Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Konie na żeź.  (Przeczytany 36467 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agniesia_92

  • Gość
Odp: Konie na żeź.
« Odpowiedź #60 : 2006-03-26, 10:22 »
 a ja uważam że konie powieni być chodowane tylko dla ujeżdżania a nie miięsa bo są jeszcze inne mięsa naktórych nikomu nie zależy np. świnia , :mucka: :nono:krowa itp.ja osobiścia jeżdżena koniach  i uważam że są to kochane zwieżaki i ja bym  :killl: :bije: :dostal: :killer: :sniper: :evill:zabiła takiego człowieka co zabija konia jak bym zobacyzła co oni robią np. :shock: :killl:obcinają nogi  bo wystawił za barierkę i każą mu iść dalej  :(
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Konie na żeź.
« Odpowiedź #61 : 2006-03-26, 19:52 »
mi zalezy na krowach i swiniach,Niepodoba mi sie podejscie "zwierzeta na ktorych nikomu nie zalezy". Prawdziwy milosnik zwierzat... ;/
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Odp: Konie na żeź.
« Odpowiedź #62 : 2006-04-07, 13:36 »
Ja jestem przeciwna zabijania jakichkolwiek zwierząt, ale jak wiemy jest to raczej niemozliwe, bo nie wszyscy ludzie przejdą na wegetarianizm. Nie można tu odgraniczać czy to KOŃ, ŚWINIA, PIES, KOT czy inne żywe stworzenie. Powinno sie walczyć o godne warunki życia dla zwierząt rzeźnych, oraz hodowlanych i humanitarną śmierć dla nich, szybką możliwie bezbolesną i bez niepotrzebnego zadawania im cierpienia i stresu. Ludzie powinni okazać szacunek i potraktować je godnie za życia jak i w chwili śmierci. Niestety nie wszyscy są wrażliwi na krzywdę innych, nie rozumieja tego, a wystarczyło by trochę EMPATII.........
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Konie na żeź.
« Odpowiedz #62 : 2006-04-07, 13:36 »

agata11

  • Gość
Odp: Konie na żeź.
« Odpowiedź #63 : 2006-10-12, 17:57 »
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się zabija krowy? Odcina im się głowy czy jak? Bo ja na wegetarianizm raczej nie przejdę bo mam dopiero 11 lat, ale konia bym nie zjadła. Od kilku lat u nas w szkole zbieramy makulaturę i razem z klubem GAJA ratujemy koni. W sumie uratowaliśmy już 14 koni. Znaczy mohja szkoła. Bo wszyscy uczniowie zawsze bardzo angażują się w tą akcję.
Zapisane

agata11

  • Gość
Odp: Konie na żeź.
« Odpowiedź #64 : 2006-10-25, 07:59 »
Ale zgadzam się w stu procentach z Naomi151  Nie można tu odgraniczać czy to KOŃ, ŚWINIA, PIES, KOT czy inne żywe stworzenie. Powinno sie walczyć o godne warunki życia dla zwierząt rzeźnych, oraz hodowlanych i humanitarną śmierć dla nich, szybką możliwie bezbolesną i bez niepotrzebnego zadawania im cierpienia i stresu. Ludzie powinni okazać szacunek i potraktować je godnie za życia jak i w chwili śmierci. Niestety nie wszyscy są wrażliwi na krzywdę innych, nie rozumieja tego, a wystarczyło by trochę EMPATII.........
[/quote] Zgadzam się zgadzam się zgadzam się!!!
Zapisane

Extream

  • Gość
Odp: Konie na żeź.
« Odpowiedź #65 : 2007-05-11, 13:36 »
ja nie-wiem ,chociaz mam tylko 13 lat, to jak czytalem tutaj ze ktos mówil ze to jest dobre to do tych wszytkich osób, które tak mowia jakby do ciebie ktos tak przyszedl z siekiera i by cie zabil. Jak o-tym pomysle, to juz mi sie odechciewa miesa jesc.
A tak wogóle konie rulez i przepraszam za moja ortografie bo mi sie alt nie chce naciskac ani poprawiac

Po pierwsze - nie wyciągaj zabytkowych watkow, jesli nie masz nic inteligentego do dodania
po drugie - Polskich znaków używac nie musisz - jednak takie byki jakie tu prezentujesz nie maja nic wspolnego z altem - Coś takiego RAZI i sprawia, ze post jest trudno cztelny.
Po trzecie - istnieje taki wynalazek jak iterpunkcja - uzywaj tego.
po czwarte - istnieja takie wynalazki jak word, czy mozilla - ktore sprawdzaja interpunkcje i ortografie. Wiec niech ci sie zachce sprawdzac poprawnosc tekstu.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-11, 13:55 autor Iras »
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 24 zapytaniami.