Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: 1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki  (Przeczytany 17332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #30 : 2004-10-31, 19:15 »
jutro jak zwyklae pojadę z rodzina na różne cmentarze...na groby ludzi których albo nie znałam w ogóle, albo tylko ze zdjęć, albo pamiętam jak przez mgłę...Należy im się szacunek i modlitwa. Dobrze że choć ten jeden dzień w roku zatrzymujemy sie nad grobem, modlimy się za zmarłych. To symbol. Pewnie odwiedzę grób koleżanki mojej mamy, która umarła na raka, taty kolegi który się utopił, kolegi z klasy który się powiesił..ale to jedyne osoby które znałam....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #31 : 2004-10-31, 19:16 »
Cytuj

również jej Ś.P. afgan.


jej afgan nie zyje?? :shock:
Zapisane

whiper

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #32 : 2004-10-31, 19:19 »
Jej pierwszy Afgan o imieniu Rotti zmarł jakieś 3(?) lata temu... później miała drugiego Afgana (o tym samym imieniu) i Jej pierwszego Borzoja - Borysa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #32 : 2004-10-31, 19:19 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #33 : 2004-10-31, 19:30 »
Smutny ten temat w końcu jest o zmarłych, ja byłam dzisiaj na cmentarzu i żal mi mojego dziadka, który zmarł jak ja miełam niecałe 5 lat  :(  nawet nie pamiętam jak wyglądał i jeszcze odiwdziłam brata mojego dziadka, którego też nie znałam, bo on zmarł jak mnie jeszcze na świecie nie było i syna mojej cioci i wujka, który zginął w wypadku samochodowym jak wracał z Holandii i jeszcze jednego wujka, którego też nie znałam. swięto zmarłych to bardzo smutny dzień, po przeczytaniu waszych natek aż mi sie płakać chce :cry: a listopada nie lubię bo jest zimny i brzydki, ale lubie troche bo są urodziny mojej koleżanki
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

*~Dominisia~*

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #34 : 2004-10-31, 19:37 »
whiper
ROTTI UMARŁ?????????????
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #35 : 2004-10-31, 19:45 »
ahaaa.. myslalam, ze ten "nowy" Rotti.. uff
Zapisane

whiper

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #36 : 2004-10-31, 19:47 »
nie, nie... "nowy" Rotti i Borys żyją i zapewne mają się dobrze, wkoncu Ela nad nimi czówa :)
Zapisane

Nataila

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #37 : 2004-10-31, 19:52 »
Ja nie lubię listopada, ale tylko początku. To całe chodzenie na cmentarz i tak dalej :( . Odwiedzam groby brata, dziadka i ojca, a tak naprawdę żadnego z nich nie znałam. Tęsknię, ale do końca nie wiem za czym :cry: .
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #38 : 2004-10-31, 19:53 »
Cytuj

 Rotti i Borys żyją i zapewne mają się dobrze, w koncu Ela nad nimi czuwa


no tak ;) tez prawda :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #38 : 2004-10-31, 19:53 »

*~Dominisia~*

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #39 : 2004-10-31, 20:01 »
No to ja rozumiem :) Elcia im umrzec nie pozwoli, oj nie :)
Zapisane

pola

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #40 : 2004-10-31, 20:24 »
ja tylko chodzę na grób swojej siostry 1 listopada...
eeh... :(
Zapisane

aleb

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #41 : 2004-10-31, 20:28 »
A ile miała lat? Jeżeli można zapytać  :roll:
Zapisane

pola

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #42 : 2004-10-31, 20:33 »
aleb- moja siostra zmarła jak miała parę miesięcy... mnie jeszcze wtedy na świecie nie było... ale i tak ją kocham :( nawet nie wiecie jak bardzo :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #43 : 2004-10-31, 20:33 »
ojej.. :( wspolczuje Pola :(
Zapisane

aleb

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #44 : 2004-10-31, 20:44 »
wielkie współczucia  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #44 : 2004-10-31, 20:44 »

Ax

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #45 : 2004-10-31, 21:12 »
Pola- współczuję, naprawdę... :( ['] Śmierć dziecka to najgorsze co moze być :(
Zapisane

whiper

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #46 : 2004-10-31, 21:18 »
Poluś, współczuję...
Moze to głupie pytanie, nieprawdopodobne, wiem... Mieliscie kiedyś na kilka dni (godzin) przed czyjąś śmiercią przeczucie, że to już nie dlugo?... Ja miałam dwa razy... sprawdziło się...
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #47 : 2004-10-31, 21:20 »
Cytat: Ax
Pola- współczuję, naprawdę... :( ['] Śmierć dziecka to najgorsze co moze być :(


No właśnie :cry:  ja też Ci współczuje pola , żeby tak młodoumrzeć
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

pola

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #48 : 2004-10-31, 21:25 »
dziękuję wam... :( wiedziałam ze zawsze mogę na was liczyć :)
czasem jak to komuś opowiadałam to po prostu dziwił się dlaczego ja przy mówieniu o tym ryczę... ja po prostu kocham Martusię całym sercem, nigdy jej nie widziałam, ale ejstem pewna że ona też mnie kocha...

