Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 357447 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nataila

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #30 : 2005-03-21, 19:09 »
A ja nie zamierzam się odchudzać. Jestem dość szczupła i tak mi jest dobrze. W ogóle, jem normalnie, a ostatnio schudłam dwa kilogramy i nie wiem, jakim sposobem :lol: . Dopóki wyglądam jak wyglądam to nie będę zawracać sobie głowy odchudzaniem - za leniwa na to jestem :wink: .

Za to wariuję przez moją kumpelę z klasy. Normalnie siedzimy w stołówce w szkole, a ta jak nie zacznie wymieniać: kromka chleba ma sto kalorii, zupa ma trzysta kalorii... I tak codziennie. Oszaleć można :roll: .
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odchudzanie
« Odpowiedź #31 : 2005-03-21, 19:38 »
a ja mam prawie 170 cm i ok 60 kg :P... i chyba wyglądam w miarę normalnie :]... tzn.
mam figure jaką mam i tyle :P
chciałabym mieć tylko płaski brzuch i troche bardziej umięśnione nogi  :lol:
no ale jestem straaasznie leniwa :P... Tzn. obiecałam sobie, że będę biegać i w ogóle :)... zobaczymy jak to będzie :P
Ale jakiejś specjalnej potrzeby odchudzania się nie czuję.

Mam taką koleżankę w klasie, która jest troszkę niższa ode mnie i jest straaaasznie chuda. na każdym kroku mówi "ale ja jestem gruba", "odchudzam się- dzis jeszcze nic nie jadłam"  :roll:  :roll: ,"ja nie moge nosić obcisłych spodni tylko takie szerokie, bo by było widać jaka gruba ejstem". To moje kolezanki zawsze do niej, jak tak mowi: "Nooo jesteś straaaasznie gruba" itd... Bo jak nic nie daje mowienie, ze wyglada jak patyk... :?
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #32 : 2005-03-21, 19:39 »
a ja nie chce sie odchudzać bo przez to popadam w wieeeelkie doły, wahania nastrojów itp itd. wyglądam beznadziejnie ale wolę jeść normalniew dobrym humorze niż pić tylko wode mineralna ze ssącym żołądkiem  [nie jem dużo ale wyglądam o wiele beznadziejniej od koleżanek które ŻREJĄ po prostu ;/ a ważą nawet 15 kg mniej ode mnie [jakbym jadła 5 pączków dziennie no to sorry jakbym wygądała ;/ ]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #32 : 2005-03-21, 19:39 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odchudzanie
« Odpowiedź #33 : 2005-03-21, 19:55 »
BMI mam normalne - nawet kiedyś pisało "zbyt mało tkanki tłuszczowej!", i sprawdzałam , nawet jakbym ważyła 6 kilo więcej , i tak bym była w normie . No dobra :
ważę 54 kg przy wzrości 154 cm  :oops:  :oops:  :oops:  Ale tak szczerze , to należe do "wesołych grubasków" bo nauczyłam się nie reagować na krytykę i zyć z tym normalnie . Nie mam problemów z poruszniem się , z WF-u dostaję dobre oceny , a za bardzo źle się z tym nie czuję . Dobieram ubrania dopasowane do mojej figury , w kostiumie kąpielowym tez wyglądam prawie normalnie . Tylko denerwuje mnie to , ze tyję zawsze na brzuchu  :grr: Nie równomiernie , tylko na brzuchu  :grr:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #34 : 2005-03-21, 20:09 »
Dzieczyny, które ważą mniej niz 50 przy min. 160 cm - nie odchudzajcie sie bo bardzo Wam grozi ANEMIA lub ANOREKSJA!  :?  Jak chcecie zobaczyc efekty odchudzania sie z kosci na osci a z osci na proch to zobaczcie tutaj i nie myslcie "e tam, mnie to nie dotyczy"  :(

http://www.anoreksja.org/

http://www.ocean.k.pl/anoreksja/galeria.html

Ja sie odchudzam od 4 marca, ale mam powód... Wazyłam wtedy 67 kg przy 166 cm wzrostu - do czego to doszło  :lol:  Na dzien dzisiejszy na mojej diecie schudłam do 64 kg i zamierzam dobic do 55 kg - ale od razu ostrzegam ze jak sie chudnie wiecej niz 2 kg tygodniowo, to efekt jojo murowany.

