Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM  (Przeczytany 34876 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM
« Odpowiedź #30 : 2006-03-20, 22:17 »
Luknę, czy tam coś ważnego jest (nie wiem czy ja szukałam czy kto, nie pamietam). Załóż wątek i napisz, że inny zamknięty (chyba, że jest jeszcze jakiś) i też się doklei (albo zamieni).
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM
« Odpowiedź #31 : 2006-07-07, 19:28 »
ja bym chiaciała dodac watek rasy niezatwierdzone według mnie to wazne

http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,15639.0.html
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Sylwia91

  • Gość
Odp: Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM
« Odpowiedź #32 : 2007-05-03, 10:49 »
charon super to zrobiłaś :spoko: Wszystko jest w jednym miejscu,nie trzeba szukać na forum ;)
Gratuluję pomysłu :brawo:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM
« Odpowiedz #32 : 2007-05-03, 10:49 »

Afryka

  • Gość
Odp: Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM
« Odpowiedź #33 : 2007-08-03, 21:34 »
Hej!
Charon, odwaliłaś kawał dobrej roboty, gratuluję!
Pomysł bardzo mi się podoba, wszystko jest zrobione prosto, zrozumiale, estetycznie, po prostu bomba!

PS I bardzo dobrze, że ten temat został podwieszony.
Zapisane

Larusia

  • Gość
Odp: Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM
« Odpowiedź #34 : 2007-09-05, 01:42 »
Witam.
Rozpaczliwie potrzebuję pomocy w przewiezieniu psa z IRLANDII DO POLSKI...
Posiadam 7 miesięcznego owczarka niemieckiego, zakupionego w Irlandii.Ten mój wilkołak waży 27kg...i nie jest to przychylne do ceny biletów.Posiada wszelkie potrzebne dokumenty,umożliwiające przekroczenie granicy w Polsce.Nie robiłam jej badania krwi, ponieważ dowiedziałam się, że nie jest to potrzebne przy wywozie do Polski.Zatem nie wiem czy mogła by podróżować innym środkiem transportu niż samolot.Teraz natomiast już nie zrobię, ponieważ 6 miesięcy kwarantanny musi upłynąć zanim otrzyma się wyniki krwi.Ja ją natomiast muszę oddelegować do Polski do końca miesiąca.Pomóżcie!Co najtańsze?Co najlepsze?Może ktoś mi pomóc?
Justyna
gg.3366221
justynasemeco@wp.pl
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 24 zapytaniami.