Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Olsztyńscy konarze  (Przeczytany 4270 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konik

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« : 2003-02-16, 12:41 »
Bardzo chciałabym pozn wszystkich olsztyńskich koniarzy. Chciałabym z wami korespondować i wymieniać się doświadczeniami. Zainteresowana też bym była wszystkimi tymi którzy jak ja mają świraa na punkcie koni i rzeczami z nimi związanymi. Błagam zkontaktujcie się ze mną :prosze:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #1 : 2003-02-16, 12:57 »
Witaj!
Ja rowniez kocham konisie!
Jezdze konno w Chorzowie Batorym i w Borkach Wielkich.
Jesli chodzi o Olsztyn (nie wiem ktory) w moim przypadku jest to Olsztyn kolo Czestochowy, stamtad pochodzi moja ulubienica kara klacz Nawa (Karusia), ale ona byla od prywatnego hodowcy nie z zadnej stadniny.
Pozdrawiam!
Zapisane

Izabela Szymczak

  • Gość
kaniara z olsztyna
« Odpowiedź #2 : 2003-02-16, 13:36 »
hej ja jestem z olsztyna napisz mi cos jeszcze o sobie salamis@wp.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

kaniara z olsztyna
« Odpowiedz #2 : 2003-02-16, 13:36 »

konik

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #3 : 2003-02-16, 16:18 »
Ja mieszkam w Olsztynie stolicy Warmii i Mazur. Piękne miasto, zapraszam.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #4 : 2003-02-16, 17:01 »
e...to bym calą Polske musiala przejechac zeby sie do Ciebie dostać  :wink:
Zapisane

konik

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #5 : 2003-02-16, 18:33 »
No to przykro mi może kiedyś w przyszłości spotkamy się na jakimś obozie.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #6 : 2003-02-16, 18:49 »
Ja jeżdze przewaznie na obozy do Borek Wielkich...ale m oże...kiedys  :wink:
Zapisane

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #7 : 2003-02-20, 18:42 »
ekhmm... juz w innym temacie napisalam ze wszyscy z Olsztyna... no ale trudno... no wiec ja nie jezdze konno bo moi rodzice mowili ze jestem za mala albo ze to jest za drogo. Ale w niedziele jade na pierwsza jazde konna, tak sama, a nie jakas krotka przejazdzka, mialam jechac tydzien temu w niedz ale chora bylam i musialam przelozyc, caly tydzien o tym myslalam i tyle "pieknych" ocen nalapalam... no ale do rzeczy moze jakies rady dla poczatkujacych?????
Zapisane

Emilka

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #8 : 2003-02-21, 15:31 »
eh..rady..wszystko powie Ci instruktor   ;)  :wink:
ale zacytuje moja "byla" instruktorke..ona mawial zawsze kiedy ktos mial odbyc swoj pierwszy teren.. "kolana to twoje zycie"  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Olsztyńscy konarze
« Odpowiedz #8 : 2003-02-21, 15:31 »

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #9 : 2003-02-21, 15:41 »
Dzieki Emilka :)
ale ja sie chyba normalnie zalamie!!!
Tydzien temu ja chora bylam, a teraz Natalia i nie wiem czy pojade, dzis kazalam jej w domu zostac, i miala caly dzien pod pierzyan siedziec, ale nie wiem czy do niedzieli wyzdrowieje, musze miec nadzieje, bo do nastepnej niedzieli chba juz nie wytrzymam!!!!!!
Zapisane

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #10 : 2003-02-23, 15:07 »
Mysle ze za to ze pisze post pod postem nie zostane ukarana bo juz go edytowac nie moge ale trudno najwyzej...
No wiec bylam na konich i bylo wspaniale jechalam na Genewie, ale nie wiem jaka to byla masc, niby kary, ale on byl troche brazowowy, no ale w zime przeciez trosze jasnieja, a moze byl gniady, nie wiem juz teraz... tylko sie ze mnie nie smiejcie bo cala godzine jechalam stepem, nie moglysmy szybciej bo nam nie pozwalali, a na dodatek moj konis byl taki lakomy ze zatrzymywal sie przy kazdej polance nie pokrytej sniegiem, ale byl kochany za tydzien tez jade jak beda wolne miejsca :D
Zapisane

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #11 : 2003-03-04, 16:48 »
Konik i Iza(jak moge tak mowic) w jakich stadninach jezdzicie i za ile????
Zapisane

Siva

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #12 : 2003-03-04, 17:07 »
Cytat: milka004
nie wiem jaka to byla masc, niby kary, ale on byl troche brazowowy, no ale w zime przeciez trosze jasnieja, a moze byl gniady, nie wiem juz teraz...


moze byl skarogniady??? :)
Zapisane

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #13 : 2003-03-04, 17:23 »
Siva moze i tak :)
W ta sobote tez bylam i teraz jechalam na genezie, ale juz wiem ze wole na genewie bo jet o wiele bardziej miekka i lepiej sie jedzie, i nie przechodzi niespodziewanie w klus ;)
W ta sobote tez jade, tylko moi rodzice cos juz mrucza, mowia ze to jest drogo, ale to wcale nie jest drogo 10zl/h, no coz najwyzej bede musiala to przerwac na jakis czas i zlapac jakas prace, ulotki albo cos... nie wiem bo jak juz zaczelam jezdzic to nie wytrzymam teraz bez jazdy :(
Zapisane

Siva

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #14 : 2003-03-04, 19:23 »
10 zlotych za godzine - drogo????? :shock:
w Warszawie bys zaplacila  co najmniej 20
Zapisane

Forum Zwierzaki

Olsztyńscy konarze
« Odpowiedz #14 : 2003-03-04, 19:23 »

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #15 : 2003-03-06, 15:42 »
Siva no i wlasnie o to chodzi ze to nie jest drogo a oni narzekaja... w piatek jade sie o ulotki popytac, a w sobote znow na konie jade :)
Mam problem z podskakiwaniem( zapomnialam jak to sie nazywa) w czasie klusu moze jakies rady???
Zapisane

Siva

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #16 : 2003-03-06, 16:21 »
anglezowanie
musisz mocno sie wczuc w rytm chodu konia i podnosic sie z siodla co drugie wybicie... trudno to opisac tak "na sucho"  :idea:
Zapisane

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #17 : 2003-03-06, 16:57 »
Rozumiem Siva ;) Ale i tak dziekuje :) Zobacze co z tego wyjdze w sobote :)
Zapisane

milka004

  • Gość
Olsztyńscy konarze
« Odpowiedź #18 : 2003-03-21, 17:58 »
No przybywam powiedziec ze bylam na konikach  :wink:
8 marca bylam i jechalam na Sniezce :kocham: slicznosci. Tylko ze dali mi takie niewygodne siodlo i strzemiona jakies dziwne, no ale bylo swietnie jak zwykle jest na konikach.
No i dzisiaj tez bylam jechalam na mojej kochanej Genewie :kocham:
Klusowalam :wink: na poczatku jak zaczelam to mi nogi ze strzemion wypadly, ojej co to bylo... no ale potem juz mi bylo dobrze :) Juz mi wszystko wychodzi  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 24 zapytaniami.