Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: z paapugą do pociągu międzynarodowego  (Przeczytany 1324 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marta1

  • Gość
z paapugą do pociągu międzynarodowego
« : 2004-07-01, 13:44 »
Chodzi o to że we wtorek albo środę jadę na Białoruś i chciałabym przywieść z tamtąd papugę. Pewnie się będziecie śmiać czemu w Polsce nie kupię, ale chodzi tu o mamę. Jeśli wiecie co i ja to błagam napiszcie
Zapisane

absencja

  • Gość
z paapugą do pociągu międzynarodowego
« Odpowiedź #1 : 2004-07-01, 22:50 »
konieczne są wszystkie badania(jakie konkretnie, nie wiem, bo nie bardzo znam się na papugach). wiele to ja ci nie pomogę niestety. najlepiej zadzwonic do informacji pkp. a, swoją drogą, jesteś pewna, że papuga bedzie w tym pociągu bardzo szczęśliwa?
Zapisane

marta1

  • Gość
z paapugą do pociągu międzynarodowego
« Odpowiedź #2 : 2004-07-02, 10:35 »
wiesz moż za szczęśliwa nie będzie w pociągu ale jak przyjedzie to owszę. a to jest jedyne wyjście aby mama się na nią zgodziła
Zapisane

Forum Zwierzaki

z paapugą do pociągu międzynarodowego
« Odpowiedz #2 : 2004-07-02, 10:35 »

Joanna

  • Gość
z paapugą do pociągu międzynarodowego
« Odpowiedź #3 : 2004-08-10, 10:27 »
Nie jest istotne to, że to pociąg... Aby przewieźć papugę przez granicę musisz mieć wiele dokumentów. Nie jest to proste, zwłaszcza, że na Białorusi papugi pochodzą zapewne z przemytu i jak kupujesz to nie dostaniesz żadnego dokumentu. Wymagania są rózne w zalezności od gatunku papugi. Wiele na ten temat jest na moim Forum o papugach.

Drugą sprawą jest sama podróż z papugą w pociągu - o tym przeczytasz tutaj: http://www.papugi.webserwer.pl/forum/forum/forum_posts.asp?TID=6771&PN=1 (jest tam pismo z PKP).

PS
Tobie się to i tak już nie przyda (szkoda, że nie trafiłas na forum o papugach, tam dostałabyś odpowiedź od razu, a tutaj to ja zaglądam tylko od czasu do czasu)

Pozdrawiam,
Joanna
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 22 zapytaniami.