Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Zdziczałe  (Przeczytany 110011 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #90 : 2008-07-10, 12:01 »
"W czym jestem niekonsekwentna?"
Dopuszczasz zabijanie a jednocześnie mówisz o empatii (to samo dotyczy wszystkich oprócz Elstel )
A eutanazja wynika z okrucieństwa, czy raczej ze współczucia i empatii właśnie? Bo ja dopuszczam zabijanie nie dla adrenaliny, jak Ty, nie dla trofeum, jak Ty, nie dlatego "bo lubię", jak Ty, a jedynie w przypadkach podyktowanych wyższą koniecznoscią. Jeśli zwierzę jest nieuleczalnie chore, umierające albo do tego stopnia zdziczałe, że nia da się go zsocjalizować. Także wtedy, gdyby miało trafić do schrona, w którym jest 200 psów na 100 miejsc i w którym na dzień dobry i tak zostanie uśpione.

To jest obłuda !
Bzdura gigantyczna.
Twoje wyrachowanie polega na tym że chcesz dopuścić odstrzał zdziczałych psów i kotów pod warunkiem że będą to robić "służby".
Tak, mam na myśli ludzi, którzy swoje życie zawodowe związali z lasem, a nie "hobbystów", szukających na siłę celu, bo im adrenalina spada.

