Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chory welonek !!!  (Przeczytany 4401 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomics

  • *
  • Wiadomości: 5
Chory welonek !!!
« : 2010-10-10, 09:35 »
POMOŻCIE!!! Jak rano wstałem to mój welonek pływał do góry brzuchem. Próbowałem go obracać ale nic nie pomogło.Poźniej dałem go do zbiornika z odstaną czystą wodą. Przez chwile pływał do góry brzuchem i potem przestał. Jeszcze cały ogon ma zakrwawiony. Teraz ciągle pływa w kółko jak probuje go obrocic zeby płynął w lewą strone to nie może.Może tylko w prawą. I w dotyku jest z lewej strony taki jak by martwy, a z prawej normalny. Pływa bardzo wolno, i ciągle tylko w prawo. POMOŻCIE PROSZE!!!
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedź #1 : 2010-10-10, 10:39 »
Kolejny welonek który ma zapalenie pęcherza pławnego, poczytaj o tej chorobie, na forum było już z 50 TAKICH SAMYCH tematów z TYMI SAMYMI objawami z TĄ SAMĄ RYBKĄ i TEJ SAMEJ CHOROBIE, poszperaj, a jak nie to wpisz w google
Zapisane
The Beatles

tomics

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedź #2 : 2010-10-10, 10:49 »
To dajcie mi przykładowy link do strony z welonkiem który ma TAKIE SAME objawy jak mój.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedz #2 : 2010-10-10, 10:49 »

tomics

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedź #3 : 2010-10-10, 10:57 »
Szukałem na różnych forach i przy tej chorobie welon nie ma całego zakrwawionego ogonu. I nie pływa tylko w prawą strone bo w lewo nie może jak sie go obroci.
Zapisane

tomics

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedź #4 : 2010-10-11, 13:04 »
Brawo dla was. Wielcy znawcy się znaleźli. Nie pomogliście i rybka zdechła ;/
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedź #5 : 2010-10-11, 13:19 »
I dobrze Ci tak, jesteś bucem który nie słucha, to BYŁO zapalenie pęcherza pławnego, i przez to zdechłą Twoja rybka, a przekrwiony ogon to był objaw czegoś innego, co byś wyleczył gdybyś się zajął nią prawidłowo, a tak masz nauczke że nie powinieneś robić tego co Cię przewyższa.
Zapisane
The Beatles

tomics

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedź #6 : 2010-10-11, 16:29 »
Oprócz krwawego ogonu to jeszcze był jeden problem najwiekszy. Nie mogł płynąć w lewo ciągle tylko w prawo obrocilo sie go w druga strone tak ze po prawej miał szybę to probował na siłę w prawo i to się zwykle kończyło przewroceniem do góry brzuchem. I lewą strone miał szorstką i taką martwą.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Chory welonek !!!
« Odpowiedź #7 : 2010-10-11, 18:37 »
tomics, a w jakich warunkach ryba była trzymana? Być może korekcja warunków pozwoli uniknąć takich problemów w przyszłości. Zadbasz o warunki i wodę, a one zadbają o Twoje ryby.




Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 23 zapytaniami.