Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: terlica  (Przeczytany 2205 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milkiwaj

  • Gość
terlica
« : 2003-04-24, 23:21 »
hiehie...  w moim siodle poszła terlica... na razie tylko tyle wiem... bo jeszcze nie weszłam do stajni... i może to głupie pytanie, ale czy mogłam to poczuć zdejmując siodło z konia?
wydaje mi sie ze wiem jak to sie stało... najpierw lonżowałam kobyłe i ona sie przewróciła, wtedy stara już terlica mogła pęknąc, potem zmieniałam czapraki, więc na penwo bym cos zawuważyła, ale kolejnym krokiem było osiodłanie innej klaczki i na nią wsiadłam...
wtedu mogła pęknąć do reszty... tylko dalej nie wiem czy to jest widoczne i bardzo się to czuje... bo no cóż... nigdy nie złamała się pode mna terlica... :D
Zapisane

Devila

  • Gość
terlica
« Odpowiedź #1 : 2003-04-24, 23:32 »
Chyba zejmując sidło z konia mogłaś poczuć że jest połamana :) , jeśli o to chodz....moja się jeszcze trzyma..
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
terlica
« Odpowiedź #2 : 2003-04-24, 23:34 »
pojade jutro to obaczę... :) cóż darowanemu sopdłu nie zaglądaj w plastikową badziewną terlicę :) ale i tak ługo wytrzymało moje szarże...
Zapisane

Forum Zwierzaki

terlica
« Odpowiedz #2 : 2003-04-24, 23:34 »

Ritka

  • Gość
terlica
« Odpowiedź #3 : 2003-04-25, 08:11 »
o!!!!!!!!! milkiwaj!!!!!! jak cie dawno nie widzialam!!!!!
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
terlica
« Odpowiedź #4 : 2003-04-25, 09:03 »
Ja prawde mowiac nie poczulam, jak poszla terlica. I sie zorientowalam dopiero jak to na konia wsadzilam i lezalo jakos tak plasko dziwnie :P Siodlo bylo zreszta w ogole badziewne, wytrzym alo rok. Kupilam drugie - jeszcze gorsze. Zreszta, czego sie mozna spodziewac za taka niska cene. Teraz jezdze na siodle znajomego i bardzo sobie chwale, mimo ze jest plastikowe i sztuczne to jest bardzo lekkie, moj kon w zyciu sie od niego nie obij, a siedzi sie tak wygodnie, ze az szok :D
Zapisane

Siva

  • Gość
terlica
« Odpowiedź #5 : 2003-04-25, 17:51 »
mi jak poszla terlica, to sie skapnelam jak sie siodlo "rozplaskacilo"....
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
terlica
« Odpowiedź #6 : 2003-04-25, 21:20 »
hiehie... cos dziwnego sie stało mianowicie wylazł jakiś metalowy pęt :)
nie wiem co to jest ale siodło jest już bee :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.206 sekund z 22 zapytaniami.