Mówisz jednocześnie że te które istnieją i tak nic nie robią.Chcesz płacić im grosze za ochronę Twojego mienia i nie wynagradzać za dobrą pracę...
Proszę o cytat, w którym miejscu tak stwierdziłam.
Brak Konsekwencji Obłuda i Wyrachowanie..
Cytaty proszę, a nie zarzuty wynikające albo z niezrozumienia moich słów, albo z Twojej fantazji.
Wasza empatia uzależniona jest tylko od zysków i strat ...Ładna mi miłość do zwierząt ..
My ratujemy bezdomne zwierzęta, szukamy im domów, pomagamy w schroniskach, wysyłamy pieniądze na potrzeby zwierząt... I nie robimy tego po to, by smacznie zjeść, ani by się podniecić podczas zabijania. Robimy to BEZINTERESOWNIE. Naszym zyskiem jest satysfakcja, że mogliśmy pomóc niepotrzebnemu, często zmaltretowanemu zwierzeciu. To jest PRAWDZIWA miłość do zwierząt, czego o Twojej nie da się powiedzieć. 
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #91 : 2008-07-10, 12:10 »
"Proszę o cytat, w którym miejscu tak stwierdziłam."
A kto mówi o premii? Nagradzanie "od sztuki" zawsze stwarza niebezpieczeństwo, że tych sztuk bedzie więcej, niz powinno... :/ To tak, jakby sędziego wynagradzać za wydanie wyroku śmierci...
To Twoje słowa?
Tak tak Twoje
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #92 : 2008-07-10, 12:24 »
No oczywiście, że moje. Ale to, że nie wyobrażam sobie płacenia "od głowy", bo wiadomo, jakie mogą byc tego konsekwencje, nie oznacza, że chciałabym, by ludzie zarabiali grosze. Niech zarabiają godziwie i nie muszę polować na zwierzę dla zysku. Wtedy będzie normalnie i bez pokusy.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #92 : 2008-07-10, 12:24 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #93 : 2008-07-10, 12:51 »
Tak tak ...dobrze zdajesz sobie sprawę z tego ile zarabia strażnik leśny lub łowiecki, a jaką ma motywację hoho
żałosna argumentacja i w dodatku obłudna...
takie nie bo nie
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #94 : 2008-07-10, 13:08 »
Człowieku, zastanów się... Jaki będzie efekt, kiedy marnie opłacany pracownik dostanie możliwość dorabiania dzięki odstrzałowi psów? Premia od zastrzelonej sztuki... Muszę Ci tłumaczyć? Ja wolałabym, żeby zarabiał tyle, by nie musiał gonić po lesie i wypatrywać jakiegokolwiek psa, bo to mu się opłaci...
Gdzie tu obłuda? Jakie "nie, bo nie"? Przecież tłumaczę, jak krowie na rowie, dlaczego nie... :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #95 : 2008-07-10, 13:08 »
PTICA - Ty chyba nadal nie Rozumiesz...
Dopuszczamy zabijanie ZDZICZAŁYCH psów i kotów,ale tylko w ostateczności ( gdy już nie będzie innego wyjścia ) i tylko przez ludzi,którzy nie będą z tego czerpać chorej i sadystycznej przyjemności,będą to traktować jak pracę,przykry obowiązek,a nie jako " pasję " - poza tym pisaliśmy,że wolimy uśpienie zwierza niż strzał,ale nie każde takie zwierze uda się złapać,odłowić.
Gdzie tu obłuda i empatia uzależniona od zysków i strat? - to wy,chcecie walić do wszystkich psów i kotów,które się napatoczą/nie wszyscy,ale część na pewno,tak.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #96 : 2008-07-10, 13:11 »
Ja myślę, że Ptica dobrze rozumie, tylko idzie w zaparte... Brak mu argumentów, więc udaje, że nic do niego nie dociera.
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #97 : 2008-07-10, 13:23 »
Myślę,że myśliwym w ogóle nie chodzi o jakiekolwiek zmiany i o rozwiązanie tego problemu - dyskutuję już parę miesięcy ale nic do nich nie przemawia: ani sterylizacja,ani chipowanie,ani wysokie kary dla właścicieli psów puszczanych luzem ( oczywiście chodzi o wszystkie te rozwiązania razem ) - najłatwiej jest strzelać...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #98 : 2008-07-10, 13:34 »
Najłatwiej i najprzyjemniej dla co poniektórych :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #98 : 2008-07-10, 13:34 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #99 : 2008-07-10, 14:26 »
W zaparte i nic nie rozumiem??
Straż Leśna i Łowiecka ma TERAZ OBOWIĄZEK ODSTRZAŁU takich psów i kotów...
Kto z WAS wie jak wywiązują się  z tych obowiązków ?
NIKT!!!
Może wiecie kto jeszcze ma prawo i obowiązek strzelać takie psy?
Wy jednak mało wiecie...
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #100 : 2008-07-10, 15:00 »
Myśliwy " może " ale nie " musi " odstrzelić psa lub kota,wszystko zależy od niego samego - gdzie tu obowiązek?,to raczej przywilej.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #101 : 2008-07-10, 15:30 »
Cytuj
Współczujesz zwierzętom a ludźmi gardzisz.

zwiereze jak zabija to by przezyc - czlowiek morduje, torturuje itp. dla swojej przyjemnosci, czlowiek niszczy WSZYSTKO gdzieklwiek sie nie pojawi (ladie sie to okresla mianem cywilizacji) Czlowiek to JEDYNY gatunek, ktory niekontrolowanie sie rozmnaza, przy okazji dewastujac wszystko - nawet szarancza ma wiecej zalet niz czlowiek.

Twoja "praworadnosc" sprawilaby w takim razie ze msialbys gniezdzic sie z intruzem w TWOIM domu nie majac PRAWA go wygnac - takie sa realia - i nie pisze tego bo gdzies o czyms takim uslyszalam, tylko z wlasnego doswiadczenia.

Cytuj
Ogólnie zauważyłem że ludzie na tym forum mają zaburzenia hierarchii wartości i nie są konsekwentni w wypowiedziach.

wartosci? jakich wartosci? najwyzsza wartoscia powinno byc ycie - jednak ty i tobie podobni maja zycie gleboko gdzies. Chyba, ze wlasne.

