Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy wiemy co to jest?  (Przeczytany 1398 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jamniczka

  • Gość
Czy wiemy co to jest?
« : 2005-03-09, 19:58 »
Wiem, że może nie na temat, ale... czy wiemy co to znaczy Prawo Zwierząt? Wciąż tylko niektórzy nie łamią... zabijają zagrozone gatunki...bija i maltrerują zwierzęta...czy Wy spotkaliście się z maltretowanymi zwierzetami na osiedlu? Ja czasem słysze jak pies sąsiada piszczy...ostatnio miał ślad, troche wygnieciony... a czy Wy coś takiego spotkaliscie? Napiszcie!
Zapisane

Borderka

  • Gość
Czy wiemy co to jest?
« Odpowiedź #1 : 2005-03-09, 20:15 »
Na mojej ulicy mieszka pies (kundelek) jego właściciele trzymali go w niskiej budzie, a przed budą była na taką samą wysokość klatka  :(  Drugi mój sąsiad (policjant)  zauważył to i coś powiedział temu co trzymał psa w tak okrutnych warunkach i teraz jest już chyba dobrze  ;)
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Czy wiemy co to jest?
« Odpowiedź #2 : 2005-03-10, 17:09 »
Prawo zwierząt to prawo zwierząt.

Ale widać na codzień co ludzie robią z biednymi zwierzątkami a najgorsze jest to że one nie mogą mówić a przez to nikogo nie poowiadamiają o problemach.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

Czy wiemy co to jest?
« Odpowiedz #2 : 2005-03-10, 17:09 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Czy wiemy co to jest?
« Odpowiedź #3 : 2005-03-25, 19:10 »
Cytat: Michał z Warszawy-Ursus
Prawo zwierząt to prawo zwierząt.

Ale widać na codzień co ludzie robią z biednymi zwierzątkami a najgorsze jest to że one nie mogą mówić a przez to nikogo nie poowiadamiają o problemach.
Pozdrawiam, życze zdrowia.

Myślę, że zwierzęta mówią nam o swojej krzywdzie. Niestety ludzie tego nie zauważają lub nie chcą zauważać.Płaczące konie, kwiczące świnie, skowyczące psy, miauczące koty-oto ich przesłanie.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Czy wiemy co to jest?
« Odpowiedź #4 : 2005-07-07, 21:44 »
dla mnie u nas w polsce nie ma żadnego ,,Prawa dla Zwierząt ,, zwierzeta są bite , zabijane w okrutnych warunkach ...a  nawet nie wsyztskie przypadki są rozpatrzone , ehh
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 24 zapytaniami.