4 : 2004-05-06, 13:06 »
Cytat: Morticia
I tak wszycy mówią że to cód że się wychowały bo dzikiego zwierzęcia nie da się w domu odchować


Ludzie malo wiedza. Widywalem "domowe" dziki, sarny, wiewiorki i lisy.
Oczywiscie nie pochwalam trzymania dzikich zwierzat w niewoli, ale sa sytuacje kiedy w ten sposob ratuje sie im zycie.

Tak z ciekawosci - jak sie skonczyla historia z zajacem?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.