Cytuj
Brak wiedzy przyrodniczej oraz prawdziwego zaangażowania w ochronę przyrody dyskwalifikuje mas na starcie.

bra wiedzy akurat cechue was - tych co morduja zwierzeta dla przyjemnosci. Chociazby taki szczeol jak to, ze dla was zwierzeta nie mysla. Co do braku zaangazowania - mow za siebie, bo zabijajac - niszczysz, a nie chronisz.

Cytuj
Twoje wyrachowanie polega na tym że chcesz dopuścić odstrzał zdziczałych psów i kotów pod warunkiem że będą to robić "służby"

Sluzby, ktore nie beda znajdowaly przyjemnosci w mordowaniu zwierzat - i marne grosze dlatego by im sie to nie spodobalo.

Cytuj
Wasza empatia uzależniona jest tylko od zysków i strat

To sie nazywa "ekonomia" i trzeba posiadac taka umiejetnosc jak "logiczne myslenie" (ty takowego nie posiadasz) by umiec polaczayc korzysci dla panstwa (ktorymi to panstwo kieruje sie tylko i wylacznie) oraz to co dla zwierzat bedzie najlepsze.  - i nie jest to odstrzal. Jednak patrzac na ogol to moze sie okazac to mniejszym zlem.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #102 : 2008-07-10, 15:36 »
Widzisz...jak mało wiesz o statucie PZŁ i Ustawa Prawo Łowieckie!
To że może to prawda a to że musi to też prawda!Przywilej....ta tylko wg takiego abnegata jak TY!
Decyzja o odstrzale zapada na podstawie upoważnienia i sytuacji w jakiej mamy delikwenta !
Jeśli ktoś przesadza lub jest nadgorliwy to robi zła prasę całemu PZŁ i to jest BEEE...
Myślę że jest to znacznie poważniejszy problem niż ta cała banda "pseudo zielonych oszołomów" stających na straży burków a jednocześnie mających w dupie dobro zwierzyny dziko żyjącej ...
iras
jesteś moderatorem i nie widzisz jak te Twoje wypowiedzi wyglądają haha
kali mówić kali chcieć o.....ooo
kupić kalemu słownik czy zmienić moderatora
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #103 : 2008-07-10, 16:00 »
Odstrzał psów i kotów nie jest polowaniem,nie jest więc obowiązkiem - to,tak jakby dodatkowe zajęcie i nie wszyscy z tej możliwości korzystają,a sama możliwość odstrzału daje duże pole do nadużyć i machlojek.

Cytuj
Widzisz...jak mało wiesz o statucie PZŁ i Ustawa Prawo Łowieckie!

Może to i dobrze ze względu na brak szacunku,jaki wykazuję odnośnie tej organizacji gnijącej od środka i przeżartej rakiem.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #104 : 2008-07-10, 17:07 »
Cytuj
jesteś moderatorem i nie widzisz jak te Twoje wypowiedzi wyglądają haha
kali mówić kali chcieć o.....ooo
kupić kalemu słownik czy zmienić moderatora

widać, że brakuj ci argumenytow, ze zaczynasz obrazac - prosze bardzo, obrazaj dalej. Mnie, innych uzytkownikow - a z wielka checia wykopie cie z tego forum...

Cytuj
Widzisz...jak mało wiesz o statucie PZŁ i Ustawa Prawo Łowieckie!

jakież to typowe dla dewiantyow, ze zaslaniaja sie rzekomym prawem...