Whip- ja nigdy nie miałam takich przeczuć... hmmm...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #49 : 2004-10-31, 21:29 »
Cytuj

Mieliscie kiedyś na kilka dni (godzin) przed czyjąś śmiercią przeczucie, że to już nie dlugo?...


tak ... trzy razy.. trzy razy chodzilo o zwierzaki. 2 moje chomy i kot, co do ktorego naprawde bylam przekonana, ze to juz niedlugo :(
Zapisane

pola

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #50 : 2004-10-31, 21:31 »
sama nie wiem czy chciałabym mieć takie przeczucia...
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #50 : 2004-10-31, 21:31 »

whiper

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #51 : 2004-10-31, 21:34 »
nie tylko ja "zwariowałam"?  :( Ja miałam tak raz z Rotti (człowiek), a raz z Duke (chart)... w pierwszym przadku wiem, że nie tylko ja miałam takie przeczucia, a w drugim to nie było dosłownie takie przeczucie...coś kazało mi patrzeć się na niego, zapamietać kolor jego oczy, całego jego takjakbym go widziała ostatni raz, pamietam, że w pewnym moemencie przyszła mi do glowy myśl, co ja robię, przecież ja się z nim nie rozstaje... nastepnego lub doslownie kilka dni pozniej (nie pamietam dosłownie) zginał...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #52 : 2004-10-31, 21:42 »
ja AZ TAKICH przeczuc nie mialam, bo byly w pewnym stopniu uzasadnione. ale moje dwa chomy.. tak, to bylo to. z kotem u babci tez..
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #53 : 2004-10-31, 22:41 »
whip ,sorry ,że pytam ... :( wiem ,to smutne ,a dlaczego zmarł Duke? przecież on miał ile raptem ... ? (lat)

ja również nie lubię listopada :(
Zapisane
-

Kira

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #54 : 2004-10-31, 23:29 »
cóżja dzisiaj byłam na grobach juz  :(  nie lubie cmentarzy dodatkowo w tym roku 19 pazdziernika 2004 roku zmarła mi prababcia i miałm posprzatac grób z dziadkami...ekh :cry: a po połowie listopada  juz pozytywnie  ;) mojeurodzinki  w kazdym bądz razeie do połowy miesiaca jest smutno i ponuro  :(
Zapisane

Kira

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #55 : 2004-11-01, 00:07 »
:? ona raczej ona mija temat i mówi o swoich urodzinach i gwiazdce a to co  smutnego to ja śmieszy...ja tego  zachowania nie rozumiem ...ja jak czytam to mi smutno jest a ona sie smieje i cieszy...:/ :? Dziecko wróc do przedszkola :roll:
Zapisane

Aluniek

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #56 : 2004-11-01, 00:47 »
No coz...
Spacer po "Parku Sztywnych" pewnie nie jeden z nas odbedzie go dzisiaj. Rowniez i ja...  odwiedze groby babci i dziadka od mamy, babci i dziadka od taty + prababcia. Pomimo iz babcia <od taty> zmarla 3 lata temu, to nadal jakas taka pustka jest. Bardzo cieplo wspominam ta kobiete, choc ostatnie 2 lata jej zycia, nie byly zbyt ciekawe. Miala duze problemy zdrowotne i pomimo iz funkcjonowala to nie wiele kojarzyla z tego co sie wkolo niej dzieje. Bardzo szybko zapominala o roznych sytuacjach, jednak o mnie pamietalam :) Choc nie pamietala mojego imienia, to pielegniarce pokazywala, ze "ta duza" u niej byla -> czyli ja... synow nie kojarzyla, a wnuczke tak  :)
W ogole uwielbialam z siostra jak babcia do nas przychodzila. Czesto mowila na siebie babcia-srapcia ;) To byla babcia z prawdziwego zdarzenia. Nauczyla nas na prawde wiele <szyc recznie i na maszynie, haftowac, piec nalezniki itp - to bylo jakies 18 lat temu ;)> i gdy spedzala z nami czas, to nigdy sie nie nudzilysmy... Przykre samo w sobie bylo to, ze babcia miala jeszcze 3 wnuczat, ktore sie zupelnie od niej odwrocili... zlali sikiem prostym, a po jej smierci... eh  :grr:  :evill:

Nie modle sie przy grobach, ale "rozmawiam" w myslach z babcia... Tylko z nia bo byla mi najblizsza. Oprocz tego co roku bierzemy druga torbe zniczy i "obskakujemy" tez sasiednie groby, zapomniane groby.
Swoja droga nie bardzo lubie ten dzien. Pod przykrywka swieta zmarlych, tylko interes sie nakreca. Spojrzcie na przycmentarne stragany, czy beda tam tylko kwiaty i znicze...
Czasami tez az mnie "trafia" od przepychu na grobach, a kradzierze na cmentarzach to juz...  :twisted:
Zapisane

Kira

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #57 : 2004-11-01, 10:17 »
:( Byłam także na grobie przyjaciela rodziny :(  w wieku 34 lat zmarł nagle  nie w wypatku :(  miał zator  i sie nie obódził juz  styczeń 2002 roku a jeszcze w sylwesttra 2001/02  był i żył takie to OKRUTNE :(  :(  :cry:  :cry: i Byłam na cmnetarzy gdzie leży bratmojego dziadka :( Rak.... :cry:  TO JEST OKRUTNE
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedz #57 : 2004-11-01, 10:17 »

Aluniek

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #58 : 2004-11-01, 10:29 »
Wczoraj w tvp lecial jakis program sportowy. Pokazywali jak w tym roku zginelo kilku pilarzy podczas rozgrywania meczy, pozniej o wypadkach w sporcie - tym mniej drastycznych i tych bardziej... klip filowy sie skonczyl a Babiarz i reszta banany na twarzach jakby komedie ogladali...
Zapisane

Kamaq

  • Gość
1 listopada -->> Swieto Zmarlych; Zaduszki
« Odpowiedź #59 : 2004-11-01, 10:39 »
a weź z babiarzem- beznadziejny jest... a co do grobów, w tym roku nie mogłam jechać bo za daleko, a ja przeziębiona, ale zazwyczaj to do Sandomierza jeździmy. Jest super, tam jest też trochę rodzinki  :) więc nie jest bardzo smutno...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 31 zapytaniami.