Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: nakostniaki  (Przeczytany 6379 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
nakostniaki
« Odpowiedź #30 : 2003-04-24, 20:02 »
jasn z emozesz jak nie kluje a zznaczsi tow icrac to hyab te wcitrki dizlaja i pod ich wplywam oon bediz cos tam costam i psz to moze podowac kulaiwne i owm potem moze sie zresrobuje ale po co /.zeby lepiej konaia sprzedac??,,bezsensu lepiej zeby nei cieprpial.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
nakostniaki
« Odpowiedź #31 : 2003-04-24, 21:01 »
ja tam sadilam ze rozne wcierki,balsamy,glinki  czy masci czy to rozgrzewajace czy to chlodzace przynosza konikowym nozkom ulge a nie bol...ale moze sie myle


Data wysłania: 2003-04-24, 19:58
no tak devila ja wiem ze sie do pewnego momentu powiekszaja ale nijak nie wiem jak to rozbabrac,tak jakby to byla jakas rana alo co...to przeciez jest wewnatrz nogi pod nienaruszona z wierzchu tkanka,to jakim cudem da sie to rozbabrac?! w sumie...jak na chlopski rozum wziac to wszystko fakt,niektore srodki dzialaja tak ze zmiany jakie powoduja moga byc chwilowo nieprzyjemne czy bolesne...ale rozbabrac nakostniaka?!

PATIszon

  • Gość
nakostniaki
« Odpowiedź #32 : 2003-04-24, 21:50 »
Nakostniaki jest to kostnina powsala na kosci wskutek urazu. Nie da sie tego rozpaprac z zewnatrz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

nakostniaki
« Odpowiedz #32 : 2003-04-24, 21:50 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
nakostniaki
« Odpowiedź #33 : 2003-04-24, 21:56 »
no wlasnie dlatego sie pytam bo jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic zeby jakkolwiek dalo sie to rozpaprac,a tymbardziej od wewnatrz jedynie smarujac mascia

Asinka 22

  • Gość
nakostniaki
« Odpowiedź #34 : 2003-04-26, 21:03 »
Cytat: Ciapka
eeee najpier to tszeba sie kogos kto sie na tymz na zpayta cyz tszba i nie koniecnzi wta bo ci sie na tym akurat nintey mimo powinmosc nie znaja..karz wcarac a potem kon ma rozlnoe..bo sie leczy i boli i kuje prz misace zamiast chodz z nakatkiem ale bez bulu ..


A miało być tak pięknie  :?  :twisted:

Jeżeli ten nakostniak nie wyjdzie w miejscu, w którym są ścięgna lub staw i nie będzie się powiększał - to nie ma się co martwić, ale z radiolem i tak bym spróbowała !
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 27 zapytaniami.