Cytuj
Myślę że jest to znacznie poważniejszy problem niż ta cała banda "pseudo zielonych oszołomów" stających na straży burków a jednocześnie mających w dupie dobro zwierzyny dziko żyjącej ...

w przeciwienstwie do ciebie - ktory tylko zabijac potrafisz (ach... podbudowywanie swego ego, mordowaniem bezbronnych zwierzat, z jak najwiekszej odleglosci...) robie co w mojej mocy by owych "burkow" bylo jak najmniej - BEZ potrzeby ich mordowania. Co przynosi mi TYLKO straty finansowe, bo nikt za darmo nie wysterylizuje/wykastruje zwierzecia.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #104 : 2008-07-10, 17:07 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #105 : 2008-07-10, 17:29 »
Myślę że jest to znacznie poważniejszy problem niż ta cała banda "pseudo zielonych oszołomów" stających na straży burków a jednocześnie mających w dupie dobro zwierzyny dziko żyjącej ...
My mamy na uwadze dobro wszystkich zwierząt. Akurat burki dla wielu z nas są najbliższe sercu, ale mamy szacunek także dla innych. Tak naprawdę w dupie, jak to ładnie ująłeś, macie dziką zwierzynę Wy, myśliwi, którym zachciewa się zwierzątka powieszonego na ścianie... Zapętliłeś się, chlopie, całkowicie i teraz miotasz się jak oszołom...
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #106 : 2008-07-10, 17:42 »
Cytuj
w przeciwienstwie do ciebie - ktory tylko zabijac potrafisz (ach... podbudowywanie swego ego, mordowaniem bezbronnych zwierzat, z jak najwiekszej odleglosci...) robie co w mojej mocy by owych "burkow" bylo jak najmniej - BEZ potrzeby ich mordowania. Co przynosi mi TYLKO straty finansowe, bo nikt za darmo nie wysterylizuje/wykastruje zwierzecia.

I to jest prawda - już widzę,jak myśliwe sterylizuje psy i koty - za darmo.
A jak wygląda myśliwska miłość do zwierząt ( także do psów ) widać po takim oto poście:

Cytuj
Strzelać do bydła jak do psów
Precz z lisami i ich panoszeniem się w przydomowych ogródkach.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #107 : 2008-07-10, 17:50 »
Mi za sterylizację nie płacą haha
Robię to za własną kasę i jest w 100% skuteczna.Warunkiem takiej skuteczności jest przyjęcie szczepionki .
Aplikator jest doskonały i tylko moje błędy mogą wpłynąć na skuteczność podawania. :)
W takich sytuacjach błędów nie popełniam....to niehumanitarne (popełnianie błędów) haha
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #108 : 2008-07-10, 17:57 »
Napisał zakichany miłośnik zwierząt... :/
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #109 : 2008-07-10, 18:16 »
O co Ci chodzi ?
Przecież te burki zabijają też TWOJE DZIKIE zwierzęta...
A zapomniałem nie masz z tych sarenek złamanego grosza :)
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #110 : 2008-07-10, 18:25 »
PTICA - Ty je też Zabijasz,tyle że tylko on/pies/robi to z głodu i z przymusu - ty nie.

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #110 : 2008-07-10, 18:25 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #111 : 2008-07-10, 18:32 »
O Twoją obłudę mi chodzi. Wszystkim nam ją tu zarzucasz, a własnej nie widzisz... Usiłowałeś nam wmówić, że kochasz zwierzęta, a kiedy ktoś pisze o sterylizacji na własny koszt, Ty z durnowatym smiechem odpisujesz, jak to skutecznie odstrzeliwujesz psy. Jesteś hipokrytą jakich mało, a może właśnie dużo, ale w Twoich szeregach...
I przestań pleść o tym, że nie mam grosza z czegoś tam... Ja nie zarabiam na zwierzętach, ja im pomagam. Robię to od kilkunastu, może 20 lat i będę zawsze, chyba, że zbankrutuję. Bogata nie jestem, ale potrafię się dzielić. I zapewniam Cię, że nie kulkami, jak Ty.
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #112 : 2008-07-10, 18:39 »
PTICA - Ty je też Zabijasz,tyle że tylko on/pies/robi to z głodu i z przymusu - ty nie.
nooooo i
co odkrywczego napisałeś ?
Jesteś tak przewidywalny jak 90% lisów
Taką mam skuteczność w polowaniu na nie ...
Te 5% które schodzi mi z lufy była strzelana wcześniej przez pudlarzy ...2% to pudła a pozostałe 3% przypadkowe spłoszenia
Inteligencja lisa to mit i brednia .Lis jest tak beznadziejnie głupim zwierzem że nawet nie wyprowadza miotu z nory kiedy sie go otropi.
chodzi z dokładnością do 15min w stałych miejscach i udaje trupa przy MOIM psie (czasami) ,i tak też kończy .... :VoV:

