Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Lecznica na ulicy Andersa w Bydgoszczy  (Przeczytany 4552 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Lecznica na ulicy Andersa w Bydgoszczy
« : 2007-09-21, 02:36 »
Chce wam opowiedzieć jakie mam złe doświadczenia z tą też lecznicą. Moja kotka zachorowała. Nie chciała jeść ani ani pić. W końcu poszedłem z nią do weta w wyżej wymienionej temacie w lecznicy. Lekarka stwierdziła zapalenie pęcherza. Kotka dostała antybiotyk. Minęły 2 dni i lekarka zdecydowała się na zmiane antybiotyku gdyż tamten nie pomagał. Codziennie kasowała około 60zł. Któregoś dnia skrytykowała koszyk w którym jest przenoszona kotka bo jak to ujęła jest "staroświecki". No to nachodzi tu pytanie. Czy lekarka ma leczyć kota czy interesować się w czym jest przenoszone zwierze??? I czy lekarz nie ma prawa mi podać nazwy antybiotyku jakim jest leczona moja kotka??Bo gdy poprosiłem o nazwe antybiotyku jakim jest leczona kotka to stwierdziła,że nie jest mi do niczego potrzebna nazwa bo i tak się nie znam.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Lecznica na ulicy Andersa w Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 : 2007-09-21, 13:07 »
Na twoim miejscu zmieniłabym szybko weterynarza.Słyszałam o tej lecznicy i nie ma ona dobrej opinii. Moim zdaniem lekarz ma obowiązek podac nazwę leku jaki podaje zwierzeciu, poza tym powinna być ona wpisana w książeczkę zdrowia kota.Proponuję Ci abyś poszedł do lecznicy Kora na ulicy Twardzickiego 33B tel. (052)3438274
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Lecznica na ulicy Andersa w Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 : 2007-09-22, 15:17 »
nazwe leku wet ma obowiazek podac. dodatkowo ciekawa jestem na jakiej podstawie zostalo owo zapalenie pecherza stwierdzone... Kolejna sprawa - nie istnieje antybiotyk, ktory po dwoch dniach odnioslby juz widoczne skutki (no, chyba ze ceftriaxon - tyle, ze ten podaje sie dozylnie)

Jesli zas chodzi o leczenie twojego kota - na dzien dobry po zmianie weta - jesli ow wet nie wpadnie na ten  pomysl to jego tez zmien - badanie krwi (profil podstawowy)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Lecznica na ulicy Andersa w Bydgoszczy
« Odpowiedz #2 : 2007-09-22, 15:17 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 23 zapytaniami.