Moja dieta to 1000 kcal - staram sie dziennie nie jesc wiecej. Osoby przez 15 rokiem zycia na pewno nie mogą sie odchudzac bez nadzoru lekarza i ogromnej koniecznosci - do tego wieku intensywnie sie rosnie i rozwija a zaburzenia w odzywianiu odbijają sie bardzo... A co jeszcze dodatkowo robie? Unikam tłuszczu, margaryny. Cukier zastąpiłam miodem, białe pieczywo ciemnym itp. Jem regularne posiłki, po 18-19 juz nic nie jem. Codziennie cwicze i staram sie byc aktywna, pije wode mineralną. Słodycze owszem, ale np. kostke czekolady lub wafelek zwykły.
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odchudzanie
« Odpowiedź #35 : 2005-03-21, 20:13 »
Cytuj

ANOREKSJA!  Jak chcecie zobaczyc efekty odchudzania sie z kosci na osci a z osci na proch to zobaczcie tutaj i nie myslcie "e tam, mnie to nie dotyczy"  


właśnie... moja kuzynka była anorektyczką  :? ... była bo w miare juz z tego wyszla... chociaz to wszytsko jej sie odbiło, nie tylko na wygladnie, ale i na psychice...  :? ...
Naprawdę nie warto odchudzać się tak bardzo, za taką wysoką cenę...
Zapisane

golden

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #36 : 2005-03-21, 20:15 »
Ja moge dać Wam jedynie radę jak zyskac parę kilogramów :lol: swego czasu, całkiem niedawno, miałem sporą niedowagę... Trzeba było wrócić do formy :lol:

A dziewczynom, które chcą sie odchudzić z kości na ości powiem jedno: większości osobników płci brzydszej nie leżą w guscie kościotrupy ;) A skąd wiecie, co może się spodobać drugiej osobie? Moze akurat, te wg Was za grube uda ktos wezmie za najbardziej sexi, jakie kiedykolwiek widzial? :P
Znam to ze swoich doswiadczen :P W mojej dziewczynie spodobaly mi sie najbardziej akurat te czesci jej ciala, ktorych ona nie znosila ;)
Zapisane

Kaja

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #37 : 2005-03-21, 20:24 »
Golden gdyby nie to, że nie chcę więcej przytyć, to byś mnie przekonał ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #38 : 2005-03-21, 21:05 »
Kaja, z tego, co piszesz, wyglada na to, ze jestes na prostej drodze do anoreksji i/lub bulimii! W Twoim wieku normalne jest przybieranie na wadze, bo rosniesz i rozwijasz sie!!!
Odchudzanie - tak -ale wtedy, kiedy jest konieczne i prowadzone z glowa, znajomoscia zasad zywienia, potrzeb konkretnego organizmu itp.!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #38 : 2005-03-21, 21:05 »

Kaja

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #39 : 2005-03-21, 21:09 »
wiem... :oops: ale za bardzo kocham słodycze... a wymiotować nie umiem :P
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #40 : 2005-03-21, 21:14 »
eeeehh wolalabym musiec przytyc a jest na odwrot ;/ ladnych spodni nie ma na mnie bo zazwyczaj to rozmiar 27 ;/   moja kolezanka byla anorektyczka a teraz przytyla 40 kg ;/ i wyglada strasznie tylko w getrach chodzi biedaczka ;[ ze skrajnosci w skrajnosc
Zapisane

Kaja

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #41 : 2005-03-21, 21:27 »
no to biedna ta Twoja koleżanka bardzo... :(
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #42 : 2005-03-21, 21:40 »
Kaja, nie patrz na wage, ale na to jak sie czujesz, jak Cie inni postrzegają. Musisz przybierac na wadze, to normalne!  ;)
Zapisane

Kaja

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #43 : 2005-03-21, 21:53 »
Faktycznie może będzie lepiej nie stawać na wadze... :lol: tylko teraz pytanie - jak ci inni mnie postrzegają :hehe:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #44 : 2005-03-21, 22:32 »
Wystarczy zapytac.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #44 : 2005-03-21, 22:32 »

Kaja

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #45 : 2005-03-21, 22:47 »
Tylko czy szczerze odpowiedzą :roll: ale dobra w końcu to nie na temat :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #46 : 2005-03-22, 07:39 »
Cytat: thrilly
eeeehh wolalabym musiec przytyc a jest na odwrot ;/ ladnych spodni nie ma na mnie bo zazwyczaj to rozmiar 27 ;/   moja kolezanka byla anorektyczka a teraz przytyla 40 kg ;/ i wyglada strasznie tylko w getrach chodzi biedaczka ;[ ze skrajnosci w skrajnosc


Też znam podobny przypadek. Dziewczyna miała anoreksję, a teraz zrobił się taki niezbyt przyjemny brzuszek. W ogóle długi cza smnie zastanawiało, czy przez to się znowu nie zacznie... Ale ma się dobrze na razie  :wink:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odchudzanie
« Odpowiedź #47 : 2005-03-22, 08:27 »
Ma mam 155 i waze 38 i jstem gruba