Ja też się dzielę ze zwierzętami moją miłością do nich i kasą tez
Usuwanie zdziczałych psów i kotów z łowiska to oznaka miłości do sarenek i zajączków ....
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #113 : 2008-07-10, 18:50 »
Cytat: PTICA link=topic=34130.msg1042164#msg1042164
udaje trupa przy MOIM psie (czasami) ,i tak też kończy .... :VoV:
A Ty masz radochę, no nie? Skrzydełka Pticy rosną?
Cytat: PTICA link=topic=34130.msg1042164#msg1042164
Ja też się dzielę ze zwierzętami moją miłością do nich i kasą tez
Usuwanie zdziczałych psów i kotów z łowiska to oznaka miłości do sarenek i zajączków ....
Chyba chorą miłościa, powinieneś rzec, choć tak naprawdę sądzę, że przed samym sobą wcale miłością tego nie nazywasz... Ta obłuda to dla nas specjalnie... Powtórzę, co już raz pisałam: Ty tylko garnki swoje kochasz i swój brzuch.
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #114 : 2008-07-10, 19:00 »
Jesteś tym co jesz?
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #115 : 2008-07-10, 19:02 »
Fakt, nie należy jeść byle czego, ale nie należy też zasłaniać troski o swój żołądek rzekomą misją dziejową do spełnienia. Nie bądź obłudny, a jedz, co chcesz i ile chcesz. Tylko nie sciemniaj.
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #116 : 2008-07-10, 20:03 »
Cytuj
Inteligencja lisa to mit i brednia .Lis jest tak beznadziejnie głupim zwierzem

Nie Tobie oceniać lisią inteligencje,są mądrzejsi od Ciebie,którzy się tym zajmują i ich zdanie jest z goła różne od twojego...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #117 : 2008-07-10, 20:21 »
Mi za sterylizację nie płacą haha
Robię to za własną kasę i jest w 100% skuteczna.Warunkiem takiej skuteczności jest przyjęcie szczepionki .
Aplikator jest doskonały i tylko moje błędy mogą wpłynąć na skuteczność podawania. :)
W takich sytuacjach błędów nie popełniam....to niehumanitarne (popełnianie błędów) haha


no tak - tobie placa za mordowanie....

widzisz - to co robisz - obojetniew czy popelniasz "bledy" czy nie - JEST niehumanitarne. Zeby smierc od kuli byla bezbolesna musi dojsc do odpowiedniego uszkodzenia mozgu - a nie kazde uszkodzenie jest smiertelne.

Cytuj
przy MOIM psie

jak TWOJ pies zachoruje to tez go zastrzelisz?

Cytuj
Usuwanie zdziczałych psów i kotów z łowiska to oznaka miłości do sarenek i zajączków ....

kot ci sarenke zagryzie? zajaca? Gdybys wiedzial na temat zwierzat choc troche wiedzialbys rowniez, ze kot nie atakuje zwierzecia, ktore moze mu powaznie zagrozic - a zajac do takowych nalezy. Nawet zwykly, sliczny, puszysty, kroliczek miniaturka ze zlamanym kregoslupem potrafi kota porzadnie poharatac.

Poza tym - ladna mi "milosc" - jaks ie cos kocha, to nie zabija sie tego dla zabawy czy by to zjesc...
Jesteś tym co jesz?

To wlasnie myslano w srdniowieczu - moze tam wrocisz?

