Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zaniedbywane psy  (Przeczytany 4127 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

atena

  • *
  • Wiadomości: 1
Zaniedbywane psy
« : 2016-10-30, 13:31 »
Witam,
Na wstępie chciałam napisać, iż jestem nowym użytkownikiem, więc jesli temat dodałam w złym dziale, to przepraszam i jeśli jest taka możliwość, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
Piszę do Was z pytaniem, a w sumie z prośbą o pomoc. Sytuacja wygląda tak, że sąsiad mojej cioci posiada 4 psy, jednak nie potrafi sobie z nimi poradzić. Wraz z mamą próbujemy je dokarmiać, ale niestety wykarmienie 4 dorosłych psów jest nie do wykonania przez nas. Psy są wygłodzone, jeszcze idzie zima, więc może być jeszcze gorzej. Proszę mi pomóc, gdzie mogę zgłosić taką sytuację, aby te psy zabrano gdzieś, gdzie dadzą radę przeżyć normalnie? Pisałam do TOZ w Krakowie, napisano, że zajmą się sprawą, jednak nic takiego nie było. Jest mi tych psów bardzo szkoda, więc prosze o pomoc, gdzie to zgłosić.
Pozdrawiam
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zaniedbywane psy
« Odpowiedź #1 : 2016-10-31, 10:24 »
TOZ od tego jest, ja bym interweniowała... Nie może być tak, że się im zgłasza sprawę, a oni nic nie robią i trzeba szukać pomocy gdzie indziej. Może wyślij maila z potwierdzeniem odbioru, żeby był ślad zgłoszenia... I nie odpuszczaj, dowiaduj się, co dalej z psami.
Zapisane
IBDG Wrocław

nasiwka

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zaniedbywane psy
« Odpowiedź #2 : 2020-01-02, 15:44 »
No według mnie to powinniście do TOZ jechać osobiście, oczywiście można też jakieś lokalne schronisko zawiadomić, albo staż miejską. Ja bym powiedziała, że widziałam, jak dzieje się coś bardzo złego, może toz potrzebuje takiego impulsu ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaniedbywane psy
« Odpowiedz #2 : 2020-01-02, 15:44 »

Ratka13

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zaniedbywane psy
« Odpowiedź #3 : 2020-09-11, 13:18 »
Zdecydowanie moje przedmówczynie mają rację. Jedźcie do TOZ
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 23 zapytaniami.