Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jakie rybki i do jakiego akwarium?  (Przeczytany 3323 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xquidlix

  • *
  • Wiadomości: 2
Jakie rybki i do jakiego akwarium?
« : 2011-02-05, 12:35 »
Chcę mieć rybki. Jakie rybki lubią być samotnie, a jakie razem? Najbardziej poszukuję dwóch rybek. Ile litrów wystarczy? Nie chcę żeby akwarium było duże bo będzie leżało na biurku. :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jakie rybki i do jakiego akwarium?
« Odpowiedź #1 : 2011-02-05, 19:32 »
Nie duże czyli ile? 25 l?  Do takiego litrażu, dla początkującego akwarysty nada się bojownik(widziałam dziś piękne - liliowe z fioletowym połyskiem i samej mi się marzy) - jeżeli myślisz o towarzystwie dla niego baniaczek musi być już większy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Szalona!!;D

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jakie rybki i do jakiego akwarium?
« Odpowiedź #2 : 2011-03-02, 13:30 »
Fatty, niestety nie masz racji, jeżeli chcesz mieć towarzystwo to kup sobie gupiki, a do tego może jakieś wodne zwierzątka np: Glonojad albo krewetka.
Jeżeli kupisz dwa bojowniki, to się nawzajem zjedzą, a jeżeli kupisz welonke to z je ci inne, więc ja polecam gupiki ( sama mam około 12, al mam duże akwarium ;) )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jakie rybki i do jakiego akwarium?
« Odpowiedz #2 : 2011-03-02, 13:30 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jakie rybki i do jakiego akwarium?
« Odpowiedź #3 : 2011-03-05, 11:33 »
jeżeli chcesz mieć towarzystwo to kup sobie gupiki, a do tego może jakieś wodne zwierzątka np: Glonojad albo krewetka.
o jakim litrażu mówisz? pamiętaj, że glonojady zaleca się do zbiorników minimum 100 litrowych. co do krewetek, bojowniki słyną z ich zjadania - jeżeli ktoś decyduje się na połączenie bojowniki to krewetki powinien zapewnić kreweciom mnóstwo kryjówek.


Cytuj
Jeżeli kupisz dwa bojowniki, to się nawzajem zjedzą
jeżeli litraz na to pozwala(zbiorniczek zaro9śnięty - tak, jak to lubią bojki), zaleca się harem - i jest dobrze :)


Cytuj
jeżeli kupisz welonke to z je ci inne,
?
Każda duża ryba będzie mieć ciągotki aby zjeść inna o wymiarze takim, który do pyska jej się zmieści - nie tylko welony ;)




Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 27 zapytaniami.