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #117 : 2008-07-10, 20:21 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #118 : 2008-07-11, 06:00 »
no tak - tobie placa za mordowanie....

widzisz - to co robisz - obojetniew czy popelniasz "bledy" czy nie - JEST niehumanitarne. Zeby smierc od kuli byla bezbolesna musi dojsc do odpowiedniego uszkodzenia mozgu - a nie kazde uszkodzenie jest smiertelne.

jak TWOJ pies zachoruje to tez go zastrzelisz?

kot ci sarenke zagryzie? zajaca? Gdybys wiedzial na temat zwierzat choc troche wiedzialbys rowniez, ze kot nie atakuje zwierzecia, ktore moze mu powaznie zagrozic - a zajac do takowych nalezy. Nawet zwykly, sliczny, puszysty, kroliczek miniaturka ze zlamanym kregoslupem potrafi kota porzadnie poharatac.

Poza tym - ladna mi "milosc" - jaks ie cos kocha, to nie zabija sie tego dla zabawy czy by to zjesc...
To wlasnie myslano w srdniowieczu - moze tam wrocisz?


Nikt mi za to nie płaci....nie czytałaś poprzednich postów ???

Widzę że mało wiesz na temat działania pocisku .
Podać Ci link do odpowiedniej stronki czy opisać własnymi słowami...?

kot nie stanowi zagrożenia dla sarenek...
ale dla zwierzyny drobnej już tak -szczególnie na wiosnę...nie wiedziałaś?

To nie jest średniowiecze koleżanko...to fakt.
Twój organizm składa się z tego co do niego wprowadzasz.
Jeśli wcinasz badziew to wyglądasz jak 90% amerykanów,jeśli samo zielsko to spójrz w lustro.
Spytaj się dietetyka lub lekarza bo ja oczywiście nie jestem autorytetem
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #119 : 2008-07-11, 08:03 »
Twój organizm składa się z tego co do niego wprowadzasz.
Jeśli wcinasz badziew to wyglądasz jak 90% amerykanów,jeśli samo zielsko to spójrz w lustro.
Spytaj się dietetyka lub lekarza bo ja oczywiście nie jestem autorytetem
No to ja się znów wtrącę :evil: Masz pecha, Ptica, bo teraz dużo czasu przy kompie spędzam :P
Zgadzam się, że badziewiaste jedzenie niczemu dobremu nie służy, ale co do zielska... Po pierwsze odrzucenie mięsa nie oznacza, że człowiek jest skazany wyłącznie na zielsko, ale ok, to pewnie tylko skrót myślowy. Znam panią dobrze po 50-tce, która od dziecka nie je mięsa. Przypuszczałam, że przestała je jeść jako nastolatka, bo trudno mi było uwierzyć, by rodzice zgodzili się na odstawienie mięsa przez kilkulatkę. Tymczasem tak właśnie było... Jako smarkata odmówiła jedzenia mięsa, choć nie pamiętam, jak to uzasadniała. Rodzice poszli z nia do lekarza, który stwierdził, że jeśli nie chce, nie należy jej zmuszać. No i nie zmuszali... I wyobraź sobie, że przez całe życie cieszy się dobrym zdrowiem. Jasne, można powiedzieć, że może gdyby jadła mięso, też byłaby zdrowa, może... Ale skoro i tak jest, to widać jednak mięso wcale takie niezbędne nie jest. Oczywiście ta pani nie jest wyjątkiem, piszę o niej, bo poznałam ją osobiście, a innych wege w moim otoczeniu nie ma. Ale przecież są, żyją i nie wydaje mi się, by źle wyglądali. Na pewno to kwestia nie tylko odstawienia mięsa, ale i odpowiedniego zestawienia tego, co człowiek je w zamian. Ja byłabym jak najdalsza od uogólnień typu "człowiek musi jeść mięso". To nie jest warunkiem ani zdrowia ani dobrego wyglądu.
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 28 zapytaniami.