Ja miałam niedawno badanie krwi byłam tam o jeden stopnien do aniemi

Nanami

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #48 : 2005-03-22, 13:25 »
Kora, jak masz oponke na brzuszku to sie cwiczy codziennie, a w Twoim wieku nie wolno sie odchudzac. Zawsze mozesz zrezygnowac ze słodyczy  ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odchudzanie
« Odpowiedź #49 : 2005-03-22, 13:45 »
Mni denerwuja czasem kumpele z klasy. Ona są wręcz idealne z figury i wogole, a w szatni przez wfem zaczynaja marudzic.. "ohhh te uda!  A TEN FET! ..ja od dzisiaj nic w szkole nie jeeemmm".  To potrafi czasem zdenerwowac. Ja akurat chce na odwrót- zgrubnąć :):).  Wszyscy mowią,z e wygladam fajnie (niby), ale racje mają te osoby ktore uwazają ze 5 kilo by mi na pewno nie zaszkodzilo ;].

Gdyby ktos tutaj mial ochote, to ja mogę przejąć troche tłuszczyku :]
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odchudzanie
« Odpowiedź #50 : 2005-03-22, 13:47 »
ja mam 170(?) i waze 55 od daawna. czasem brzucho robi sie ladniejszy czasem brzydszy, ale nigdy BRZYDKI nie jest  :lol:
jakas straszna nie jestem, choc moglabym miec mniej ciala tu i tam. ale nie dieta, ale cwiczeniami probuje do tego dojsc  ;)

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #50 : 2005-03-22, 13:47 »

KikerS

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #51 : 2005-03-22, 14:01 »
Magdaland! ode mnie weź :!!!: błagam :P
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #52 : 2005-03-22, 14:45 »
a ja mam niedowagę ;) BMI - 17. 168cm - 49kg

A jem za troje (czyżby bliźniaki? :lol: )
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #53 : 2005-03-22, 15:23 »
Kikers od ciebie? kobieto lecz sie :lol: Lepiej ode mnie,pocztą czy mailem ? :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odchudzanie
« Odpowiedź #54 : 2005-03-22, 15:28 »
Cytuj

Kora, jak masz oponke na brzuszku to sie cwiczy codziennie, a w Twoim wieku nie wolno sie odchudzac. Zawsze mozesz zrezygnowac ze słodyczy

Ehh mam kaloryfer na brzuszku
ja się nie odchudzam jem normalnie słodyczy nie jem i jestem gruuba

MaŁren

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #55 : 2005-03-22, 16:14 »
nie odchudzam się, nie mam z tym problemów :lol: wage mam powiedzmy idealną, ale muszę poprostu popracować nad niektórymi częściami mojego ciałka :P chudziną nie jestem, ale nie narzekam :P
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #56 : 2005-03-22, 16:58 »
Kora, jak mozna byc grubym i miec koloryfer na brzuszku?  :P  Pozatym wydaje mi sie, ze kobiety mają odrobine inaczej ułozone miesnie na brzuszku i nie mogą miec koloryferka, no a moją własną opinią, to nie podoba mi sie jak kobieta ma silne zaznaczone miesnie  ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odchudzanie
« Odpowiedź #57 : 2005-03-22, 17:05 »
Brzuch ma ok ale mi chodzi o uda i itd :roll:  :wink:

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #57 : 2005-03-22, 17:05 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odchudzanie
« Odpowiedź #58 : 2005-03-22, 18:53 »
mnie wkurzają dwie rzeczy:

1 jak dziewczyny wyglądające szczupło, ciągle narzekają jakie to one są grube

2. że większość fajnych spodni jest szyte 'na anorektyczki' jak my to z koleżanką mówimy.

nie no sorry, ale ja mam rozmiar 38, a jak próbuję przymierzyć jakieś bardziej markowe spodnie 38, to nie wime, ale oni chyba zmieniają standardy rozmiarów, bo zawsze jest tyćkę za mało :? a kupiłam sobie takie cudowne spodnie, nie żadnej znanej marki, 38 i nawet jest trochę zapasu i jest spox  :wink:

aaa i trochę wkurza mnie to że mam niewymiarowe ciało :P i nie mogę wasnie żadnych spodni znaleć  :lol:

a moje "odchudzanie się" polega na ograniczeniu słodyczy, regularniejszych i zdrowszych posiłkach, i uprawianiu więcej sportu. a to ostatnie niestety zostało mi bvezprawnie ograniczone, bo ze złamaną ręka niewiele można zrobić. ale już wkrótce wracam na basen ! z czego jestem baaardzo zadowolona. może uda się jeszcze w zawodach popłynąć...
Zapisane

Kaja

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #59 : 2005-03-22, 18:53 »
mi też to się nie podoba, chyba że lekko na łydkach, ale takie "kostki" na brzuchu :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 27 zapytaniami.